Survive Review: سوفی ترنر Thriller Survival Survival Quibi را انجام می دهد

سه شنبه - 19 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Survive Review: سوفی ترنر Thriller Survival Survival Quibi را انجام می دهد

surviv-review-sophie-turner-quibi

فرمول فیلم بقا کار می کند. این هیجان برای شما تعجب آور است ، چگونه می توانم در چنین شرایطی کرایه کنم؟ و می توانید با راحتی و صدا از راحتی خانه خود بازی کنید. اما چرا وقتی فیلم بقا شما دارای یک چین و چروک بسیار جالب توجه است ، می تواند نگاهی پیچیده تر به توانایی شخصی برای پیشبرد و زندگی پیش ببرد؟

سوفی ترنر هیجان انگیز بقا Quibi را هدایت می کند زنده ماندن به عنوان جین. او یک زن جوان است که از لایف هاوس ، تسهیلات برای کودکان ۱۴ تا ۲۲ ساله رنج می برد ، که از انواع چالش ها رنج می برد. در مورد جین؟ این تلاش برای تعقیب و گریختن توسط کودک بزرگ مادربزرگ و پدرش و داشتن ایده های خودکشی است. این مرکز تصور می کند که او آماده پرواز به سمت مادرش در سواحل شرقی است ، اما جین هنوز مصمم است تمام این کار را پایان دهد. مسئله این است که درست قبل از اینکه او بتواند چنین کاری کند ، هواپیمای او در کوههای برفی شمال غربی اقیانوس آرام سقوط می کند.

زنده ماندن یکی از فیلم های Quibi در فصل ها است ، یک فیلم بلند تمام فیلمبرداری در بخش های هفت تا ده دقیقه ای است. به من پنج فصل داده شد تا به نمایش درآیند ، بنابراین در مقایسه با اکران سنتی ویژگی ، این یک بررسی از اولین اثر و آغاز کار دوم فیلم است.

ترنر از همان ابتدا ثابت می کند که یک لنگر قوی برای فیلم است. فصل اول و نیم به روزهای آخر جین در لایف هاوس معطوف است و نگاهی کاملاً جامع به آنچه که او تنها در ۱۳ دقیقه از زمان صفحه نمایش می گذرد ارائه می دهد ، با توجه به اینکه چند لایه از اوضاع او وجود دارد ، کاملاً دستاوردی است. عملکرد بسیار جذاب ترنر اثبات می شود که یک سرمایه حیاتی است زیرا فیلم از جین به سمت فرودگاه و سپس به داخل هواپیما می رود زیرا از یک فصل به قسمت دیگر ، زنده ماندن بصورت تونلی و از لحاظ سبک متناقض است.

 surv-quibi- sophie-turner

تصویر از طریق Quibi

در آغاز کارگردان مارک پلینگتون و نویسندگان ریچارد آبات و جرمی اونگار (تطبیق الکس مورل رمان) انتخاب کنجکاو را برای جین شکستن دیوار چهارم. شاید این چیزی است که می تواند ساخته باشد زنده ماندن ایستادگی کنید ، اما پس از آن روش بر نمی گردد. آنچه که به عنوان یک درام سنگین شروع می شود ، سرانجام به قلمرو وحشت می رود ، کاملاً شبیه به اول مقصد نهایی فیلم سینما. (نه فقط به دلیل سقوط هواپیما ، بلکه به این دلیل که آنها واقعاً قبل از اینکه اتفاق بیفتد درباره مقصر بودن بحث می کنند. و یک قتل عام نیز وجود دارد.)

در حالی که ممکن است این مقایسه دوم خارج از میدان چپ به نظر برسد ، در حقیقت اتصال حق رای دیگری وجود دارد که باید در نظر بگیرید. پنج قسمت اول زنده ماندن به من فکر کرده بود اره کاملاً کمی ، بطور مشخص راهی که جان کرامر (توبین بل) اراده قربانی خود را برای زندگی آزمایش می کند. باز هم ، فرمت انتشار Quibi ما را مجبور می کند بدون دیدن کل فیلم ، افکار خود را در مورد یک ویژگی به اشتراک بگذاریم ، اما به نظر می رسد که این تراژدی قصد دارد جین را به فکر دوباره انداختن زندگی خود بیندازد ، شاید تغییر آن را به سمت بهتر. این یک موضوع بسیار سنگین است که با آنچه به نظر می رسد یک هیجان انگیز بقا فرمول است ، اما من اطمینان دارم که ترنر می تواند تعادل را برطرف کند. سوال بزرگتر این است که آیا خود فیلمنامه هم می تواند باشد؟ و آیا می تواند این کار را انجام دهد بدون اینکه شما بدون این که نیازی به یک تراژدی برای غلبه بر چنین تشخیصی دارید ، انجام دهد؟

کوری هاوکینز همچنین پاول ، یک پسر مهربان در فرودگاه که در حال نشستن در کنار جین در هواپیما است ، احساس بزرگی ایجاد می کند. در ابتدا ، آقایان آقایان بی نظیر شما هستند و در مورد جین آشفته آشکارا حضور دارند ، ضمن اینکه کاملاً با او معاشقه می کنند. هاوکینز در این نقش کاملاً جذاب است ، اما جایی که اوضاع بسیار جالبی را برای پول به ارمغان می آورد این است که واکنش او به این تصادف فاش می شود ، به ویژه وقتی متوجه شود که او ممکن است خیلی بیشتر از جین در او جنگ داشته باشد. این نوع عقب و جلو قابلیت تنظیم را دارد زنده ماندن جدا از فیلمهای مشابه

 surv-quibi-sophie-turner-corey-hawkins

تصویر از طریق Quibi

از نظر فنی ، سبک بصری تا حد زیادی صندلی عقب را برای به دست آوردن پوشش لازم می گیرد. (به نظر می رسد یک مسئله تکراری با ویژگی های Quibi است.) با این وجود ، لحظاتی وجود دارد که سینماگر دیوید دابلینکار پاپ است. به عنوان مثال ، فریم و بند وی با عملکرد ترنر اغلب به اضطرابی که جین احساس می کند ، دسترسی پیدا می کند ، به خصوص در هنگام و بعد از عبور از امنیت فرودگاه.

در این مرحله ، من شک دارم زنده ماندن یکی از دو راه است این می تواند یک داستان بقا به خصوص لایه باز باشد که شامل فشار بین ناامیدی پولس برای تحقق بخشیدن به این طریق و تمایل پایدار جین به صرفنظر کردن است. با این حال، زنده ماندن همچنین می تواند در فرمول فیلم بقا گیر بیفتد ، و از لایه های متفکرانه که می تواند بارهای از تنش چشمگیر به نفع قطعات تنظیم شده عمل پرشور ایجاد کند ، خودداری کرد. به یک طریق یا روش دیگر ، دوست دارم شرط بندی جفت ترنر و هاوکینز را ادامه دهم زنده ماندن یک ساعت جذاب و سرگرم کننده با دریافت اقساط بیشتر.

امتیاز: ★★★

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند