آلیشیا سیلورستون نمی تواند نقش او در نقش “بتمن و رابین” را دوباره بررسی کند

چهارشنبه - 27 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : آلیشیا سیلورستون نمی تواند نقش او در نقش “بتمن و رابین” را دوباره بررسی کند

اعتراف کردم. من کاملاً لذت بردم بتمن و رابین. بله ، من به خوبی می دانم که نسبت به سایر فیلم های بتمن – زمان بسیار خوبی – و این مسئله تا حد زیادی نوستالژی است که در اینجا صحبت می شود ، حس می کنم ، اما ظاهراً من مرحله ای را طی کردم که آشوب رنگارنگ و احمقانه آن فیلم واقعاً برایم جذاب بود. . و حتی اگر من به سرعت بزرگ شدم و از آن مرحله خارج شدم ، من قصد ندارم آن خاطرات دلپذیر را خراب کنم.

جمعه ۱۷ آوریل بیایید ، ما یک قسمت کاملاً جدید از آن را راه اندازی می کنیم شب خانمها با آلیشیا سیلورستون به افتخار آزادی جدیدش درمان بد. بخش خوبی از گفتگو روی آن فیلم متمرکز است ، اما خانمها شب نیز به دنبال حفر فیلم های شخصی در تلاشند تا کمی بیشتر در مورد تجربه خود و چگونگی پیشرفت آنها بر چنین تأثیر مثبتی بر صنعت امروز یاد بگیرند. و البته بخشی از این تجربه برای Silverstone روی آن کار می کرد بتمن و رابین.

در حالی که این فیلم برای بازی در باربارا ویلسون ، رضایی را بدست آورد ، آلفرد پنیورث (مایکل گوفخواهر و برادر ، این جایزه را برای او به دست آورد جایزه بچه ها برای بازیگر فیلم محبوب ، و شما می توانید شرط می بندم این عاشق نیکودودون ۹۰s برای او رای دادند. با توجه به ذهن من ، باید از این سؤال بپرسم که آیا Silverstone خاطرات دلپذیری از ساخت فیلم دارد یا خیر؟ اگر چیزی در آن وجود داشته باشد ، او هنوز به آن افتخار می کند. آنچه او گفت:

سیلورستون همچنین افزود:

حالا ممکن است جالب باشد! اول از همه ، در گفتگوی کامل ما درباره این موضوع خوب خواهید شنید ، اما من معتقدم بزرگ هستم که Silverstone به خاطر داشتن رزومه ای که از طبقه پایین پایین باشد و دارای چنین متنوع و متنوعی باشد ، سزاوار شناخت بیشتری است. بیایید بگوییم که یک فیلم آینده DC ، باربارا ویلسون را شامل می شود و این که Silverstone هنوز مناسب این نقش بود. من می خواهم شرط می بندم که او از این فرصت استفاده کرده است.

اما ، روش جالب دیگری نیز وجود دارد که می توانید این کار را بچرخانید. بله ، متقاعد کردن یک استودیو برای ریختن مبلغ سنگین در انجام مجدد این مهم ، احتمالاً غیرممکن است ، اما ایده ارائه یک فیلم آزمایشی دوم به بازیگران فیلم دوم ، می تواند یک آزمایش داستانی بسیار جالب باشد. بدیهی است که لازم است در این زمینه مجدداً نوشتن مطالبی جدی انجام شود ، اما دادن بازیگران این فرصت برای بازی در اطراف و انتخاب های مختلف می تواند واقعاً یک ساعت جذاب و روشنگری باشد.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند