لیست پخش فوق العاده Zoey Showrunner Teases Zoey-Centric – قسمت ۸

دوشنبه - 11 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : لیست پخش فوق العاده Zoey Showrunner Teases Zoey-Centric – قسمت ۸

 zoeys-فوق العاده-لیست پخش-جین-لوی

از سازنده نمایش آستین وینزبرگ، سری NBC لیست پخش فوق العاده Zoey Zoey Clarke را دنبال می کند (جین لوی) ، رمزگذار رایانه ای که به طور ناگهانی خود را با توانایی شنیدن فطرت ها و خواسته های درونی افراد اطراف خود – اعم از خانواده ، همفکران یا افراد غریبه کامل – در قالب آهنگ های عامه پسند که اغلب با شماره های عملکرد کامل همراه است پیدا می کند. . در حالی که هیئت منصفه هنوز توانایی خود را در لعنت ناخواسته یا یک هدیه باورنکردنی احساس می کند ، Zoey می یابد که با دنیا به گونه‌ای ارتباط برقرار کند که نتواند کمک کند اما به شدت بر او تأثیر بگذارد. این سریال همچنین ستاره می شود مری استینبورگن، پیتر گالاگر، اسکیلار آستین، الکس نیولل، جان کلارنس استوارتو لورن گراهام.

در قسمت ۸ ، “جلوه خارق العاده فوق العاده Zoey” ، قدرت های Zoey پس از دریافت برخی اخبار دلخراش ، دچار یک درایت مرموز می شوند. برای بحث در مورد این قسمت ، وینسبرگ برای یک چت ۱ در ۱ با Collider به تلفن آمد و در مورد چگونگی تکامل این پروژه در حال حاضر ، چگونه شخصیت Zoey در ابتدا به وجود آمد ، چرا Levy Zoey مورد نظر خود بود ، چه مدت آنها قصد داشتند اپیزودی را اجرا کنند که در آن Zoey تنها آواز باشد ، چه چیزی طول کشید تا رهبری آنها شش شماره عملکرد موسیقی را در یک قسمت انجام دهد ، چه چیزی هنوز در این فصل خواهد آمد و خیلی چیزهای دیگر.

کلیدر: این داستان ظاهراً برای شما الهام بخش بسیار شخصی بود ، اما چه چیزی باعث شد زوی شخصیتی شود که تصمیم گرفتید آن را محوریت کنید؟

zoeys-فوق العاده-لیست پخش-جین-لوی

تصویر از طریق NBC

آستین وینسببرگ: هنگامی که ایده ای برای نمایش داشتم ، درباره این زن که می خواست این توانایی را بدست آورد و ناگهان دنیا را با تابش نور دیگر ببینم ، احساس می کردم مهم است که شخصیت اصلی را کسی را که خیلی متقاعد نبود ، ساخت. با جهان من می خواستم او فردی باشم که در تعامل با افراد دیگر عالی نیست ، و من می خواستم این کسی باشد ، به طوری که وقتی این توانایی موسیقی را پیدا کرد ، به او کمک کرد تا به عنوان یک انسان یاد بگیرد و رشد کند. بنابراین ، من شروع به فکر کردم ، “چه کسی است که می تواند از این بهره مند شود؟” و من فکر کردم ، “خوب ، اگر کسی باشد که جهان را به صورت باینری و به طور بسیار سیاه و سفید ببیند ، و چه کسی بسیار خوب است ، آنچه شما می بینید همان چیزی است که می کنید.” و من احساس کردم این کاری است که یک برنامه نویس رایانه انجام می دهد ، مانند کسی که در صفر و موارد دیگر کار می کند ، و خیلی وقت را صرف پنهان کردن پشت رایانه می کند و در واقع با افراد دیگر تعامل ندارد. اما ناگهان ، وقتی او بیشترین احساسات و احساسات درونی مردم را برای اعداد موسیقی گوش می دهد ، نه تنها به او بینش عمیق تری نسبت به روش افراد می بخشد ، بلکه او را مجبور به تعامل با آنها می کند. هرچه تعارض و موانع بیشتری را برای کسی ایجاد کنید ، بهتر خواهید بود. من احساس می کنم ، اگر کسی باشد که قبلاً خیلی متعهد به معامله با افراد دیگر باشد و کسی که می داند چگونه با افراد دیگر برخورد کند ، کمتر از این مسئله بازی خواهد کرد. و به همین ترتیب ، به دست آمد ، کسی که نوع صحیحی از شخصی است که می تواند از به دست آوردن این توانایی بهره مند شود.

من همچنین دوست دارم كه Zoey كسی باشد كه اکنون مجبور به ورود به این دنیای موسیقی است ، كه واقعاً چیزهای زیادی درباره موسیقی نمی داند.

وینسبورگ: بله به نظر می رسید که خنده دار با مو (الکس نیول) به عنوان DJ ، Mo می تواند به او کمک کند و مقدمه او در این دنیا باشد ، و می تواند معلم موسیقی او باشد. من مردم را اینگونه می دانم و قطعاً بخش هایی از زندگی من وجود داشته است ، جایی که مردم گروههای موسیقی و ترانه هایی را که من قبلاً از آنها نشنیده بودم به من رجوع می کردند و فقط جالب تر از این بود که او موسیقی دان باشد.

آیا به طور خاص شخصیت زویی بود که ایده این نمایش را برانگیخت یا جنبه دیگری از این نمایش وجود داشت که شما را مجبور به ساخت این نمایش کرد؟

وینسبورگ: این نمایش همه از آنجا شروع می شود که پدر من در سال ۲۰۱۱ از فلج پیشرونده هسته ای ، یا PSP ، و شش ماه گذشته یا یک سال که او زنده بود درگذشت. قبل از آن ، او مردی بسیار پویا ، برون گرا ، پر جنب و جوش ، ۶۷ ساله بود و در طی یک سال ، کم کم ، فقط تمام توانایی های او را از دست می داد و واقعاً او را فریب می داد. او در بدنش بسیار زندانی بود ، اما برای مدت طولانی ، احساس می کردیم که ذهن او هنوز کار می کند. من در حالی که پدرم را از دست می دادم پدر می شدم و همیشه دوست دارم چیزهایی را از یک مکان شخصی بنویسم ، یا چیزهایی که در زندگی من برایم اتفاق افتاده است. من می دانستم که در بعضی مقاطع ، باید چیزی در مورد من و پدرم بنویسم و ​​آن زمان در زندگی ما چطور بود. من فقط به مقداری زمان و نگاهی به آن احتیاج داشتم تا دریابم که باید چه چیزی باشد. یک روز ، من در مورد آنچه در ذهن پدر من اتفاق می افتد فکر می کردم زیرا ما نمی دانستیم که او چقدر پردازش می کند ، یا اگر او در حال پردازش است. من فکر کردم ، “خوب ، اگر آنچه پدرم در آن زمان دنیا را می دید ، اعداد موسیقی بزرگی بود.” این تمام پیدایش ایده بود.

من در مورد این ایده با دوستم ، کارا دلاورسون ، که رئیس جمهور درام در NBC است ، صحبت کردم و او گفت که او آن را دوست دارد. اما او نگران بود که اگر فقط به پدر توجه شود ممکن است خیلی ناراحت باشد. بنابراین او پرسید که آیا راهی برای باز کردن آن وجود دارد؟ بنابراین ، من به این ایده رسیدم که ، اگر روشی که این شخصیت اصلی جهان را می بیند ، از طریق اعداد موسیقی است. با دیدن جهان از طریق شماره های موسیقی ، آنها قادر به برقراری ارتباط با پدر خود و همچنین بینش گرفتن در مورد افرادی هستند که قبلاً نداشته اند. بنابراین ، با دور کردن آن از تنها بودن در مورد پدر ، این نمایش را بزرگتر کرد.

سپس من در مورد آن جلسه ای با پل فیگ داشتم ، آن را کارگردانی کردم و به عنوان تهیه کننده نیز حضور پیدا کردم. [He] گفت ، “من آن را دوست دارم و می خواهم این کار را با شما انجام دهم ، اما به جای اینکه شخصیت اصلی مرد باشد …” – زیرا این کار بر اساس من بنا شده است – “… اگر چه [they’re] زن؟ ” زیرا بسیاری از مارک های پل فیگ ریشه در این داستان های زن محور دارد. من به مدت پنج دقیقه در مورد آن فکر کردم و در واقع فکر کردم بهتر است. تمام پویایی هایی که من در زمان سرب داشتم در محل کارم بود ، من فقط برخی از مسائل جنسیت را تغییر دادم و چند کار متفاوت انجام دادم و این نمایش شد.

Zoey یک شخصیت عالی روی کاغذ است ، اما شما هنوز هم باید او را به زندگی برگردانید. چه چیزی شما را به جین لوی سوق داد؟ او در این امر بسیار خارق العاده است ، اما چه چیزی او را زوی شما کرد؟

zoeys-فوق العاده-لیست پخش-جین-لوی

تصویر از طریق NBC

وینسبورگ: من به شخصیتی نیاز داشتم که کسی باشم که احساس می کنی در دنیای رمزگذار و کسی که به اندازه کافی تلاش می کند که می خواهی دنبال کنی ، به عنوان شخصیت اصلی ، شخصیت باشم. این نمایش ، هر روز کارهای مختلفی انجام می دهد. نمایش باید احساسی و دراماتیک باشد ، باید کمدی باشد و باید موسیقی باشد. همه می گفتند: “شما باید با جین لوی ملاقات کنید. او یکی است. ” او شخصی بود که با او ملاقات کردیم و من بلافاصله عاشق او شدم. او کاملا آن را گرفت. من فکر می کردم او یک کانال بزرگ برای بودن کسی است که می تواند در دسترس و خنده دار باشد ، اما آسیب پذیر و همچنین بی دست و پا باشد. او احساس می کرد همه صندوق ها را چک کرده و شگفت انگیز است. خنده دار است زیرا دفاتر قدیمی ما در این دفاتر Lionsgate بودند و یک پوستر فیلم روی دیوار درست در خارج از مطب من وجود داشت برای نفس نکشید. برای یک ماه ، من و تهیه کنندگان فقط بیرون از دفتر من می ایستادیم ، “چه کسی باید این کار را انجام دهیم؟” ، و جین به معنای واقعی کلمه از پوستر به ما نگاه می کرد ، و ما حتی آن را نمی دانستیم. او تمام وقت در آنجا بود. جین تنها شخصی بود که ما با این قسمت ملاقات کردیم. هنگامی که با او ملاقات کردیم ، این کار انجام شد. او عالی است. جین خواننده یا رقصنده حرفه ای آموزش دیده نیست و آنچه در قسمت ۸ توانست با انجام موسیقی ، هیجان و کمدی انجام دهد ، فقط ذهن من را به باد می آورد.

حتی اگر من می خواهم نمایش را دوست داشته باشم اگر دقیقاً همانطور که در اصل بود ، باقی بماند ، من حتی بیشتر را دوست دارم که شما اکنون با تصور ابرقدرت زوی شروع به بازی کرده اید ، خواه یک فلش اوباش باشد ، او که آواز می خواند ، یا همه در واقع او را می شنوید از کجا فهمیدید که قصد دارید این کار را انجام دهید؟ آیا این چیزی بود که شما همیشه به نمایش درآمده اید ، پس از ورود به فصل؟

وینسبورگ: من از زمان خلبان این ایده را داشتم که باید یک اپیزود وجود داشته باشد که زوی تنها آواز خواننده باشد. جین خیلی زود به من ابراز کرده بود که می خواهد بتواند در این نمایش آواز بخواند و رقص کند ، که او می تواند این کار را انجام دهد و او می خواهد این کار را انجام دهد. بیشتر اوقات ، Zoey فضول است یا او کسی است که ما شاهد تماشای این اعداد هستیم. او از نظر عاطفی با چهره هایش ابراز احساسات می کند ، اما به دلیل اینکه او رهبری است ، همیشه می خواهید بفهمیدید ، به خصوص در یک موسیقی ، چگونه می توانید به خواندن آنچه احساس می کنید منجر شوید. آهنگ او “من می خواهم” چیست؟ من فقط می دانستم که می خواهم یک قسمت کاملاً پیرامون آن تصورات عالی بسازم. ما اکنون مشخص کرده ایم که قدرت و قوانین او چیست. بنابراین ، اکنون همه چیز در مورد راه هایی که می توانیم آن را پیچانده باشیم ، این است که مردم را با آن غافلگیر کنیم ، در مقابل انتظارات برای آن قرار بگیریم ، و هر هفته به یک فرمول نگاه نکنیم ، [so that] همه دقیقاً می دانند چه می آید؟

طیف گسترده ای از آهنگ های او را در اپیزود می خواند ، و من دوست داشتم که همه آنها برای داستان چقدر مهم بودند. مورد علاقه شخصی من “من دیدم که مامان بابا نوئل می بوسم” ، فقط به خاطر اینکه من با صدای بلند خندیدم. فرایند تصمیم گیری در مورد ترکیب آهنگ ها چه بود و آیا از آن قسمت آهنگ مورد علاقه خود را دارید؟

 zoeys-فوق العاده-لیست پخش-جین-لوی-skylar-astin-02

تصویر از طریق NBC

وینسبورگ: این قسمت یکی از کارهایی است که من در تمام حرفه خود به آنها افتخار می کنم ، که تا به حال انجام داده ام. احتمالاً این قسمت مورد علاقه من در کل فصل است. مندی مور، رقصنده ما ، در این قسمت از خودش پیشی گرفت. فکر می کنم “دیوانه” یکی از بهترین شماره هایی است که ما انجام داده ایم ، در تمام فصل ، با تمام افراد موجود در آن فضای غول پیکر ، و چگونه می توانیم احساسات دیوانه را بدست آوریم ، و اکثر آنها را با یک عکس انجام دهیم. “فشار” یکی از شماره های مورد علاقه من در فصل نیز است. روشی که با اعداد روبرو شدیم ، بسیاری از آنها مرغ و تخم مرغ است. برخی از این فقط دانستن این داستان برای قسمت بود. بارها و بارها ، در اتاق نویسنده ابتدا داستان را مطرح می کنیم و در مورد اینکه چگونه می تواند یک لحظه موسیقی باشد و ایده موسیقی چیست که می خواهیم ابراز شود ، صحبت خواهیم کرد و سپس به آهنگی فکر می کنیم که ضبط می کند. که موارد دیگر ، مانند “من می خواهم لیف این آهنگ را بخواند” یا “من می خواهم زویی این آهنگ را بخواند.” قطعاً ترانه‌های خاصی وجود داشتند ، به خصوص که مربوط به مثلث عشق است که من دوست داشتم Zoey بخواند. برخی از ترانه ها کاملاً واضح هستند. وقتی فهمیدم که لحظه به لحظه با پدرش لحظه به لحظه می شود ، من این آهنگ را می دانستم که می خواهم آن آهنگ خیلی راحت باشد. می خواستم مطمئن شوم که آهنگ های متنوعی در آن وجود دارد. وقتی او لیف و جوآن را دید که در حال بوسه بودند ، تازه احساس می کرد یک آهنگ خنده دار در آنجا است. ما آن آهنگ را خیلی زود داشتیم و فقط به توجیه اینکه ساعت در کریسمس اتفاق می افتد کمک کرد تا کمی آن را به هم وصل کنیم.

چگونه ایده curveball برای فلش موبایل به وجود آمد؟

zoeys-فوق العاده-لیست پخش-جین-لوی

تصویر از طریق NBC

WINSBERG: ما دوباره آن را انجام می دهیم ، در قسمت ۹ ، به شکلی بزرگ ، با شماره دیگری که فکر می کنم مردم را شگفت زده خواهد کرد. فقط این است که ، وقتی فهمیدید که اینها آهنگهایی هستند که Zoey در گوش او می شنود ، این است که راه هایی را پیدا می کند که بتوانید با فرم بازی کنید ، و آنرا تغییر دهید یا به نوعی از آن منحرف شوید. این ایده ای است که ما مدت طولانی با آن داشتیم ، شماره ای داشته باشیم که فکر می کند سرش است ، اما واقعاً اینگونه نیست. سپس این سؤال بود که بهترین زمان استفاده از این ایده کی است. در اتاق نویسندگان ما ، در یک مقطع از فصل ، ما یک دیوار کامل از آهنگ ها را داشتیم که می خواستیم از آنها استفاده کنیم ، و ما دیوار دیگری با روش های مختلف داشتیم که بتوانیم تئاتر را در یک شماره موسیقی بالا ببریم ، یا از انتظارات در بیاوریم. یک شماره موسیقی فلش مموری که زویی فکر می کند سرش است ، اما اینطور نیست ، یکی از کسانی بود که همیشه در آنجا بود.

من قسمت ۹ را قبلاً دیده ام و با عملکرد ناشنوایان به اشک ریختم. آن لحظه فوق العاده زیبا است چه شد که همه این موارد را تصور کنید ، و با آنچه توانستید با آن شماره به دست بیاورید ، به چه چیزی افتخار می کنید؟

وینسبورگ: خوشحالم که شما آن را دوست دارید. متشکرم. اول از همه ، وقتی این ایده در اتاق به وجود آمد ، چه اتفاقی می افتد که اگر زوی آهنگ کسی را که ناشنوا است می شنویم ، ایده این که چگونه به نظر می رسد و چگونه باید این احساس را تجربه کند ، اولین چیزی که گفتم این بود: “ما باید مطمئن باشید که کاملا معتبر است. ” یک گروه در لس آنجلس وجود دارد به نام ناشنوای غربی ، این سه موزیکال را که من دیده ام انجام داده است – رود بزرگ، پیپینو بیداری بهاری، که در واقع به برادوی رفتم – و من آنقدر جابجا شدم ، هر بار که یکی از نمایش های آنها را می دیدم. نمایش های آنها همیشه ترکیبی از نوازندگان ناشنوایان و نوازندگان شنوایی است و شیوه ای که آنها به صورت رقص و ادغام درآمده اند ، همه اینها مثل موسیقی و هنر زیبا احساس می شود.

من واقعاً از آن سه نمایش الهام گرفتم ، بنابراین یکی از اولین کارهایی که انجام دادیم مدیر هنری آن تئاتر بود و آنها را به عنوان مشاور برای آن شماره معرفی کردم. سپس ، این همه اطمینان حاصل شد که ما فقط افراد ناشنوا را بازی می کنیم تا این تعداد را انجام دهیم. برای من واقعاً مهم بود که ما آن را با مجریان واقعی شنوایی جمع نکردیم. این همه افرادی هستند که نمی توانند بشنوند و که می توانند از طریق حرکت بیان کنند. برای مور ، این بسیار چالش برانگیز بود زیرا او مجبور بود زبان نشانه را بیاموزد. [As a choreographer]او باید فهمید که چگونه به یک شماره به روشی متفاوت از آنچه قبلاً استفاده می کردیم بگوییم ، چگونه از زبان علامت برای انتقال آن استفاده کنیم ، و چگونه زبان نشانه می تواند رقص همه اینها باشد. این یک فرآیند چند مرحله ای برای یافتن نوازندگان مناسب بود ، از سراسر کشور ، ناشنوا بودند و می توانستند این کار را انجام دهند ، و سپس زبان نشانه یادگیری مندی ، ما با ناشنوای غربی کار کردیم و اطمینان حاصل کردیم که همه اصالت دارند. از نظر تعداد ، آنها در حال ایستادن به آنچه به آن اعتقاد دارند است. برای من ، این فصل تاثیرگذارترین شماره در این فصل بود ، از منظر آنچه می گوید و آنچه را که ما می خواستیم از آن به دست بیاوریم ، و فقط اطمینان حاصل می کنم که همه احساس واقعی و واقعی داشته باشند. نکته دیگری که از آن لحظه اول روی آن واقعاً نیرومند بود این بود که من نمی خواهم زیرنویس در آنجا باشد و نمی خواهم کلمات را بشنوم. برای من واقعاً مهم بود که این تعداد به تنهایی ایستاده باشند ، و حتی اگر شما این آهنگ را نمی دانید ، شما هنوز هم می فهمیدید که آنها چه احساسی دارند ، از طریق عبارات صورت و چهره آنها. در هر قدم افراد زیادی بودند که یا می خواستند بعضی از افراد شنوا را در آنجا بخوانند که بتوانند هنگام رقصیدن آن را بخوانند ، یا اینکه می خواستند زیرنویس ها را روی صفحه بگذاریم. من می خواستم این تنها بماند و می خواستم روشی باشد که زویی آن را تجربه می کند. من از دقیقه یک احساس واقعاً نسبت به آن احساس کردم.

هم اکنون تمام تولیدات در حالت آماده باش است و هیچ کس نمی داند در این مرحله چه اتفاقی می افتد ، اما تاکنون فکر کرده اید در مورد داستانی که می گویید چیست؟ آیا ایده بسیار خوبی نسبت به فصل ۲ دارید؟ آیا می دانید آخرین صحنه این سریال چیست؟

وینسببرگ: خوب ، من فکر می کنم که ایده های گسترده ای برای پخش در آنجا دارم و من الان با NBC صحبت می کنم ، در مورد آنچه در فصل ۲ ظاهر خواهد شد.

چه تعداد از قسمتهای باقی مانده چه چیزهایی را می توانید اذیت کنید ، تا آنجا که هنوز هم نمی آیند؟

وینسبورگ: یک مورد که می توانیم آن را اذیت کنیم اینست که دو برنده بزرگ برادوی تونی داریم ، در چند قسمت بعدی. رنه الیز گلدسببری از جانب همیلتون رقیب کاری جوآن را بازی می کند ، و برنادت پیترز در قسمت ۱۱ به عنوان یك كمك غیرمنتظره به خانواده وارد می شود. مثلث عاشقانه بین زوی ، مکس و سایمون به روشهای غیر منتظره ای تکامل می یابد. و در انتهای قسمت ۱۲ یک شماره داریم ، این یک شش دقیقه و شش یا نیم یا هفت دقیقه طول می کشد و این چیزی است که احتمالاً من در تمام فصل به آن افتخار می کنم.

یکی از موارد مورد علاقه من در مورد نمایش ، دوستی بین زوی و مو است و فکر می کنم که الکس نیول از هر نظر فقط افسانه است.

WINSBERG: نمی توانم بیشتر موافق باشم.

شما از دیدن چگونگی تحول آن پویا چه چیزهایی را دوست داشته اید؟

 zoeys-فوق العاده-لیست پخش-alex-newell

تصویر از طریق NBC

وینسبورگ: من دوست دارم که در یک دوستی واقعی تکامل یابد. من دوست دارم که مو ، که قضاوت اولیه در مورد زوی و او که بود ، اجازه داده است که زوی را وارد زندگی خود کند. و من دوست دارم که زوی واقعاً در طول فصل از او یاد گرفته باشد. تمام مسئله این دو نفر ، و اینکه چرا من آنها را به عنوان یک زوج عجیب دوست دارم ، این است که اگر زوی کسی باشد که دنیا را به شکلی بسیار سیاه و سفید می بیند ، و بسیار علمی و ریاضی است ، مو کسی است که سراسر جهان در سایه های خاکستری ، و عاشق موسیقی و عاشق فرهنگ و هنر است. او اسلحه خود را به روی مردم باز می کند و بسیار پذیرفته است ، در حالی که زوی خیلی بسته شده است. و بنابراین ، من دوست دارم که ، در سفر این دو ، مو به زوی کمک کرده است که باز و گسترش یابد. و من دوست دارم که این فقط یک طرفه نبوده است. Zoey شروع به کمک به مو نیز می کند. برای من همیشه مهم بود که داستانهای خود را به مو بدهم و علاقه ای به مو برای او ایجاد کنم تا مو بتواند آژانس خودش را داشته باشد. من هرگز دوست نداشتم که مو به عنوان دوست یا هیئت مدیره صدا در آنجا باشد. مکانهای جالب بسیاری وجود دارد که می توانیم به بررسی زندگی خود Mo بپردازیم. من همچنین فکر می کنم یک زن و شوهر عجیب و غریب جالب با Mo و Max وجود دارد ، بنابراین مکانهای سرگرم کننده ای وجود دارد که می توانیم به خصوص در این فصل با آن برویم. روشهای مختلفی که آنها می توانند از یکدیگر بیاموزند چیزی است که واقعاً هیجان انگیز است.

لیست پخش فوق العاده Zoey پخش می شود شبهای یکشنبه در NBC.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند