مدیر بستر های نرم افزاری دنیای هیجان خود Netflix را می شکند

یکشنبه - 10 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : مدیر بستر های نرم افزاری دنیای هیجان خود Netflix را می شکند

-پلاتفرم-کارگردان-مصاحبه

من نمی توانم به اندازه کافی دریافت کنم بسترهای نرم افزاری. این همه چیزی بود که می توانستم وقتی اولین بار در ماه سپتامبر دیدم ، به آن فکر کنم ، که مستقیماً به اکران ۲۰ مارس فیلم در نتفلیکس ادامه داد. بسترهای نرم افزاری دارای عملکردی فراموش نشدنی از ایوان ماساگویی به عنوان گورنگ ، مردی که موافقت می کند شش ماه را در ازای دریافت دیپلم معتبر در یک زندان مانند زندان “سوراخ” بگذراند. در آغاز به نظر می رسد تجارت معقول است ، اما گورنگ به سرعت فهمید سیستم تحویل وعده غذایی این مرکز تأثیر مخربی بر ساکنان دارد.

سوراخ به صورت عمودی ساخته شده است و دو نفر در هر طبقه هستند. روزی یک بار ، سکوی خود از طبقه ۱ ، پایین به پایین ، راه خود را طی می کند. طبقه اول برای اولین بار از غذاهای زیبایی که تقریباً هر ظرافتی قابل تصور است شامل می شود. سپس طبقه ۲ باقیمانده طبقه ۱ می شود. و سپس طبقه ۳ آنچه از آن باقی مانده است ، و سپس طبقه ۴ ، و غیره می شود. ترتیب بدی برای افراد بالاتر نیست ، اما تصور کنید که آیا در طبقه ۱۰۰ گیر کرده اید. حتی موضوع را بیشتر عصبی تر کنید ، این واقعیت است که هر ۳۰ روز زندانیان به طبقه دیگری منتقل می شوند. بنابراین ممکن است یک ماه زندگی خوب در طبقه ۶ را پشت سر بگذارید ، اما بعد از آن چیزی برای خوردن در طبقه ۱۳۴ دریافت نکنید.

 the-platform-poster اگر شما بررسی من را مطالعه می کنید بسترهای نرم افزاری، شما از قبل به خوبی آگاه هستید که فکر می کنم این اولین کارگردانی باورنکردنی برای کارگردان است Galder Gaztelu-Urututia. من شک ندارم که بسترهای نرم افزاری یکی از فیلمهای مورد علاقه من در سال ۲۰۲۰ خواهد بود و من نیز به جهانیان ایمان دارم که Gaztelu-Urututia با ارائه پروژه های بعدی به اجرای بزرگ خود ادامه خواهد داد. مطلقاً راهی نبود که بخواهم اجازه دهم بسترهای نرم افزاریاولین تجربه بزرگ من بدون اینکه درخواست چت کردن با Gaztelu-Urututia در مورد تجربه کارش در این فیلم را بکنم ، گذشت ، و او به اندازه کافی مهربان بود که با پاسخ دادن به تعداد کمی از سؤالات از طریق پست الکترونیکی ، مرا تحریک کند. می توانید بررسی کنید که وی در مورد طراحی The Hole چه گفت ، چه چیزی باعث الهام بخش انتخاب او در هنگام فیلمبرداری از صحنه های آشپزخانه ، شگفت انگیزترین پاسخ فیلم و موارد زیر شد. ما همچنین در بخش پر از اسپویلر این مصاحبه فردا از Gaztelu-Urututia بیشتر به اشتراک خواهیم گذاشت!

این اولین ویژگی بسیار جاه طلب است. آیا شما ۱۰۰٪ مطمئن پرش به داخل بودید و آیا قسمت خاصی از تولید وجود داشت که فیلم را عصبی کنید؟

GALDER GAZTELU-URRUTIA: البته. از یک طرف چون یک کارگردان با فیلم اول خود شانس می گیرد ، از سوی دیگر به دلیل ارتباطی با موضوعاتی که فیلم با آن سروکار دارد. خوشبختانه ، من توانستم روی دخالت عظیم کل تیم فنی و هنری حساب کنم.

 the-platform-netflix

تصویر از طریق Netflix

چگونه می خواهید به دنبال طراحی تسهیلات باشید؟ آیا این بینش از ابتدا به فیلم نهایی تغییر کرده است؟

GAZTELU-URRUTIA: روند کار در هنگام طراحی “سکوی” کلیدی برای به دست آوردن بیشترین سود از هر یورو از بودجه بود. از لحاظ کاربردی ، کل ساخت و ساز با دیواره های مدولار ، قلاب و لرزان برای اینکه بتوانید ۹۹٫۹٪ فیلم را با دوربین روی شانه شلیک کنید ، بدون ماشین آلات … از نظر هنری ، این طراحی نشانگر سرماخوردگی بدن انسان در مرکز مدیریت عمودی است.

کدام صحنه بیشترین کار را نیاز داشت؟

لطفا توجه داشته باشید: جواب این سؤال حاوی اسپویلر است.

GAZTELU-URRUTIA: از لحاظ فنی صحنه ای که بهاره در آن صعود می کند … از نظر عاطفی ، فروپاشی روانی گورنگ به دنبال خودکشی ایموگویری.
این کل فیلم به نظر یک چالش برای ایوان است. آیا صحنه خاصی وجود داشته است که بیشترین احساس را از شما داشته باشد تا جایی که باعث شود او احساس راحتی فیلمبرداری از آن را داشته باشد؟

GAZTELU-URRUTIA: بله ، ایوان در تمام صحنه ها بسیار زیاد ظاهر می شود و در طول فیلمبرداری در شش هفته ، وی مجبور شد ۱۲ کیلو از دست بدهد تا اعتبار آن را به نقص جسمی و روانی گورنگ بدهد. تصور کنید که بازی کردن فیلمی که به خودی خود خیلی نیاز دارد چقدر سخت است ، در حالی که همزمان شدیدترین رژیم زندگی شما را پشت سر می گذارد.

 the-platform- ivan-massague

تصویر از طریق Netflix

آیا می توانید در مورد انتخاب خلاقانه برای داشتن صحنه هایی با آشپزها ، اما بدون درج گفتگوی آنها بگویید؟

GAZTELU-URRUTIA: در دنیایی که بسیاری از گرسنگی ها ، جنگ های تحمیلی رنج می برند ، فاقد دارو هستند … زباله ها و سطحی بودن به اصطلاح “جهان اول” توهین آمیز است. از نظر زیبایی شناسی ، آشپزخانه توسط رنگ ها و ماشین های شاد نمایش داده می شود که مانند اسباب بازی ها به نظر می رسند ، اما اجراها – بدون گفتگو – و لحن موسیقی به ما می گوید که چیزی در آگاهی افراد بالا درست نیست. این فیلم ، متناسب با آنچه بسیاری ادعا می کنند ، یک نقد اجتماعی نیست ، یک نقد اجتماعی است. خودم را با تعامل و رفتار غیرقانونی و غریبانه غافلگیر می كنم.

تعجب آورترین پاسخ فیلم چیست؟

GAZTELU-URRUTIA: اینقدر آگاهانه انتزاعی است و ظرافت های بی شماری را در آستانه فهم باقی می گذارد ، همانطور که پیش بینی کرده بودیم ، تقریباً در هر کشوری که در آن دیده شده است ، قابل درک است … نابرابری ها همه جا به یک شکل یا دیگری رخ می دهند. اگر در آن سکو به جای غذا داروهایی قرار می دادیم ، فیلم به روشی مشابه درک می شد.

اگر می خواهید به سوراخ بروید ، کالای شما چیست و چرا؟

GAZTELU-URRUTIA: نسخه بسیار سختی از آن دون کیشوت. خواندن و دفاع از خود در همان موضوع …

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند