حافظه سوراخ Quibi متهم به Plagiarism

پنجشنبه - 21 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : حافظه سوراخ Quibi متهم به Plagiarism

memor-hole-slice

نمایش متنوع Quibi سوراخ حافظه، که در آن میزبان آیا آرنت یک سری از کلیپ های ارزشمند از فرهنگ پاپ کانادا را که دهه ها گذشته است بررسی می کند ، متهم به سرقت ادبی در یک نمایش اینترنتی اینترنتی است که توسط مجموعه هنری همه چیز وحشتناک است! در سال ۲۰۱۴٫ همانطور که توسط فیلم اسلش گزارش شده است ، این مجموعه برای توقیف کردن کانسپت ، عنوان و حتی آرم نمایش آنها که کلیپ های عجیب و غریب از نوارهای مبهم VHS به نمایش گذاشته بود ، توییتر را گرفتند تا سری Quibi را منفجر کنند:

این هفته شروع ناخوشایندی برای Quibi بود – پلتفرم پخش کننده ، که شامل قسمت های برنامه نویسی “سریع نیش” است که فقط در تلفن هوشمند شما قابل مشاهده است ، در اولین روز انتشار حدود ۳۰۰،۰۰۰ بارگیری را مشاهده کرد. اینها آمار خوبی برای یک برنامه تلفن همراه هستند ، اما برای یک بستر جریان ۱٫۷۵ میلیارد دلاری اعداد دلگرم کننده نیست ، اگرچه خیلی زود اعلام می شود که چقدر علاقه ای به این سکو ایجاد می کند زیرا بینندگان شروع به کار از طریق محتوای آن می کنند و کلمه دهان شروع به پخش می کند. . در همین حال ، هیچ یک از نمایش های واقعیت ستاره و یا “فیلم در فصل” که به عنوان عناوین پرتاب نمایش داده شده اند ، برخلاف دیزنی + ، هنوز هم هنوز هم چرمی ایجاد نکرده اند. ماندالوریایی، این یک ضربه فوری بود که بلافاصله زندانی را به اسارت گرفت و سرویس جریان دیزنی را به عنوان یک مدعی مشروعیت بخشید.

اکنون ، با ادعای معتبر سرقت ادبی در دستان پلت فرم سال اول ، Quibi ممکن است در نبردی دشوار برای پیروزی در مقابل مخاطبان خود باشد – افرادی بسیار آنلاین که وقت زیادی را در تلفن های خود می گذرانند. نه کوبی و نه سوراخ حافظهخالق اسکات ورومان اظهارات رسمی صادر کرده اند ، اما کارخانه های فریاد سازندگان نمایش به همه چیز وحشتناک پاسخ داده اند! در توییتر:

توجه به این نکته مهم است که گرافیک Shout Factory Shout Factory شامل موارد زیر است: A) در واقع گرافیک VHS ، و ب) گرافیک دقیقی است که در آرم ۱۳ ساله All Is Awful وجود دارد ، بنابراین ممکن است این پاسخ را با یک دانه عظیم از نمک. برای اطلاعات بیشتر در مورد Quibi ، بررسی ما درباره Survive ، ستاره هیجان انگیز این سیستم عامل را ببینید سوفی ترنر و کوری هاوکینز.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند