در اینجا چگونه نیک Wolfhard و برادر فین ابراز موجودات مجنون در مورد “لبخند زدن به دوستان”

جمعه - 29 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : در اینجا چگونه نیک Wolfhard و برادر فین ابراز موجودات مجنون در مورد “لبخند زدن به دوستان”

لبخند-دوستان-گرگ هارد-برادران-برش

طرفداران نیک ولفهارد احتمالاً می دانید که او صدای جک را در سریال های انیمیشن Netflix عالی و پرتحرک با کارتونهای اتمی صدا می کند آخرین بچه ها روی زمین. این طرفداران باهوش نیز احتمالاً می دانند که فصل ۲ اقتباس از ماکس برالیهbook سری کتاب های حماسی ، از showrunner اسکات پترسون، روز جمعه ۱۷ آوریل به سرویس پخش می رسد. اما آنچه ممکن است نه می دانیم که ولفهارد با برادر همکاری کرده است فین ولفهارد برای یک بکر کاملاً متحرک برای بزرگسالان Swim از سازندگان سازگار زاک هادل و مایکل کوساکو این قطعاً برای بچه ها نیست.

قسمت اول (و تنها ، در حال حاضر) قسمت لبخند دوستان داستان “روز بزرگ بیرون دزموند” را روایت می کند ، که در آن یک شرکت کوچک متعهد به ارمغان آوردن خوشبختی به جهان ، درخواست ساده ای را برای کمک به پسر ناخوشایند زن دریافت می کند ، دوباره لبخند بزند ، اما کار به نظر می رسد پیچیده تر از آنچه به نظر می رسد باشد. نیک این برنامه را به ما داد که چگونه او و فین در جریان گفتگو با ما درگیر نمایش شدند آخرین بچه های روی زمین؛ به زودی به جستجوی بیشتر در مورد آن بپردازید. در ضمن می توانید انیمیشن کوتاه مدت مجنون ۱۴ دقیقه ای را تماشا کنید لبخند دوستان اکنون در بزرگسالان شنا کرده ایم و من کاملاً توصیه می کنم این کار را انجام دهید. نه تنها شما را مجبور به درمان برخی داستان های nutso می کنید ، بلکه زمینه ای برای قطعه گپ با Wolfhard خواهید داشت که می توانید در زیر بخوانید. با ما درمورد مصاحبه کامل – از جمله صدا ، که نمی خواهید از دست بدهید- در فردا باشید!

لبخند دوستان. آخرین بار اذیتش کردی همین اواخر ، در بزرگسالان شنا بود. چگونه این اتفاق افتاد و دقیقاً شما و برادرتان دقیقاً در همین کوتاه چه بازی کردید؟

نیک ولفهارد: لبخند دوستان از قبل از من در آثار بوده است آخرین بچه های روی زمین. یادم است ، دو یا سه سال پیش ، ما در یک شام با زاک هادل و مایکل کوشاک صحبت می کردیم. آنها می خواستند یک پروژه را با هم انجام دهند ، آنها واقعاً مطمئن نبودند که چه چیزی [but] آنها می خواستند ما را درگیر کنیم. آنها فقط برای ما نوعی ایده های spitballing بودند. سرانجام ، کتاب مقدس به لبخند دوستان نوشته شده. آنها ما را درگیر کردند. یادم است که ضبط کردیم لبخند دوستان ژانویه سال گذشته. ما درگیر شدیم زیرا طرفداران بسیار زیادی از Zach Hadel و Michael Cusack هستیم. آنها مقدمات را گذاشتند ، فیلمنامه را به ما نشان دادند ، شخصیت های ما را به ما دادند.

ما همبازی ها را با هم بازی کردیم. ما موجودات بنفش را بازی کردیم که در نهایت حمله به همه چیز و آجیل رفتن است. ما در ابتدا روش های بیشتری را برای Bliblies ثبت کردیم. امیدوارم تعداد بیشتری وجود داشته باشد و آنها از موارد Bliblies که ضبط کرده ایم بیشتر استفاده کنند. به یاد دارم که واقعاً ضبط کردم. و سپس فین مردی را که در رایانه است در دیوار بازی می کند. خنده دار این است که آنها در واقع فنلاند با قدم به قدم پایین تر است ، بنابراین شما هرگز نمی توانید بگویید که او است. مادر من حتی نمی تواند بگوید که او تا زمانی که ما به او نگوییم من پسر عموی پیم گراهام نلی را بازی می کنم. او سابقاً یک قهرمان فناوری Deck بود ، اما در اوقات سختی افتاده است.

کلی باحال بود. این یکی از سرگرم کننده ترین جلسات ضبط من تا به حال بوده است. من واقعاً آن را در اتاق خود ضبط کردم. به یاد می آورم ، مجبور شدیم صداهای غرق کننده ، صداهای برق را ضبط کنیم ، بنابراین یک بطری آب داشتم ، و فقط آب را غرق می کردم … من یک ظرف غذا بودم. ما فقط می خندیدیم ، می شکستیم. خیلی سرگرم کننده بود. ما بیشتر از این شدیم ، شرایط دیوانه کننده تری داشتیم ، اما این همه شما اکنون خواهید بود!

مطمئن باشید که از دوستان خندان در شنا بزرگسالان دیدن کرده اید ، فردا برای اطلاعات بیشتر از Wolfhard در آخرین کودکان روی زمین ، به اینجا برگردید و برای فصل ۲ از سری کارتونهای اتمی به Netflix بزنید!

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند