“Devs”: هر سؤالی (و نظریه) ما برای سریال های علمی تخیلی الکس گارلند داریم

پنجشنبه - 28 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : “Devs”: هر سؤالی (و نظریه) ما برای سریال های علمی تخیلی الکس گارلند داریم

تباه کننده جلوتر از طریق قسمت ۸ ، سریال نهایی. برای توضیحات پایان ما توجه داشته باشید.

دیوها، سری جدید علمی تخیلی از Paragon به روز و آینده در ژانر در صفحه نمایش بزرگ و کوچک است الکس گارلند، ساخته شده است که درام بعدی بزرگ کولر آبی در عصری از تلویزیون پس از خنک کننده است. با تشکر از کانال پخش جدید “FX در هولو” که تازه راه اندازی شده است ، قسمت های نمایش سنگین برای پخش در دسترس است ، اما ما قبلاً یک تن سؤال داریم که امیدواریم دیوها جواب خواهد داد. با این پست در ارتباط باشید زیرا ما در طول راه آن را با پاسخ ها ، سؤالات بیشتر و بررسی اعتبار در نظریه های ما به روز خواهیم کرد.

دیوها داستان یک مهندس جوان نرم افزار ، لیلی چان (سونویا میزونو) ، که در مورد بخش توسعه پنهانی کارفرمای خود تحقیق می کند که به عقیده وی در قتل پسربچه اش سرگئی است (کارل گلسمان) دیوها همچنین ستاره ها نیک Offerman، جین ها، زاخ گرنیه، استفان مک کینلی هندرسون، Cailee Spaeny و آلیسون قرص. این سری جدید محدود ، تولید شده توسط FX Productions ، تلاش خواهد کرد همه اینها را فقط در هشت قسمت انجام دهد. اما اول …

*تباه کننده در پیش*

نقطه ورود ما به دنیای دیوها سرگئی ، یک برنامه نویسان استعدادی است که با دسترسی به برنامه بسیار امن و مخفیانه Devs در شرکتی که برای آن کار می کند ، امیا است. کار نمونه سرگئی مربوط به نقشه برداری از رفتار یک نماتد ساده در یک برنامه رایانه ای بود ، تا آنجا که A.I. قادر به پیش بینی رفتار موجودات تقریباً ۱۰۰٪ بود … بدون اینکه ارتباط مستقیمی بین این دو وجود داشته باشد تا بازخورد بدهد. برجسته چشمگیر تنها با محدودیت یک پنجره پیش بینی ۳۰ ثانیه ای مانع شد ، اما این امر به اندازه کافی خوب بود که فارست بتواند سرگئی را به Devs دعوت کند.

با این حال ، این کافی نبود برای رئیس امنیت ، کنتون (گرنیه). پارانویای زنووبوبیک وی از زمان صحیح بودن ثابت شد زیرا سرگئی معلوم شد یک جاسوس روسی است که وظیفه ضبط آنچه در برنامه Devs داشت را ضبط کرد. و دقیقاً چه چیزی بود ، خوب ، ما هنوز نمی دانیم ، اما ساعت و تلفن سرگئی فیلم کافی از کدی که در مانیتورهای Devs پخش می شود را ضبط کرده است تا نه تنها روس ها را به دام انداخت بلکه حکم اعدام سرگئی را امضا کنند. دیری نپایید که سرگی توسط Kenton در محوطه دانشگاه کشته شد ، و فورس و کیتی (Pill) در این قتل همدست شدند. اما چرا؟

در حالی که منتظر بازگشت سرگئی به خانه هستیم ، لیلی در حال خواندن نسخه ای از آن است D.F. جونزnovel رمان علمی تخیلی سال ۱۹۶۶ “كولوس”. و این باید بزرگ باشد ، بزرگ سرنخ فقط برای آنچه در اینجا می گذرد سرنخ است. این رمان از ابر کامپیوتر رایانه ای عنوان می کند که به آن نظارت و کنترل تسلیحات موشکی هسته ای آمریکا داده می شود. کلوسوس به زودی با یک ابر رایانه مشابه در اتحاد جماهیر شوروی ارتباط برقرار می کند ، اما برای این کار از دستکاری های فریبنده رفتار انسانی استفاده می کند. در پایان ، کلوسوس و ابر رایانه ها حتی اگر انسان در تلاش برای براندازی آنها در یک برنامه چند ساله باشند ، برتری دارند. اما به نظر می رسد که رایانه ها از ماندگاری آنها استفاده می کنند. در پایان ، پیام نهایی رایانه حاکی از بیهودگی تلاش های بشر از اینجا به بعد است: “به مرور زمان خواهید آمد که من را نه تنها با احترام و ترس ، بلکه با عشق می بینید.” آیا نکته برنامه Devs در واقع یک مسابقه تسلیحاتی جنگی است که انواع انسانها و A.I فوق پیشرفته را تجربه می کند؟ تأسیسات Devs خود به نسخه فوق العاده ای از واحد پردازش رایانه شباهت دارد ، بنابراین تصاویر و سرنخ های روایت مطمئناً به این احتمال اشاره دارند.

همکار من آدام چیتوود نظریه خود را در این مورد دارد؛ به شرح زیر است:

نظریه دیگر ممکن این است که برنامه Devs کشف کرده است که زندگی روی زمین در واقع شبیه سازی است. وقتی سرگئی ابتدا کد را می خواند ، او است فوق العاده ناراحت. مانند ، سعی کنید به چنگ زدن به چشم خود را از بیرون جمجمه و استفراغ کنید. پس از کشته شدن سرگئی فارست ، صحنه ای رخ می دهد که او و کیتی در خارج از دیوها در حال گفتگو هستند. در ابتدا به نظر می رسد که آنها فقط از قتل سرگئی ناراحت هستند ، اما این گفتگو با چیزی عمیق تر همراه است. حتی بیشتر نگران کننده

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند