۱۰ فیلم برتر بروس ویلیس رده بندی شدند

شنبه - 30 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : ۱۰ فیلم برتر بروس ویلیس رده بندی شدند

die-hard-bruce-willis-slice

از زمان شروع بازیگر سریال های تلویزیونی خود ، مهتاب، بروس ویلیس برای چیزهای بزرگ مقدر شده است ، اما کمتر کسی تصور می کند که این چیزها چقدر بزرگ خواهند شد. چهل سال بعد ، من او را یکی از بزرگترین ستارگان فیلم آمریکایی که تاکنون تولید کرده ، می دانم و به همین ترتیب ، فکر می کنم او را باید یک گنج ملی دانست.

با جان سخت، ویلیس خود را به عنوان یکی از ستارگان اکشن برتر جهان معرفی کرد. او بدن او را نداشت آرنولد شوارتزنگر یا آموزش یک ژان کلود ون دم، اما او مردمی از مردم بود ، و مردم قهرمانان گوناگون همهمان را در طی سالهای اطمینان دوست داشته اند. در این مدت ، ویلیس از استراحت روی پیراهن خود به عنوان یک ستاره بین المللی عمل خودداری کرده است و تمام تلاش خود را برای نشان دادن دامنه خود انجام داده است. ویلیس هم به عنوان یک مرد پیشرو و هم به عنوان یک گروه موسیقی ، در بسیاری از فیلم های به یاد ماندنی عملکردهای شگفت آور را پشت سر گذاشته است و امیدوارم فیلم های موجود در این لیست ایده های بسیاری از کارهای مختلف ویلیس را به شما ارائه دهند.

صادقانه بگویم ، تدوین این لیست برتر ۱۰ بسیار ساده بود. به همان اندازه که از فیلم های دهه ۹۰ ویلیس لذت می برم عنصر پنجم، شغال، آخرین پسر پیشاهنگ، محاصرههیچکدام از آنها هرگز تهدید به شکستن لیست نکردند. شاید من اینجا بهترین داور نباشم ، زیرا یکی از علاقه مندی های شخصی من هیجان انگیز دهه ۹۰ ویلیس است رنگ شب، که عموماً به عنوان یکی از فیلم های شرم آور در مورد رزومه کاری وی شناخته می شود. دوباره ، شاید آن عشق غیر منطقی به آن باشد رنگ شب من را می سازد کامل اینجا را قضاوت کنید – از آنجا که من این ذهن را داشتم که بدانم نمی توانم از قرار دادن آن فیلم در لیست دور بشوم ، که به شما فکر می کند ، هم سلیقه خودم و هم معنای ساده قدیمی را منعکس می کند.

حرفه ویلیس شاید بهترین روزهای خود را دیده باشد ، اما حداقل بازیگر این فیلم احساس شوخ طبعی در مورد فیلمهای VOD اخیر خود دارد ، همانطور که از لحن خودپسندانه او در سال ۲۰۱۸ مشهود است. طنز مرکزی کباب. من برخلاف کسانی که در آن شب گل داوودی بودند ، من اینجا نیستم که در مورد اشتباهات بروس صحبت کنم ، من اینجا هستم تا کرم محصول ویلیس را جشن بگیرم ، بنابراین بیایید با اشک در چشمانمان و شیشه در پاهایمان در صفحه بزرگ او بنگریم. نکات برجسته Yippee-ki-yay، motherf *** ers!

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند