۷ بهترین نمایش جدید در Netflix در آوریل ۲۰۲۰

شنبه - 23 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : ۷ بهترین نمایش جدید در Netflix در آوریل ۲۰۲۰


 best-new-shows-on-netflix-april-2020

به مزایای جدید احتیاج دارید؟ اگر انفجار ناگهانی محتوای Quibi شما را اشغال نکند (آنها ده دقیقه یا کمتر است) ، Netflix این ماه بارهای جدیدی از نمایش های جدید دارد تا شما را در طول قرنطینه و مسافت اجتماعی اشغال کند. و خوشبختانه ، این گزینه بسیار مناسب است وقتی نوبت به برنامه های تلویزیونی جدید در Netflix در این ماه می رسد ، خواه بخواهید سرانجام یکی از بهترین نمایش های طنز قرن بیست و یکم را تنظیم کنید ، یا فقط با جدیدترین گزینه ها تنظیم کنید – تماشای نسخه های اصلی Netflix. و برای اینکه نسیم همه عناوین جدید را بسازیم ، مجموعه ای از بهترین نمایش های جدید و سریال های اصلی را که در آوریل به نتفلیکس وارد می شوند ، گرد هم آورده ایم.

طبق معمول ، استریمر به مشترکان خود مقدار زیادی از مورد علاقه را انتخاب می کند. در عرصه انیمیشن و علمی تخیلی سریال های جدید ذهن خم شده وجود دارد انجیل نیمه شب، ایجاد شده توسط خالق زمان ماجراجویی. اگر معتاد واقعی به جرم هستید ، مناظر خود را تنظیم کنید پرونده های بیگناهی، که وعده می دهد برخی از داستان های دلخراش ، تأیید کننده و حیاتی راجع به افرادی که از محکومیت های اشتباه رنج برده اند و سازمان هایی که به آنها در یافتن عدالت کمک می کنند ، بگوید. اگر به چیزی کمی سبک تر نیاز دارید ، می دانید که همه چیز در همه جا اتفاق می افتد … خوب ، بخشی از آن نیز وجود دارد. کنیا باریس به عنوان یک کمدی جدید در راه است #blackAF، یک مسابقه دوستیابی شاخی اضافی وجود دارد دست زدن به خیلی داغ در راه ، و حتی گزینه های بیشتر در لیست زیر.

تمام جزئیات زیر را بررسی کنید و اگر به دنبال اطلاعات بیشتری هستید ، در اینجا مجموعه کاملی از هر فیلم و نمایش جدید تلویزیونی در Netflix در ماه آوریل وجود دارد

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند