بهترین فیلم های دیزنی + همین حالا

شنبه - 30 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : بهترین فیلم های دیزنی + همین حالا

star-wars-a-new-hope-slice

سرویس پخش جریان طولانی مدت دیزنی دیزنی + اینجا است ، و ممکن است حجم مطالب موجود در نوک انگشتان شما بیش از حد احساس کند. در واقع ، دیزنی پلاس با صدها فیلم و هزاران ساعت نمایش تلویزیونی برای تماشا ، همه از کتابخانه عناوین دیزنی – و از محتوای منحصر به فرد دیزنی ، منحصر به فرد دیزنی پلاس ، راه اندازی کرده است. این استودیو برای این یکی به آرشیو های خود حفر شده است ، و فیلم های اکشن زنده فراموش شده از دهه ۶۰ ، ۷۰ و ۸۰ را در کنار یک تن از فیلم های اصلی کانال دیزنی قرار داده است. این به عنوان عناوین فروشگاه های پیکسار ، مارول و لوکاسفیلم نیست.

بنابراین با داشتن یک فیلم مستحکم از فیلم های موجود برای پخش در دیزنی پلاس ، احساس کردیم که برای كمك به انتخاب شما در مورد سرویس تماشای جدید ، كمك می كنیم. ما کتابخانه را مرور کرده ایم و بهترین فیلم هایی را که دیزنی + ارائه کرده است ، از کلاسیک های متحرک گرفته تا فیلم های ابرقهرمانانه مارول گرفته تا جنگ ستارگان فیلم هایی که حتی عناوین اکشن زنده را غافلگیر می کنند. چیز کمی برای همه در این لیست وجود دارد ، اثبات دیگری که دیزنی + فقط برای بچه ها برنامه نویسی نمی کند. آنها کل خانواده را هدف قرار می دهند. بنابراین در زیر ، لیست بهترین فیلم های تماشای دیزنی پلاس را جستجو کنید.

اینجا را کلیک کنید تا لیست کاملی از هر فیلم و سریال تلویزیونی در Disney + پخش شود و لیست ما از بهترین برنامه های تلویزیونی در دیزنی + را ببینید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند