Home Before Dark: جان م. چو و دانا فاکس در سریال Apple TV + Mystery

یکشنبه - 17 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Home Before Dark: جان م. چو و دانا فاکس در سریال Apple TV + Mystery

 home-Before-dark-poster-brooklynn-prince

ایجاد شده و اجرایی تولید شده توسط showrunners دانا فاکس و دارا رزنیک، سری اصلی Apple TV + خانه قبل از تاریکی (که قبلاً فصل دوم را انتخاب کرده بود) یک راز دراماتیک است که از گزارش روزنامه نگار جوان جوان تحقیق در زندگی واقعی هیلد لیزیاک الهام گرفته است. پس از انتقال از بروکلین به شهر کوچک دریاچه ، پدرش (جیم استورژسهیلده بزرگ شدبروکلین پرنس) شروع به حفاری در اطراف می کند و یک مورد سرد را کشف می کند که همه افراد در شهر دوست دارند در آن دفن شوند.

در طی این مصاحبه با Collider ، Fox ، یکی از سازندگان این سریال و کارگردان / تهیه کننده اجرایی جان م. چو صحبت از ساخت سریال تلویزیونی با یک کودک در مرکز آن است حتی اگر این فقط یک نمایش بچه ها نباشد ، چه چیزی باعث می شود هیلد به شخصیتی عالی تبدیل شود ، وقتی می دانستند بازیگران مورد نظرشان در کنار هم واقعاً کار می کنند ، رویکرد آنها برای فصول آینده ، و خیلی بیشتر.

COLLIDER: این نمایش واقعاً تعجب آور است ، زیرا یک بازیگر جوان را در مرکز آن دارید ، اما به نظر نمی رسد محتوای بچه ها باشد. جذابیت بسیار گسترده تر و جهانی تری برای مخاطبان دارد.

دانا فاکس: این سخت ترین قسمت از کل نمایش بود.

JON M. CHU: پاسخ دادن به این سوال که چه کسی است ، عصبی است. این یک دختر کوچک است ، برای همه

 home-ago-dark-brooklynn-prince-jibrail-nantambu-deric-mccabe-01

تصویر از طریق Apple TV +

FOX: به معنای واقعی کلمه برای همه است. و برای همه ، در سراسر جهان است. این برای هر کسی که همیشه بچه بوده است این برای بچه ها است این برای والدین است. این برای بزرگسالان است این برای افراد بدون فرزند است. تجربه ما این است که همه احساس می کنند هیلد شخصیت دسترسی آنها است و از آنجا که ما با او خیلی جدی برخورد می کنیم ، مخاطب نیز چنین می کند. من به شما دروغ نمی گویم و می گویم آسان است چگونه بفهمم چگونه می توان آن لحظه را به وجود آورد ، زیرا قبلاً هرگز ندیده ام. من و جان خیلی درباره موسیقی و امتیاز صحبت کردیم. ما با آهنگساز فوق العاده ما ، ناتان لانیر ، آهنگ های بسیار مختلفی را آزمایش کردیم. مثل این بود ، “نه ، این خیلی شوخی نیست نه ، خیلی بزرگسال است نه ، این هم همین است خوب ، بیایید ببینیم که اگر چنین باشد به نظر می رسد گونی موسیقی متن. حالا می توانیم چیزی را حس کنیم. خوب ، بیایید ببینیم که اگر این موسیقی متن بود چگونه به نظر می رسید. ” خودمان را از طریق آن پیدا کردیم. آنچه ما در نهایت به این نتیجه رسیدیم این است که امتیاز باید هیلد را جدی بگیرد به همان اندازه که خودش را می گیرد ، بنابراین نمره باید از دیدگاه هیلد و اینکه چه احساسی دارد ، و نه مخاطب. اگر لحظه ای باشد که او درمورد چیزی گزارش می کند ، فکر می کند وارد آن شده است نور افکن یا همه آقایان رئیس جمهور. او فکر نمی کند که در یک نمایش بچه ها باشد – زیرا او در یک نمایش بچه ها نیست. اینگونه است که ما با در نظر گرفتن این شخصیت به همان اندازه جدی که توانستیم در نهایت لحن خود را به هم بزنیم.

جان ، احساس می کنم حرفه شما خیلی الکترونیک است. چه چیزی باعث شد که شما بخواهید در آوردن دست داشته باشید خانه قبل از تاریکی به مردم؟

 home- berî-dark-jim-sturgess

تصویر از طریق Apple TV +

CHU: این در حالی بود که من فقط یک دختر داشتم. ما هنوز در حال تمام شدن بودیم آسیایی غنی دیوانه. بعد از طی کردن آسیایی غنی دیوانه تجربه ، قبل از آن که حتی آن را بیرون بیاورم و ندانم چگونه می تواند این کار را انجام دهد یا چه کارهایی در جهان انجام می دهد ، من در فضایی از مغزم قرار گرفتم که می خواستم کارهایی را انجام دهم که مهم هستند ، و چیزهای جالب و خطرناک و ترسناک هستند. [Dana] با من آمد ، در مورد هیلد صحبت کرد. سال قبل ، درباره هیلد شنیده بودم ، که مقالاتی درباره او می خواندم. شما می توانید به طور کلی حس همه چیز را که در پیرامون ما تغییر می کند حس کنید ، با حقیقت و حقایق و روزنامه نگاری ، و ما فقط در یک گفتگوی واقعاً جالب توجه قرار گرفتیم ، حقیقت چیست؟ ظرفیت همه برای حقیقت چیست؟ ما به بچه هایمان یاد می دهیم که راستگو باشند ، اما با این وجود به طور مداوم به آنها دروغ می گویم. و داشتن یک دختر و تلاش برای فهمیدن چگونگی بالا بردن او ، همه این کارها برای من بسیار مهم است. این نمایش دارای یک لحن منحصر به فرد است ، که نمی شد یک نمایش بچه ها باشد. من همچنین به اسناد جرم واقعی وسواس دارم ، بنابراین ما درمورد این موضوع کاملاً گرفتیم. این فقط یک چالش شگفت انگیز است ، برای ایجاد این جهان در مورد زن جوانی که باید جدی گرفته شود.

FOX: و وقتی تجربه Jon Chu را تجربه کردید ، هرگز ، هرگز نمی خواهید زندگی بدون Jon Chu برگردید. من از ویژگی ها و کمدی آمده ام و او کسی بود که به من آموخت که اگر کاری را انجام دهید که واقعاً ، عمیقا و عمیقاً برای شما مهم است و واقعاً سعی می کنید در واقع چیزی بگویید ، بله ، شما می خواهید این فوق العاده باشد سرگرم کننده و دیوانه کننده و پرشور ، اما شما باید واقعاً به چیزی که در زیر آن است دقت کنید. برای ما این حقیقت بود در دنیایی که در حال حاضر ، حمله به مطبوعات آزاد و روزنامه نگاران و اخبار جعلی وجود دارد و احساس اینکه هیچ راهی برای دانستن حقیقت وجود ندارد. اگر واقعاً به آن چیزهایی که هسته اصلی کارهایی است که انجام می دهید اهمیت می دهید ، سخت تر از آنچه در زندگی خود کار کرده اید سخت کار خواهید کرد زیرا این بدان معنی است. این فقط یک سرگرمی نیست. این به معنای عمیق تر چیزی است. شما عمیقاً به آن وصل هستید. او به من آموخت که ، و اکنون او حرفه من را خراب کرده است ، زیرا اکنون هرگز نمی خواهم کاری را انجام دهم که به آن حس نمی کنم.

CHU: من هرگز واقعاً تلویزیون کار نکرده ام. درست قبل از آن یک خلبان را انجام داده بودم ، اما واقعاً هیچ چیز نمی دانستم. ورود به این دنیا جالب بود و سعی در تکان دادن آن داشتید. چنین بوم بسیار شگفت انگیز و بزرگی در فضای تلویزیون وجود دارد.

FOX: و تلویزیون در دو سال گذشته بسیار زیاد شده است. این جایی است که شما می توانید داستان ها ، به ویژه درباره زنان ، را به روشی بگویید که احساس عمیق و ثروتمندی کند ، و نه دقیقاً مثل این ، “و سپس ، او گرفت و افتاد – زیرا او شایان ستایش بود.” بنابراین ، فقط داشتن این فرصت برای ایجاد زیبایی شناسی سینمایی به چیزی و امکان کشف آن تا آنجا که عمیقاً فقط تلویزیون می تواند به شما امکان دهد ، یک رویای برای ما بود.

جان ، آیا به عنوان کارگردان ، با این نمایش می توانستید کارهایی انجام دهید که قبلاً نتوانسته اید انجام دهید؟

 home-ago-dark-brooklynn-prince-jibrail-nantambu-deric-mccabe-02

تصویر از طریق Apple TV +

CHU: بله یکی در حال کشف شخصیت ها به همان اندازه عمیق و غنی است که می توانیم ، با لایه هایی روی لایه ها قرار دهیم. این عالی بود ، به خصوص در داستانی مانند این ، جایی که این یک عکس از خانواده است. لازم نیست فقط یک نفر را انتخاب کنید و آن شخص را از طریق خود دنبال کنید. شما می خواهید برای ایجاد پویا ، و واقعاً یک بافت همبند داشته باشید و به این واحد اهمیت دهید. من از یک خانواده بزرگ هستم ، به طوری که این برای من خیلی تغییر کرد. در یک فیلم ، شما در حال تیراندازی با یک هدف بسیار خاص هستید. با یک نمایش ، شما می توانید محیطی را ایجاد کنید که مخاطبان شما بتوانند در آن زندگی کنند و باید هر طرف آن را نقاشی کنید. خیلی عالی بود این هم چنین همکاری مشترک ، در میان نویسندگان ، خالقان و کارگردانان جدیدی که وارد کشور می شوند. ما یک خدمه شگفت انگیز داشتیم. (فیلمبردار) آلیس بروکس قسمت من را به علاوه چند مورد دیگر فیلمبرداری کرد و ما توانستیم لحن آنچه را که به نظر می رسد را تنظیم کنیم. ما واقعاً باید این دنیا را بسازیم. و وقتی در مورد حقیقت صحبت می کنید ، نمی تواند خیلی خیالی باشد. به همان اندازه که این رمز و راز وجود دارد ، ما مجبور شدیم این خط واقعاً خوب را پیدا کنیم ، و من آن را دوست دارم. به طور غریزی ، ما مخاطبان را سرگرم خواهیم کرد. من دوست دارم در حوالی اردوگاه باشم و داستانی عالی بشنوم ، اما پیامی نیز در زیر آن داشته باشید. این امر بازی را برای همه تغییر داد زیرا همه ما می توانستیم در سطوح مختلف خود کار کنیم و سپس در کاری جمع شویم که هیچ یک از افراد فرد به تنهایی قادر به انجام آن نباشند.

لحظه ای دیدید که این بازیگر را تماشا می کنید ، جایی که متوجه شدید این واقعاً کار می کند؟

 home-Before-dark-brooklynn-prince-01

تصویر از طریق Apple TV +

FOX: ما صادقانه با وسواس بازیگران بازی کردیم. در تلویزیون ، حتی بیش از هر چیز دیگر ، شما در بازیگران خود زندگی می کنید و می میرید ، به خصوص هنگامی که سفارش سریال پیدا کرده اید ، واقعاً نمی توانید کسی را که کار نمی کند جایگزین کنید ، بنابراین باید حق با او باشید زمان. ما فکر زیادی را به بازیگران کردیم و جلسات زیادی داشتیم. وقتی کسی را پیدا کردیم که دوستش داشتیم ، با آنها کار کردیم. جان با بازیگران بسیار باورنکردنی است. از تماشای کار او یک خوشحالی بود. من از آن چیزهای زیادی آموختم. بنابراین ، ما فرایند بازیگری را مانند بخشی از فرایند فیلم سازی رفتار کردیم زیرا این تنها فرصت ما برای اطمینان از کارکرد آن بود. من روز اول را به یاد می آورم ، صحنه بزرگ آشپزخانه را ضبط کردیم ، جایی که هرج و مرج صبحگاهی است ، یک خانواده است ، همه آنها در یک جا هستند و همه کارهایی را انجام می دهند. من فقط فکر کردم خیلی جالبه که جون سعی در مسدود کردنش نکرد او مسدود کرد ، اما او می خواست این احساسات هرج و مرج باشد ، همانطور که یک خانواده بزرگ احساس می کند ، همه در همان زمان صحبت می کنند ، و همه در مورد موضوعات مختلف صحبت می کنند.

CHU: هیچ کس به یکدیگر گوش نمی دهد.

FOX: بچه ها به شما گوش نمی دهند. آنها فقط می خواهند چیزهای خود را بگویند. فقط همه این موارد به یکباره ادامه دارد. یادم است که همه این بازیگران باورنکردنی را دیدم ، که فوراً احساس خانواده می کردند و تماشای جان می توانستند به آنها اجازه بازی بدهند ، به روشی که خانواده های واقعی با هم تعامل داشتند ، لحظه ای بود که ما می دانستیم که آن را داریم. با بروکلین [Prince]احساس می کردیم که در یک بطری رعد و برق داریم. ما لحظه ای در پیشرفت این دختر بودیم که بسیار ویژه بود.

CHU: از قسمت ۱ تا قسمت ۱۰ ، او تغییر می کند. می توانید آن را از نظر جسمی مشاهده کنید.

FOX: شما به معنای واقعی کلمه مراقب بزرگ شدن او هستید. هرکسی که بچه داشته باشد ، این سطح احساسی فوق العاده ای وجود دارد ، زیرا می دانید کودکی را جلوی چشمان خود ناپدید می شوید و بسیار مضر است.

CHU: چه لحظه شگفت انگیز برای زندگی در زندگی او ، درست در این لحظه دقیق.

home-Before-dark-brooklynn-prince-02

تصویر از طریق Apple TV +

FOX: فکر می کنم بروکلین یک استعداد خارق العاده است. من فکر می کنم او یک مدیر است من فکر می کنم او یک فیلمساز است. من فکر می کنم او به عنوان یک فرد باورنکردنی ترین زندگی را در پیش رو دارد. او شاید یکی از بهترین افرادی باشد که تاکنون ملاقات کرده ام. من خیلی با او وسواس دارم من او را خیلی دوست دارم. او با فرزندان من خیلی مهربان است اون دختر خوبیه او فقط یک دختر خوب ، عالی و فوق العاده است. والدینش واقعاً شگفت انگیز هستند و او را جدی می گیرند ، راهی که والدین هیلد واقعی او را جدی گرفتند. این چیز دیگری است که من در مورد این نمایش دوست دارم. به عنوان والدین ، ​​می توانید فرزند خود را جدی بگیرید. این کتاب برای گفتگو با فرزندانتان تقریباً به شما امکان می دهد به روشی که قبلاً هرگز ندیده اید ، واقعاً آنها را بالا ببرد. اگر فقط با آنها صحبت نمی کنید و آنها را تحقیر می کنید ، ممکن است فرزند شما Emma Gonzales یا Greta Thunberg بعدی باشد. بیرون آمدن آن در جهان بسیار هیجان انگیز است.

قبلاً فصل دوم را انتخاب کرده اید. آیا برنامه ای برای این امر دارید؟

FOX: وقتی شروع کردیم ، دقیقاً می دانستیم که چطور می خواهیم فصل ۱ پایان یابد. اما وقتی وارد تلویزیون می شوید ، بسیار دشوار است و تلاش بسیار زیادی برای نمایش است. این همه دست روی عرشه است. فوق العاده همکاری است یک تعلیق تمایل به کفر وجود دارد ، جایی که باید اعتقاد داشته باشید که شش فصل می خواهید ، یا در غیر این صورت هرگز این کار را نمی کنید – زیرا این کار خیلی سخت است. این ماراتن مجنون است که در پایان ، دوست دارید ، “من فقط سعی می کنم توانایی شروع ماراتن بعدی را بدست آورم؟ این دیوانه است! ” اما ما همیشه می دانستیم که می خواهیم این نمایشگری باشد که می تواند با این خانواده رشد کند.

بنابراین ، ما می دانستیم که نمی تواند هیلد را در جعبه ای قرار دهد که تنها علاقه به نگهداری از او داشته باشد. می دانستیم که باید فرمی را کشف کنیم که باعث شود اسرار بتواند با او رشد کند. من اغلب در مورد فکر می کنم هری پاتر و کتابهایی که کتابها با مخاطب بزرگ شده اند. این همان کاری است که ما می خواهیم در اینجا انجام دهیم. و بنابراین ، من همیشه می دانستم که می خواهم فصل اول به پایان برسد به عنوان یک نتیجه گیری بسیار رضایت بخش از رمز و راز که شما در حال تماشای ، اما به جای این پایان و شروع یک چیز کاملا جدید ، آنچه شما می دانید ، هنگامی که شما به پایان رسید اول فصل ، این است که در واقع آغاز یک رمز و راز بزرگتر است که شما متوجه نیستید که در آنجا بود.

خانه قبل از تاریکی در حال حاضر. برای پخش در Apple TV + موجود است.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند