تریلر “دره دختر” Reimagines Nic Cage Classic را به عنوان یک موسیقی پاپ ۸۰s

جمعه - 29 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : تریلر “دره دختر” Reimagines Nic Cage Classic را به عنوان یک موسیقی پاپ ۸۰s

دره-دختر-جسیکا-روته-جاش-وایتهاوس

بازگشت به سال پروردگار ما ۱۹۸۳ ، نیکلاس کیج و دبورا فورمن در ستارگان دختر دره، در مورد یک دختر ثروتمند پناهنده که عاشق پسربچه ای بد از طرف اشتباه آهنگ است. (دهه ۸۰ یک زمان باورنکردنی بود.) MGM در سال ۲۰۱۷ بازسازی دوباره ای را اعلام کرد و پس از چندین سال تاخیر ، این فیلم بالاخره در تابستان امسال با یک تریلر که تازه افتاد ، اکران می شود.

دختر دره این فیلم اصلی را به عنوان یک موسیقی پاپ تمام عیار تصویربرداری می کند ، با بازیگران به طور مرتب در آهنگ های محبوب اوایل دهه ۸۰ به تعداد رقص های رقصنده می پردازد ، از جمله “Take On Me” A-ha و Go-Go “We Got Beat”. جسیکا پوسیدگی ستاره ها به عنوان دختر دره لقب جولی ، و این تنها به اندازه کافی برای دیدن من کافی است. Rothe کاملاً آن را خرد می کند روز مرگ مبارک، و سرانجام بسیار هیجان انگیز است که سرانجام او را به عنوان رهبر یک پروژه دیگر ، به ویژه پروژه ای که بسیار بی نظیر به نظر می رسد ، هیجان انگیز کند. پلدارکرا جاش کاخ سفید رندی را بازی می کند ، نقشی که قبلاً با تجلی هرج و مرج که نیکلاس کیج است ساکن شده است. تماشای چرخش بازیگران از ۸۰s به بازدید من باعث می شود که من به شدت آرزو کنم که اصل ۱۹۸۳ نیز یک موسیقی بوده باشد ، زیرا واقعاً می خواهم ببینم که نیک کیج آواز “Take On Me” را با جدیت بخواند.

این فیلم سرگرم کننده و رنگارنگ به نظر می رسد ، با بازیگران حامی قاتل زیبا که شامل آن می شود آلیشیا سیلورستون به عنوان یک بزرگتر جولی که داستان را برای دخترش تلاوت می کند ، و یک سبیل شدید راب هوبل به عنوان پدر جولی به طور جدی تریلر را مکث کرده و به عمق Huebel نگاه کنید. به نظر می رسد که او از مجموعه خارج شده است سنگ قبر.

Valley Girl در ۸ مه در VOD و Digital بازدید می کند ، پیش پرده زیر را ببینید.

https://www.youtube.com/watch؟v=pLhYFWwACo4

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند