بررسی Dishmantled: انفجار بیشتر این Quibi در چهره من

سه شنبه - 19 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : بررسی Dishmantled: انفجار بیشتر این Quibi در چهره من

Quibi به هر انتظار غیر واقعی ما می توانیم تصور کنیم و ذهنم را نسبت به آن از دست می دهم. همه چیز در این شبکه مانند پرتاب است ۳۰ راک شوخی به زندگی آمد. سرویس پخش جدید مطالب خود را در فصل های ۱۰ دقیقه یا کمتر ارائه می کند ، که می تواند مضراتی برای چیزی مانند مثلاً نمایشی باشد به نام تلنگر خانه قتل. معلوم است که شما به بیش از شش دقیقه زمان نیاز دارید تا با سلیقه در مورد قتل و برچیدن افراد واقعی صحبت کنید ، مهم نیست که چقدر از یک باغ وحش که می توانید بسازید خوب است. اما وای پسر ، سیستم مانند کار می کند باند باند برای چیزی مثل ظرفشویی، نمایشی که در آن دو سرآشپز با یک توپ پر از مواد غذایی در چهره منفجر می شوند و سپس می بینند چه کسی می تواند آن غذا را با دقت بیشتری بازآفرینی کند. خودشه. این همه چیز است این بسیار احمقانه است و من هر ثانیه آن را دوست داشتم. من می خواهم ۱۰،۰۰۰ قسمت دیگر از ظرفشویی بلافاصله. مستقیما. هنگامي كه ويليام شكسپير كلماتي را نوشت: “كوتاهي روح روح است” ، او در مورد دو نفر صحبت مي كرد كه داراي يك چوپان شپش بودند كه در محدوده خالي قرار گرفت.

 dishmantled-image-3

تصویر از طریق Quibi

موضوع در مورد ظرفشویی این است که همه افراد متعهد هستند که هر یک از این قسمت های شش دقیقه ای را به عجیب ترین چیزی که تاکنون در زندگی خود دیده اید تبدیل کنند. میزبان تیتوس بورگسبا خوشحالی ، تصمیم گرفته است تا این نمایش آشپزی را به همان اندازه انسانی که ممکن است تهاجمی باشد آغاز کند.“آیا شما آماده هستید تا من مقداری فاحشه بزنم؟” او در بالای هر قسمت می پرسد. جواب همیشه بله است.

همه شرکت کننده ها با تعجب بسیار عجیب و غریب هستند که فکر می کنم وقتی شما قبول می کنید جلوی یک تیم شلیک اسپاگتی بولونسی برای یک شانس ۵۰۰۰ دلار بایستید ، با این قلمرو سر و کار دارید. MVP نمایش دور و دور یک مسابقه دهنده قسمت ۱ به نام جو است. شخص من حتی سعی نمی کند. جو مثل این است که “من ممکن است یک پیاز را چشیده ام و ایتالیایی ام ، بنابراین می توانم سس ماکارونی درست کنم.” دونده نزدیک یک قسمت ۲ قسمت به نام آلیسون است که خودش را با گفتن معرفی می کند: “با ۵۰۰۰ دلار می خواهم بلیط خود را برای دیدن سلین دیون بخرم. Duh ما از این زن چیزی نمی دانیم. دلیلی وجود ندارد که انتظار داشته باشیم از Celine Dion تصادفی خود آگاه باشیم. به هر حال من او را دوست دارم.

 dishmantled-image-2

تصویر از طریق Quibi

ترکیب مهمانان مشهور که شامل آن می شود دن لوی، جین کراکوفسکیو میشل بوتوall همه جذاب ، خنده دار ، گهگاه مسمومیت کاملاً واضح را داشته باشید و هیچ هدف قابل تشخیصی نداشته باشید. این رقابت به هیچ وجه به کیفیت مواد غذایی وابسته نیست. هر مهمان اساساً از هر بشقاب نیش می گیرد و مانند “این عالی است ، متشکرم!” ظرفشویی باورنکردنی است.

گرفتن قسمت جدیدی از ظرفشویی در صندوق ورودی شما معادل یک دوست است که یک ویدیو از سگشان که در حال بیرون رفتن از مبل است ، برای شما ارسال می کند. آن را باز می کنید ، آن را تماشا می کنید ، مانند “هه!” باشید ، و روز خود را ادامه دهید. آیا این یک مدل تجاری قابل توجه برای یک سرویس جریان است؟ تقریباً قطعاً اینطور نیست! اما تا زمانی که وجود دارد ، من مایل هستم که مردم را با اسلحه های گوشت گاو و چیپس های پیتا منفجر کنند. به سال ۲۰۲۰ خوش آمدید.

امتیاز: ★★★★

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند