وای ، آریانا گراند عملکرد Family Family Disney Singalong ’او را خرد کرد

شنبه - 30 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : وای ، آریانا گراند عملکرد Family Family Disney Singalong ’او را خرد کرد

 ariana-grande-zakon-say-im-in-love-slice

من آن را نمی پوشم: من آن هستم آریانا گراند استن من می دانم که آهنگ های ستاره پاپ باورنکردنی است ، تکامل هنری او مبهوت کننده است و حضور رسانه های اجتماعی وی صریح و خنده دار است. اما حتی اگر شما یک آکادمی آری نیستید ، می توانید از عملکرد او از شب گذشته لذت بیشتری ببرید خانواده دیزنی Singalong، یک افراد مشهور استخدام ویژه ABC از راه دور تولید کرده تا آوازهای دیزنی مورد علاقه خود را در یک ژست شادی در مواقع آشفته آواز خواند.

گراند آوازهای کم ارزش آواز آواز “من نمی گویم که عاشق هستم” از کمبودهای جاودانه آواز خواندم هرکول. و آیا شما آن را نمی دانید ، صدای او متناسب با زیبایی شناسی گروه دختران دخترانه دهه ۶۰ مانند دستکش است. گراند هم آوازهای پیشرو و پشتی آواز می خواند ، در ضمن راه حل های متنوعی ، عملکرد چشمگیر و مهارت های عالی همگام سازی لب را به همراه دارد. او آن را خرد می کند! یک نسخه استودیویی را قطع کنید وقتی این کار تمام شد ، آری!

برجسته های دیگر از نمایش؟ دارن کریس هر قسمت را ضبط می کند کتاب جنگل“من می خواهم مثل تو باشم” ، و آن را به یک نوک انگشتان پا-چرخشی تبدیل کنید. جاش گاد و لوک ایوانز اتحاد مجدد در “Gaston” ، همراه با friggin ” آلن منکن؛ و بازیگران دبیرستان موسیقی به ما یادآوری می کند که “همه ما در این جمع هستیم.” حتی اگر این نوع چیزها cloying یا غم انگیز را پیدا کردید ، می توانید چیزی را برای لذت بردن از این مجموعه کلیپ ها پیدا کنید. اعتراف کن ، بگو که عاشق هستی!

عملکردهای جالب ما را در زیر مشاهده کنید ، و آن نت را یادداشت کنید ، عزیزم. برای سحر و جادو بیشتر دیزنی ، فیلم های مورد علاقه ما در حال حاضر در Disney + هستند.

https://www.youtube.com/watch؟v=8yAFmiFa6eI

https://www.youtube.com/watch؟v=-jpHZVssmDo

https://www.youtube.com/watch؟v=P61j-uK-IPI

https://www.youtube.com/watch؟v=ls0sFCbPbvA

https://www.youtube.com/watch؟v=TJYWf78h4Vk

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند