Collider متصل: مصاحبه اختصاصی ما را با کیتلین داور در تاریخ ۱۶ آوریل در ساعت ۱۱:۱۵ صبح به وقت PT تماشا کنید!

چهارشنبه - 27 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Collider متصل: مصاحبه اختصاصی ما را با کیتلین داور در تاریخ ۱۶ آوریل در ساعت ۱۱:۱۵ صبح به وقت PT تماشا کنید!

kaitlyn-dever-live-مصاحبه

سریال مصاحبه زنده جدید ما برخورد دهنده متصل شد در طی چند هفته گذشته همهمه شده است! تاکنون ، میزبان مهمانان تعدادی از جانبازان صنعت مانند آهنگساز برنده اسکار را در بر گرفته است مایکل جیچچینو (تماشا کنید که در اینجا) ، فیلمبردار دو بار برنده جایزه اسکار راجر دایکینز (تماشا کنید که در اینجا) ، و اخیراً برنده امی جو پانتولیانو (تماشا کنید که در اینجا).

با این حال ، برای قسط بعدی ما ، یک بازیگر جوان با استعداد بی حد و مرز را مورد توجه قرار می دهیم ، که تا اوایل دهه ۲۰ موفق شد تصور غیرقابل توصیفی از صنعت ایجاد کند – کیتلین داور. روز پنجشنبه ، شانزدهم آوریل ، ساعت ۱۱:۱۵ صبح PT ، برای گفتگوی عمیق با Dever با ما در ارتباط باشید تا بتوانید بسیاری از پروژه های او را بطور انسانی ممکن پوشش دهیم – و در واقع ، تعداد زیادی از آنها وجود دارد. ما قصد داریم در مورد سریال نتفلیکس که Dever نامزد گلدن گلوب شد ، صحبت کنیم ، باور نکردنی، آن را مانند کار با همکاران سطح بالا مانند است اولیویا وایلد، جیسون ریتمن، بری لارسون و کاترین بیگلو، و خیلی بیشتر.

برای تماشای مصاحبه در صفحه YouTube Collider حتماً صبح پنجشنبه ساعت ۱۱:۱۵ صبح با صدا و سیما تنظیم کنید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند