San Diego Comic-Con برای اولین بار در ۵۰ سال کنسل شد

یکشنبه - 31 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : San Diego Comic-Con برای اولین بار در ۵۰ سال کنسل شد

سان دیگو طنز-کن

بحث هایی درمورد اینکه آیا امسال می توان به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 یک سان دیگو (Comic-Con) وجود داشت یا خیر ، یا اینکه کنوانسیون سالانه گیک سعی می کند عملکرد خود را به صورت آنلاین انجام دهد. اما معلوم است که برگزارکنندگان تصمیم گرفته اند کنوانسیون ۲۰۲۰ را به طور کامل لغو کنند.

در یک بیانیه مطبوعاتی ، طنز-کن اظهار داشت:

این یک اقدام هوشمندانه و مسئولانه توسط برگزار کنندگان کنوانسیون است. هیچ راهی وجود ندارد که دنیا برای یک کنوانسیون بین المللی که ۱۰۰۰۰۰ نفر را در همان مکان جمع می کند ، آماده باشد و حتی اگر این کار را انجام دهند ، استعداد برای شرکت در انتخابات بسیار محتاط است. امکان کنوانسیون به صورت آنلاین وجود دارد ، اما این می تواند مجموعه ای جدید از عوارض را به وجود آورد و یک تقلید ضعیف از تجربیات شرکت کنندگان باشد.

خوشبختانه ، شرکت کنندگان نمی توانند کیف خود را بر روی نشان های خود نگه دارند زیرا Comic-Con به دارندگان نشان می دهد که یا بازپرداخت دریافت کنند یا نشان های خود را به Comic-Con 2021 منتقل کنند. علاوه بر این ، اگر یک اتاق هتل را از طریق onPeak رزرو کرده اید ، طنز. – وابسته به هتل رسمی شرکت کن ، سپرده شما به طور خودکار در روزهای آینده مسترد می شود.

در حالی که می دانم این خبر برای مردمی که مشتاقانه منتظر طنز بودند ، ناامید کننده است ، نکته مهم این است که هم اکنون ایمن بمانید. امیدوارم تا سال آینده واکسنی از این طریق کشف شود و San Diego Comic-Con 2021 یک تجربه ایمن و سرگرم کننده برای حاضران باشد.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند