دیزی ریدلی برای تشکر از مبارزان Coronavirus ، داستان جنگ ستارگان را می خواند

دوشنبه - 25 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : دیزی ریدلی برای تشکر از مبارزان Coronavirus ، داستان جنگ ستارگان را می خواند

 star-wars-up-of-skywalker-daisy-ridley-yellow-lightsaber

برای نسخه امروز “فوق العاده تسکین دهنده و عمیقا خوب” ، ویدئویی از آن را به شما ارائه می دهم Star Wars: Episode IX – Rise of Skywalker بازیگر دیزی ریدلی خواندن جنگ ستارگان داستان به عنوان راهی برای تشکر از کسانی که در خط مقدم همه گیر جهانی کرونور ویروس می جنگند.

برای این ویژه جنگ ستارگان خواندن همراه ، ریدلی تصمیم به خواندن کتاب گرفت BB-8 در اجرا توسط درو دیت والت و مت مایرز. به طور متعارف ، BB-8 در اجرا در طول Star Wars: Episode VII – The Force بیدار می شود و سفر Droid شکل را دنبال می کند تا یک نقشه مخفی برتر به مقر مقاومت برگردد. در حالی که این داستان در درجه اول به جوان تر انجام می شود جنگ ستارگان طرفداران ، انکار این داستان ساده اما سرگرم کننده دشوار است دقیقاً نوع صحیحی از طرفداران داروی خالص قلب در حال حاضر در هر سنی است. قبل از اینکه ریدلی شروع به خواندن داستان Daywalt و Myers درباره کمترین چیز کند جنگ ستارگان دنباله دار تریلوژی ادامه ، او با تشکر ویژه از همه می گوید: “از همه کسانی که در خانه می مانند تشکر می کنم و از همه در خط مقدم که به افراد نیازمند کمک می کنند متشکرم. لطفاً پیشنهاد شکرگذاری من را در قالب قصه گویی بپذیرید. “

امیدوارم با گوش دادن به لهجه انگلیسی آرامش بخش ریدلی ، بارها و بارها “BB-8” را بخوانید ، زیرا او این داستان کوچک شایان ستایش را در یک کهکشان دور می خواند ، بسیار دور از این یکی شما را به همان اندازه که مرا راحت کرده است ، آرامش می بخشد. من می دانم که زندگی در حال حاضر می تواند بسیار آشفته ، گیج کننده و پیچیده احساس شود ، با بروزرسانی های بزرگ و کوچک در زندگی روزمره ما. اما این فیلم کوتاه ، که ما را در پایان هفته دیگری به ظاهر طولانی و بی پایان می یابد ، چیزی کاملاً خوب و فراری است و به اعتقاد من ، آنچه اکنون همه ما به آن احتیاج داریم.

برای اطلاعات بیشتر ، آخرین موارد را بدست آورید جنگ ستارگان اخبار ، از جمله دو ظهور Skywalker احساسات واقعی ویراستاران درباره آخرین جدی و یک پست تقدیر از بابو فریک ، a.k.a. بهترین ها ظهور Skywalker شخصیت.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند