کریستوفر ملونی برای تکرار نقش SVU به عنوان الیوت استابلر در NBC Spinoff

چهارشنبه - 13 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : کریستوفر ملونی برای تکرار نقش SVU به عنوان الیوت استابلر در NBC Spinoff

کریستوفر-ملونی-الیوت-استابلر-اسپینوف-سری

تقریباً یک دهه پس از ترک قانون و نظم: واحد ویژه قربانیان، کریستوفر ملونی قرار است از نقش محبوب خود به عنوان الیوت استابلر در یک درام جدید NBC از تولیدکننده انرژی استفاده کند دیک گرگ.

NBC یک دستورالعمل ۱۳ قسمت را به سری spinoff داده است ، که استابلر را به عنوان واحد جنایات سازمان یافته NYPD پیدا می کند. شخصیت از آن نوشته شده است SVU بعد از دوازدهمین دوره نمایش ، که با استابلر به طور ناگهانی از نیروی پلیس بازنشسته شد ، پایان یافت. من حدس می زنم که وظیفه نامیده می شود ، زیرا استابلر دوباره به زور بازمی گردد ، البته در یک بخش دیگر. این نقش به دست ملونی تنها نامزد امی خود در سال ۲۰۰۶ بدست آمد.

نمایش استابلر اولین کسی است که از معامله نه چند چهره جدید وولت و پلتفرم جدید با گرگ با تلویزیون جهانی ، که شامل چندین تعهد سری بود ، بیرون آمد. گرگ با آن تولید خواهد کرد آرتور دبلیو فورنی و پیتر جانکوفسکی، و Deadline گزارش داده است مت اولمستید بعد از ارائه همان کارکرده در سریال های هولف گرگ ، به عنوان نویسنده-نمایشگر مورد توجه قرار می گیرد شیکاگو P.D.

کریستوفر-ملونی-الیوت-استابلر-اسپینوف-سری

تصویر از طریق NBC

اگرچه در حال حاضر هیچ چیزی تأیید نشده است ، به راحتی می توان فرض کرد که سریال Stabler قسمت های متقاطع را با SVU، به این معنی که ما می توانیم بین استابلر و شریک سابقش ، اولیویا بنسون ، دوباره بازی کنیم که همچنان با شکوه بازی می کند ماریسکا هارگیتای. آنها در کنار هم مانند جنایات مالدر و اسکلی از نیویورک بودند.

ملونی یک بازیگر مستحکم است که از زمان ترکش کمی از تلویزیون شما دور می زند SVU در سال ۲۰۱۱ ، اما استابلر شخصیتی است که با او در ارتباط نزدیک است ، به همه احترام می گذارد تابستان مرطوب و مرطوب و اوز طرفداران آنجا هستند

این بهترین خبری است که در هفته ها شنیده ام ، و هم اکنون ، جشن گرفتن چیزهای کوچک مهم است. با توجه به این موضوع ، من امشب یک لیوان به افتخار استابلر می پرسم ، و دعا می کنم برای پایان سریع به همه گیر فعلی ما ، تا تولید در نیویورک از سر گرفته شود ، و این نمایش می تواند خیلی زودتر به چشم های من بیفتد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه Meloni از زمان عزیمت تا کنون بوده است SVU، اینجا را کلیک کنید تا مصاحبه ما را با این بازیگر در حمایت از سریال Syfy بررسی کنید خوشحال!

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند