لیدی گاگا برای هدایت فیلم گوچی برای کارگردان ریدلی اسکات

چهارشنبه - 20 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : لیدی گاگا برای هدایت فیلم گوچی برای کارگردان ریدلی اسکات


بانوی گاگا

ریدلی اسکات رقص در اطراف است گوچی بیش از یک دهه از طرف من ، من درمورد این پروژه در اکتبر ۲۰۰۹ گزارش دادم که چه موقع آنجلینا جولی و لئوناردو دیکاپریو در حال چرخش نقشهای اصلی بودند. درام جنایی واقعی در مورد قتل تریلر مد است مائوریزیو گوچی و فیلمنامه توسط روبرتو بنتنگا براساس كتاب ۲۰۰۱ ساخته شده است خانه گوچی: یک داستان حساس از قتل ، جنون ، زرق و برق و حرص و آز توسط سارا گی فردن. هنگامی که آخرین بار در سال ۲۰۱۲ از فیلم گزارش کردیم ، اسکات قدم به کنار گذاشت تا دختر خود را اجازه دهد جردن اسکات صندلی کارگردان را بگیرید ، اما اکنون به نظر می رسد که ریدلی می خواهد این یکی را کارگردانی کند.

THR گزارش داده است كه MGM حق ريلي پروژه را با ريدلي اسكات در هيئت مديره به دست آورده است لیدی گاگا در نقش اصلی “Patrizia Reggiani، همسر سابق گوچی که به دلیل داشتن یک رابطه محکوم به ارکستر ضربه خود شد. ” جیانینا اسکات، همسر ریدلی در کنار همسرش تولید می کند. وی گفت: “داستان چنان حماسی است ، شخصیت های آنقدر زیاد است و شخصیت ها آنقدر غنی ترسیم می شوند که ما تصمیم گرفتیم آن را به صفحه بزرگ برسیم. اینکه بگوییم از تیم شدن با ما هیجان زده هستیم مایک دی لوکا و گروه فیلم های درخشان او در MGM یک عدم رضایت است. ما نمی توانیم صبر کنیم تا شاهد این باشیم که سال آینده به زندگی خود ادامه دهد. “Giannina در بیانیه ای گفت.

MGM از نظر فیلم چنان بلند است که آنها آن را برای ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ برنامه ریزی کرده اند ، حتی اگر اسکات هنوز در وسط تصویربرداری باشد آخرین دوئلکه به دلیل تاج ویروس مجبور به خاموش شدن وسط از طریق تولید شده بود. این برنامه برای اسکات است که بلافاصله وارد شیرجه شود گوچی وقتی کار را تمام کرد آخرین دوئل.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند