قسمت های بازیگران بزرگ دهان بزرگ جدول یک قسمت جالب فصل ۳ را بخوانید

دوشنبه - 11 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : قسمت های بازیگران بزرگ دهان بزرگ جدول یک قسمت جالب فصل ۳ را بخوانید

بزرگ دهان-بازیگران-انیمیشن-netflix

همیشه می توانید روی آن حساب کنید دهان بزرگ برای زنده نگه داشتن چیزها وقتی زندگی کمی احساس کسل کننده می شود در آخر هفته ، بازیگران سریال انیمیشن Netflix دقیقاً همین کار را انجام دادند ، در یک کنفرانس بزرگنمایی Zoom برای انجام یک جدول خواندن برای امور خیریه ، این کار را انجام دادند.

 big-دهان-فصل-3-قسمت-6-مایا-رودولف-جسی-کلین

تصویر از طریق Netflix

روز شنبه ، سریال سازنده و ستاره نیک کرول با او جمع شد دهان بزرگ برای انجام یک جدول خواندن از فصل فصل ۳ ، “چگونه یک ارگاسم داشته باشیم” دوست دارید. پیوستن به کرول در تماس کنفرانس چهره های آشنایی فراوانی از جمله داشت جان مولانی، جسی کلین، جیسون مانتوزوکاس، جنی اسلیت، مایا رودولف، مارک دوپلاس، ریچارد کیند، پائولا پل، فرد آرمیزن، پل شیرو جسیکا کافین و همچنین سازندگان سریال اندرو گلدبرگ. در طول یک ساعت و نیم ، دهان بزرگ بازیگران یک اپیزود را به زندگی من آوردم (و امیدوارم شما هم) از تماشای فصل ۳ در اکتبر ۲۰۱۹ دوباره تماشا کردم. قسمت “چگونه یک ارگاسم داشته باشیم” به یاد ماندنی با یک جسی (کلاین) جوان که از رویای تحریک آمیز بیدار می شود باز می شود. و سپس به a منتقل می شود قیمت مناسب استسناریویی شبیه به او که در آن هیولا هورمون ، کونی (رودولف) ، او را تشویق می کند وقتی که می خواهد ارگاسم داشته باشد.

دهان بزرگ بازیگران فقط برای جدول خواندن جمع نمی شوند – اگرچه این خیلی عالی بود. هدف از خواندن جدول روز شنبه ، عملکرد دوگانه هر دو طرفداران لذت بخش را در دیدن بازیگران معترض و در عین حال کمک به جمع آوری پول برای تغذیه آمریکا ، یک سازمان امدادرسانی برای گرسنگی ، کمک به غذا دادن به آمریکایی ها با کمک بانک های مواد غذایی ، غذا ، کمک می کند. شورت ، پناهگاه ها و سایر آژانس های مستقر در جامعه.

تماشای دهان بزرگ بازیگران جدول زیر فصل “چگونه یک ارگاسم داشته باشیم” را در زیر بخوانید. برای اطلاعات بیشتر ، به جمع بندی بهترین نمایش های انیمیشن در Netflix که می توانید هم اکنون تماشا کنید ، بپردازید.

https://www.youtube.com/watch؟v=apyPyWkuOD8

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند