Splash on Disney Plus برای محتوا با ترسناک CGI ویرایش شده است

سه شنبه - 26 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Splash on Disney Plus برای محتوا با ترسناک CGI ویرایش شده است

 splash-film-tom-hanks-daryll-hannah-slice

در سرویس پخش دیزنی + ، می توانید یک تروریست فضایی را تماشا کنید که سرش را بریزد انتقام جویان: Endgame. شما می توانید به تماشای یک تروریست فضایی بپردازید که بدن وی در نیمه شکسته شود جنگ ستارگان: آخرین جدی. و می توانید مادر کسی را تماشا کنید که در لحظات افتخارآمیز افتادن به ضرب گلوله به قتل رسیده است بامی. آیا این لحظات “خانواده دوستانه” هستند؟ من حدس می زنم که ، به عنوان همه آنها در دیزنی + بدون مرز ارائه شده است. متاسفانه برای چلپ چلوپ، ران هواردهدایت شده با رامکام تام هنکس در عشق داریل هانا به عنوان یک پری دریایی ، بدون برش نمی توان برش ایجاد کرد.

 splash-tom-hanks-daryl-hannah

تصویر از طریق Beuna Vista

در یک صحنه از فیلم – اینجا که می رویم ، همه – از آب ماهی (ما این کار را کردیم) ماهی ، هانا هانکس را در ساحل صاف می کند ، سپس می چرخد ​​و دوباره به اقیانوس می رود. و هنگامی که او این کار را انجام داد ، می توانیم ببینیم که او برهنه است ، و ما می توانیم مانند نوعی باسن خود را ببینیم ، گرچه موهایش بیشتر آن را می پوشاند. اما ظاهراً به اندازه کافی خوب نیست. از آنجا که در نسخه + دیزنی + فیلم دارای امتیاز PG ، قسمت زیرین آن اکنون کاملاً با برخی از بدترین موهای CGI که ​​تا به حال دیده ام ، پوشانده شده است ، از استودیویی که معمولاً به دلیل داشتن CGI خوب شناخته شده است. مثل این است که کوسین ایت به طور خودجوش جوانه زد و تصمیم گرفت دو ثانیه در پشت حنا زندگی کند.

این تصمیم دیزنی ، علاوه بر اینکه بسیار احمقانه است ، با خطرات زیادی درباره دوران “فرهنگ عظیم متعلق به یک شرکت” که ما خودمان در آن قرار داریم ، صحبت می کند ، از سانسور دقیق به این فکر که قسمت های بدن انسان از اقدامات خشونت آمیز توهین آمیز تر است. به این فکر که هر چیزی که دوست داشته باشیم می تواند خارج از کنترل ما باشد. این کاری است که دیزنی اخیراً گروهی را انجام داده است ، و آرزو می کنم و امیدوارم که آنها متوقف شوند. همانطور که می دانید ، آنها همه چیز را در اختیار دارند ، و من نمی خواهم در یک نقاشی داخلی زندگی کنم که در آن بتوانند لحظات رو به رشد و شروع گفتگو را از قطعه هایی از فرهنگ سازنده در قطره یک کلاه CG به طرز وحشتناک رها کنید.

کلیپ فوق العاده ویرایش شده زیر را با حسن نیت ارائه دهنده میزبان فرهنگ پاپ بررسی کنید آلیسون پرگلر. برای چیزهای بیشتر دیزنی + ، آخرین معیار آنها در نظر گرفته شده است. به علاوه ، وقتی نوبت به ویرایش محتوای آنها می رسد ، آیا آنها تا به حال به ما خواهند داد سیمپسونها به درستی؟

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند