راهنمای مبتدی برای انیمه برای کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان

پنجشنبه - 28 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : راهنمای مبتدی برای انیمه برای کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان

راهنمای انیمه برای مبتدیان

انیمه این کلمه ای است که بعضی اوقات می تواند کسانی را که با سبک انیمیشن آشنا نیستند ، سردرگم کند. چه چیزی باعث می شود انیمه شود انیمه، دقیقا؟ آیا این فقط کارتونهایی درباره یک دسته از بچه های دبیرستانی نیست که در موقعیت های فوق طبیعی قرار بگیرند؟ چرا آنها همیشه فریاد می زنند ، یا منحرف می شوند ، یا به نسخه های عجیب و غریب و کوچک و باریک از خود تبدیل می شوند؟ و من در مورد شاخک های زیادی شنیده ام … آیا این برای بچه های من امن است؟ اینها سؤالات و انتقادهای معتبری درباره تریپ های متنوع و متنوع معتبر هستند ، اما شما با دوری از انیمه کامل ، شخصیت ها ، داستان ها و سبک های ارزشمند خود را در دهه ها از دست نخواهید داد. بنابراین ، برای بهتر راهنمایی شما در دنیای جذاب انیمه ها ، ما یک لیست مفید از مجموعه های تلویزیونی و فیلم های منتخب برای تازه واردان را برای بررسی قرار داده ایم. و از آنجایی که انیمه ها محدوده سنی گسترده ای دارند – شما نمی خواهید که بچه ها را تماشا کنند پیمایش نینجا، پس از همه – ما شامل تجزیه و تحلیل پیشنهادات ما بر اساس سن برای سهولت بهتر انتقال شما.

سرهایی که به دنبال علاقه مندان به انیمه در خارج از کشور هستند و به دنبال بریدگی های عمیق یا پیشنهادات غیر سنتی هستند: به یاد داشته باشید که این یک مورد است مبتدی راهنما ، بنابراین ما نمی خواهیم افرادی را به انتهای عمیق سری نمادین و مورد علاقه طرفداران بسپاریم Neon Genesis Evangelion، جنون که هست ماجراجویی عجیب جوجویا افراد متبحر از نظر سن دوست دارند FLCL. علاوه بر این ، برای تلاش برای غلبه بر تازگی ها با ده ها پیشنهاد ، ما به سه سریال تلویزیونی و سه فیلم در هر رده سنی محدود شده ایم. اگر موارد مورد علاقه شما لیست را درست نکرده اند عذرخواهی می کند. با این حال ، احساس راحتی کنید که سری نظرات و فیلم های مبتدی محبوب مورد علاقه خود را در نظرات زیر پیشنهاد دهید!

و اگر شما این پیشنهادات را قبلاً مشاهده کرده اید و یا می خواهید در مورد ماجراجویی های انیمیشن خود عضو شوید ، حتما Crunchyroll و Funimation را بررسی کنید – و ممکن است من VRV ، یکپارچه ترین فروشگاه شما را برای این پیشنهادات و پیشنهادات پیشنهاد کنم. اطلاعات بیشتر – همراه با پیشنهادهای انیمه در Netflix ، Hulu و Amazon. دنیای انیمه کاملاً گسترده ای در آنجا وجود دارد ، بنابراین بیایید با برخی از نقاط ورود آسان برای تازه واردان شروع کنیم!

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند