تریلر Eddy: سریال Damien Chazelle از Netflix Stars Andre Holland

سه شنبه - 26 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : تریلر Eddy: سریال Damien Chazelle از Netflix Stars Andre Holland

 the-eddy-netflix-andre-holland

اکنون یک تریلر کامل برای سری آینده Netflix دریافت کرده ایم ادی. خلق شده توسط جک تورن، آلن پوول، گلن بالارد، و با لا لا لند کارگردان دیمین شزل این سریال در دو قسمت اول به عنوان ناجی خدمت می کند آندره هالند به عنوان مالک یک باشگاه جاز در پاریس که در تلاش است تا تجارت خود را از بدهی و از برخی شخصیت های سایه دار دور کند و در عین حال با دختر تبعید شده خود نیز ارتباط برقرار کند (آماندا استنبرگ) بازیگران قوی نیز شامل می شوند جانانا کولیگ (جنگ سرد) و طهار رحیم (یک پیامبر)

مسئله من ادی وقتی من یک کارگردان تحسین برانگیز سریال تلویزیونی پرستیژ را انتخاب می کنم ، این است که من با این واقعیت روبرو می شوم که من یک کارگردان را دوست دارم ، اما نمی دانم که مثل کارگردان ، ۸ ساعت از سر و صدا می زنم. به عنوان مثال ، من واقعاً کار را دوست دارم کری جوجی فوکوناگا، اما من هنوز تماشا نکرده ام دیوانگان. من واقعاً فیلم های را دوست دارم الکس گارلند، اما من یک قسمت از آن را تماشا نکرده ام دیوها. و در حالی که من فیلم های Chazelle را دوست دارم ، من واقعاً مطمئن نیستم که این مواد علی رغم بازیگران عالی ، من را جلب کنند. شایان ذکر است که در حالی که Chazelle دو قسمت اول را کارگردانی کرده است ، این سریال همچنین قسمت هایی با کارگردانی دارد هویدا بنیامینا، لالا ماراچیو آلن پوول. ثورن تمام قسمت ها را اسکریپت کرد یا همزمان نوشت.

شاید ادی خواهد بود چیز بزرگ بعدی برای نتفلیکس ، اما عجیب و غریب ، هنگامی که آنها با مدیران پرستیژ برای تلویزیون همکاری می کنند ، چیزی شبیه به چیزهای غریبه یا ببر پادشاه. همه ما آن ماده را می دانیم وقتی آنها ما را می بینند خوب مورد توجه است ، اما سری Netflix که تمایل دارد افراد را به گفت و گو بپردازد ، تمایل دارند کمی بیشتر از آنچه را که Chazelle در نظر دارد ، تندری یا ژانر خاصی باشند ادی.

تریلر زیر را بررسی کنید. ادی برتر در تاریخ ۸ مه.

خلاصه نویسی رسمی برای اینجا آمده است ادی:

به Eddy خوش آمدید. یک درام موسیقی در پاریس معاصر که حول یک باشگاه جاز ، صاحب آن ، گروه خانه و شهر خطرناکی که آنها را احاطه کرده است می چرخد. ایجاد شده توسط دیمین چازل ، آلن پوول ، گلن بالارد و جک تورن.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند