Westworld Season 3 Star Vincent Cassel Unacacks Serac را باز کرد

دوشنبه - 25 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Westworld Season 3 Star Vincent Cassel Unacacks Serac را باز کرد

westworld-vincent-cassel-serac-season-3

ایجاد شده برای تلویزیون توسط جاناتان نولان و لیزا جوی، سری HBO Westworld دوباره به فصل ۳ برگشته است ، زیرا اکتشاف آگاهی مصنوعی و سوال از اراده آزاد را ادامه می دهد. در روز آینده آتیه ۲۰۵۸ ، Dolores (اوان راشل چوب) از پارک Westworld خارج است و در دنیای واقعی در حال چرخش است ، و عمیق تر به سوالات بی پاسخ دو فصل گذشته می رسد – تهدیدی قطعی برای اسرارآمیز Engerraund Serac (وینسنت کاسل) ، چه کسی با آنچه در پارک های موضوع Delos اتفاق می افتد ، پیوند دارد.

در طی این مصاحبه تلفنی ۱ به یک با Collider ، کاسل در مورد پیوستن به نمایش به عنوان هوادار دو فصل اول صحبت کرد و بطور ویژه روی این موضوع متمرکز شد که Serac کیست ، چرا همفکران نولان و جوی سریال واقعی نمایش هستند ، چگونه او شخصیت خود را مشاهده می کند ، وقتی که بی نهایت ثروتمند باشید و همچنین ناشناس باشید ، چقدر می توانید از او دور شوید ، سرگرم کننده بودن بخشی از رمز و راز بزرگتر این نمایش ، پویا Serac-Maeve و چه چیزی او را بیشتر از ساخت این نمایش شگفت زده کرده است. .

برخی از اسپویلرهای سبک برای Westworld فصل ۳ پیش رو.

COLLIDER: وقتی به یک نمایش مانند می پیوندید Westworld فکر می کنم تحریک کننده و چالش برانگیز است ، من تصور می کنم ، دقیقاً مثل مخاطب ، گاهی اوقات هیچ سرنخی برای آنچه اتفاق می افتد ندارید. آیا اقدامات زیادی برای انجام این کار وجود دارد که احساس نکنید مغز شما هنگام ساخت نمایش در حال انفجار است؟

 westworld-vincent-cassel- 01

تصویر از طریق HBO

VINCENT CASSEL: اول از همه ، من هر دو فصل را دیده ام. من قبل از اینکه واقعاً مرا استخدام کنند ، من یک طرفدار نمایش بودم ، بنابراین می دانستم که درمورد این چه چیزی است و می دانستم چه فکری می تواند باشد. اما بعد ، هنگامی که شما درگیر نمایش هستید و آنها تمام مفهوم و همه چیز را به شما می گویند ، من روی آنچه که باید انجام دهم بسیار متمرکز شدم زیرا کارهای زیادی وجود دارند که نمی توانند چیزی را در مسیر من تغییر دهند. درگیر شدن با هر ایده و نمایش درباره این نمایش بسیار پیچیده خواهد بود ، بنابراین من واقعاً متمرکز شدم که او کیست ، چگونه باید صحبت کنم ، هدف خود را و چه چیزی به او اعتقاد دارد. اینگونه خودم را نجات دادم.

وقتی در مورد حضور در این نمایش با هارون پال صحبت کردم ، او به من گفت که درباره شخصیتش جزئیات زیادی به او داده شده است. واقعاً چقدر به شما گفته شد که قوس فصلی چه خواهد بود و سفر شخصیت شما در درون آن چه خواهد بود؟ آیا شما این حس کامل را داشتید که در طول فصل همه چیز به کجا می رود؟

کاسل: ما از طریق تلفن گفتگوهای طولانی داشتیم [and] در FaceTime ، قبل از اینکه من درباره این ایده درباره این مرد و فلسفه او استخدام شوم ، و اینکه چرا او به مردی که الان هست تبدیل شد. سپس قسمت ها را یکی یکی کشف می کنم. من واقعاً شگفت زده شدم زیرا احساس می کردم آزادی زیادی دارم. کار با کارگردانان مختلف ، در هر قسمت بسیار عجیب است و هنوز هم حضور آنها را احساس می کنید [co-showrunners] لیزا [Joy] و یونس [Nolan]، در هر انتخاب سریال واقعی نمایش در واقع آن دو است.

این مرد را چگونه توصیف می کنید؟ ما به او گفتیم که او قهرمان فصل است ، اما چگونه او را توصیف می کنید؟

کاسل: او نیکوکار است ، او یک ستمگر ، یک مسیح است ، او ثروتمندترین مرد جهان است و مطمئناً یک مسابقه عالی برای [Maeve,] شخصیتی که تندی نیوتن بازی می کند. این چیز دیگری است که من در مورد کل چیزها واقعاً دوست داشتم. ناگهان ، تنها مسابقه ای که در این زمین پیدا می کنید ، یک ربات لعنتی است. فکر کردم واقعاً چنین تناقضی در آنجا وجود داشته باشد. من می گویم او همه این موارد و موارد دیگر است.

ما می دانیم که او ثروتمندترین مرد جهان است و کاملاً ناشناس است. آیا این باعث می شود او احساس کند که می تواند انجام دهد و از هر کاری که می خواهد دور شود؟

کاسل: اگر کسی از شما چیزی نفهمد ، من مطمئن هستم که می توانید همه چیز را ، به ویژه در آن روزها ، کم و بیش ، دور کنید – به هر حال ، که اکنون شروع می شود. هر حرکتی که انجام دهید فیلمبرداری شده است. هر معامله پولی که با کارت انجام می دهید ، دقیقاً می دانیم ساعت چه زمانی بوده است ، چه چیزی خریداری کرده اید ، کجا ، چرا و برای چه کسی. امروزه تجملات واقعی این خواهد بود که هیچ کس از شما چیزی نمی داند.

آیا یک سرگرمی وجود دارد که در مرکز رمز و راز پرده برداری قرار بگیرید و در عین حال شخصیتی را بازی کنید که خودش یک راز است؟

کاسل: فوق العاده است. به عنوان یک بازیگر ، لازم نیست کارهای زیادی انجام دهید. همه چیز به شکلی پیرامون هر ظاهری که خواهید داشت چیده شده است. مردم آنقدر در مورد او صحبت می کنند که لازم نیست که به نظر برسد. او می تواند بهترین چیزهایی باشد که با همه آنچه درباره او گفته اند ترسناک است ، حتی قبل از این که او ظاهر شود.

برچسب فصل ۳ ، “اراده آزاد رایگان نیست” است ، و به نظر می رسد شخصیت شما به ویژه در این مرحله واقعاً بیش از مائو است. چگونه پویایی بین Serac و Maeve را توصیف می کنید ، و با ادامه فصل چه می توان انتظار داشت که بین آنها بیندیشیم؟

 westworld-vincent-cassel- 03

تصویر از طریق HBO

CASSEL: آنها هم اکنون شریک هستند. آنها باید شریک باشند. راه دیگری وجود ندارد او قطعاً در تلاش است تا او را کنترل کند ، اما همانطور که می دانید ماو را کنترل نمی کنید. در یک نقطه خاص ، این بازی می شود ، چه کسی کنترل چه کسی را کنترل می کند. این یک جنگ ذهن است. او یک مسابقه عالی برای او است ، و قرار است او یکی از باهوش ترین افراد باشد. او آنقدر پیشرفت کرده است که می تواند هر کار کوچکی را که انجام خواهد داد بفهمد. خواهید دید که چگونه این پیشرفت خواهد کرد. او واقعاً دعوا می کند ، و این نبرد ذهن بین آن دو وجود دارد. خواهید دید که کجا می رود. او واقعا قوی است و این یک چیز دیگر است ، این یک نمایش زن است ، بگذارید با آن روبرو شویم. همه شخصیت های قوی زن هستند و بسیاری از کارگردان ها زن بودند. یک چاپ زنانه در این نمایش وجود دارد.

آیا سریاک کاملاً می داند که چه کسی خود را با مائو آشنا می کند؟

کاسل: بله ، البته. او همه چیز را در مورد او دیده است. او کل داستان را می داند. او می داند که چگونه خودش را دوباره ابداع کرد ، چگونه با ارتش جنگید و چگونه کد خود را بازنویسی کرد. به همین دلیل او به او احتیاج دارد. او تنها است. در بعضی مواقع ، او متوجه می شود که او تنها راه است. وقتی کسی را با ارزش دارید ، باید او را مجذوب خود کند ، تا جایی که کاری را که برای انجامش به او نیاز دارد انجام خواهد داد.

این بازیگران واقعاً فوق العاده است و همه افراد حاضر در این نمایش کارهای فوق العاده ای انجام می دهند. تماشای شما و تندی نیوتن در کنار هم در این فصل تماشای آن به دلیل پویایی بین شخصیت های شما بسیار جذاب و هیجان انگیز است. به عنوان یک بازیگر زن ، از همکاری با او چه فهمیدید و چه فایده ای داشت که با او به این سوار برید؟

 westworld-season-3-vincent-cassel-serac-black-suit

تصویر از طریق HBO

کاسل: او آسان است و دوست دارد از آن لذت ببرد ، من هم دوست دارم برای من بازیگری باید آسان باشد. هنگامی که به طور ناگهانی سخت شود ، به این دلیل است که مشکلی در نوشتن ، یا بین افراد در حال تنظیم یا هر چیز دیگری وجود دارد. در غیر این صورت ، حتی اگر نیاز به بازی دراماتیک داشته باشید ، باید بسیار لذت بخش باشد. او هم چنین است ، بنابراین بسیار آسان بود به علاوه ، آنها قبلاً دو فصل را انجام داده بودند. مثل زمانی که شما باید مسافت طولانی را طی کنید ، می فهمید که بدن شما فقط حرکات لازم را انجام می دهد ، و همه چیز مفید نیست فقط از بین می رود. این روشی است که ما کار کردیم – آسان و بدون گلوله. در این نمایش ساعتها دیوانه وار بود. شما هر ساعت از روز کار می کنید. پس از این کار ، دستگاه بزرگی است که افراد زیادی در آن دخیل هستند و نمی توانند متوقف شوند. وقتی وسط آن هستید ، احساس می کنید این چیز کوچک هستید.

آیا سریاک کسی است که قطب نمای اخلاقی دارد؟ آیا او مجموعه قوانین خاص خود را دارد که او را راهنمایی می کند؟

کاسل: قطعاً همه چیزهایی که انجام می دهند یک فلسفه و دلیل کامل وجود دارد. با ادامه نمایش ، این موضوع را خواهید فهمید. هیچ چیز قابل قبولی وجود ندارد خواهی دید. حتی اگر نمایشنامه هیچ چیزی را توضیح ندهد ، و قادر است هیچ چیز را توضیح ندهد ، چیزهایی را در مورد او خواهید دید که باعث می شود درک کنید که چرا او آن مرد شد.

ما در ابتدا فکر می کنیم که Serac یک دشمن جدید در این دنیا است ، اما بعد معلوم می شود که شارلوت (تسا تامپسون) برای او کار می کرد ، در ضمن ، شخصیت شما را به فصول قبلی متصل می کند ، حتی اگر او را ندیدیم. آیا فکر می کنید که این واقعاً شخصیت را بیشتر از مرد پشت پرده جلوه می دهد ، زیرا او این بار در آنجا بوده است ، چه ما آن را می دانستیم یا نه؟

کاسل: قطعاً این نوع بخشی است که قبلاً آنتونی هاپکینز داشت. این مرد عقب است و همه چیز را کنترل می کند ، اما تا چه حدی. شرور ، اگر می خواهید با او تماس بگیرید ، در این نمایش ، شما هرگز نمی دانید که آیا او واقعاً بد است. وقتی فکر می کنید ، آنتونی هاپکینز بد نیست. او بسیار خواستار بود و حاضر بود کارهای زیادی برای رسیدن به هدف خود انجام دهد ، اما تمام ایده به سمت آزادی بود.

Serac درباره Dolores چه فکر می کند؟ آیا او او را تهدید می داند؟ آیا او چیزی است که او را می ترساند؟

کسل: فکر نمی کنم او ترسیده باشد. اما او می داند که این یک تهدید است و می داند چه حادثه ای رخ خواهد داد. هنگامی که می دانید چه اتفاقی می افتد و می دانید که این به زودی می آید ، باید مشکل را برای بشریت حل کنید. او می خواهد همه چیز را کنترل کند ، اما او نمی تواند این زنان را کنترل کند.

وقتی نوبت به ساخت و بخشی از این نمایش رسید و دید که واقعاً برای ساخت این نمایش چه چیزی لازم است ، چه چیزی شما را بیشتر از آن شگفت زده کرده است؟

 westworld-season-3-vincent-cassel-serac-night

تصویر از طریق HBO

کاسل: اول این بود که چگونه می توانند این نتیجه را بگیرند ، با دانستن اینکه آنها تقریباً هرگز در آنجا نیستند ، و من در مورد یونس و لیزا صحبت می کنم. آنها همه چیز و هر انتخاب را از راه دور کنترل می کنند ، و این بسیار شگفت آور است. نکته دیگر میزان آزادی شما در یک نمایش مانند این است. این یک ماشین عظیم است و شما چیزهای زیادی نمی دانید من در خانه ای در L.A به پایان رسیدم و بعد از یک هفته یا ده روز ، آنها با شما تماس می گیرند و می گویند: “فردا بیا.” شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد. شما باید در هر زمان آماده باشید. آنها می توانند ساعت هشت شب با شما تماس بگیرند ، و ناگهان ، ساعت نه صبح کار می کنید. و حتی اگر این آزادی که من داشتم وجود داشت ، و هر کسی که وجود داشت ، آنها هنوز هم می توانستند همه چیز را کنترل کنند ، بنابراین نمایش دقیقاً شبیه به آنچه در ذهن داشتند وجود دارد.

Westworld فصل ۳ پخش می شود شبهای یکشنبه در HBO در ۹/۸ درجه سانتیگراد.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند