دیوید اف. سندبرگ ، کارگردان Shazam ، فیلم کوتاه ساخته قرنطینه را آغاز کرد

جمعه - 15 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : دیوید اف. سندبرگ ، کارگردان Shazam ، فیلم کوتاه ساخته قرنطینه را آغاز کرد


 سایه-هیولا-برش

قبل از شکستن با احساس وحشت چراغهای بیرون، حرکت به استودیوی حق رای دادن فیلم سازی ترسناک با آنابل: آفرینش، و در ساخت فیلم ابرقهرمانان با بودجه بزرگ ، شکایتی را به همراه داشته باشید شازام!، مدیر دیوید اف. ساندبرگ شروع به ساخت فیلم های کوتاه حیله گر ، خزنده ، خزنده ، ماهرانه با استفاده از چرخ دنده و نرم افزار ویرایش برای به دست آوردن نتایج باورنکردنی – اغلب با همسر ، موزه و همکارش لوتا لوستن. در حقیقت، چراغهای بیرون ابتدا به عنوان كوتاهی كه شروع كرد به فیلم سینمایی گسترش یافت. اکنون ، در میان یک دوره خود قرنطینه در طول همه گیر در سراسر جهان ، ساندبرگ و لوستن به ریشه های خود بازگشتند و یک فیلم ترسناک کوتاه جدید برای ما تحویل: سایه دار.

در کمتر از سه دقیقه ، Sandberg برخی از جلوه های تصویری واقعاً مبتکرانه و چشمگیر را ارائه می دهد که برای ناسزاگویی عالی به کار می روند. می بینید ، لوستن همواره شاهد “چیزهای سایه” مزاحم است که به نظر می رسد در قلمرو سایه وجود دارد ، اما در زندگی واقعی نیست. آن را به اندازه کافی بی گناه شروع می شود – گلدان فقط سایه او می تواند انتخاب کند – اما به سرعت ترسناک می شود. سندبرگ این اثر را “نوعی قطعه همراه با چراغهای کوتاه ما” می نامد ، اما من فقط می توانم این مورد را کمی موثرتر و امیدوار کننده از کاوش های آینده در این فضا بدانم. بعلاوه: Sandberg قول می دهد توضیح دهد که چگونه این کار را انجام داده است توییتر، و من نمی توانم صبر کنم.

وارسی سایه دار در کلیت سه دقیقه زیر چسبیده ، خزنده ، مبتکرانه کم بودجه در زیر. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه آقای Sandberg چقدر است ، تفکر باورنکردنی او درباره نحوه تبدیل آنها را بررسی کنید شازام! به صورت سه بعدی

https://www.youtube.com/watch؟v=8yu5ymbIjaY

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند