دانلود سریال See 2019-2021 دیدن تمامی فصل ها با زیرنویس فارسی چسبیده

چهارشنبه - 3 آذر 1400

دانلود فیلم از آپ دی ال
دانلود سریال See 2019-2021 دیدن تمامی فصل ها با زیرنویس فارسی چسبیده از سایت آپ دی ال

دانلود سریال See 2019-2021 دیدن تمامی قسمت ها: سریال دیدن عنوان یک مجموعه تلویزیونی آنلاین در بخش های علمی تخیلی، درام و اکشن محصول کشور آمریکا میباشد که توسط اپل تی وی پلاس تهیه کنندگی و پخش شده است. نویسندگی این مجموعه توسط استیون نایت انجام شده و به وسیله فرانسیس لارنس کارگردانی شده است. این مجموعه در دو فصل به زمان فیلم ۳ سال منتشر شده است که فصل اول آن به تعداد ۸ قسمت در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ آماده به پخش شد. از جمله بازیگرانی که در این مجموعه ایفای نقش کرده اند میتوان به اشخاصی همچون Jason Momoa، Sylvia Hoeks، Hera Hilmar، Christian Camargo، Archie Madekwe و Nesta Cooper اشاره کرد. سریال دیدن که دو فصل را تشکیل میدهد، هریک از قسمت های آن به صورت ۶۰ دقیقه ای منتشر شده و توانسته که در سایت بزرگ IMDB رتبه ۷٫۷ از ۱۰ را به خود اختصاص دهد.

در رابطه با داستان این سریال میتوان گفت که در اوایل قرن ۲۱ کره زمین آلوده به ویروسی میشود که باعث کاهش جمعیت آن شده و تعداد افراد زنده به زیر ۲ میلیون نفر کاهش پیدا میکند. تعداد افرادی نیز که زنده مانده اند بینایی خود را از دست داده و کور شده اند. کوری به صورت ارثی به نسل های بعدی نیز انتقال پیدا کرده تا زمانی که انسان ها به زندگی قبیله ای خود باز خواهند گشت. حال این اشخاص در تلاش هستند که مهارت های خود را افزایش داده و به شکار بروند. در این میان همسر یک جنگجو قدرتمند به نام بابا واس دوقلو هایی را به دنیا می آورد که قدرت بینایی دارند. آن چیزی که اکنون به عنوان جرم محسوب شده و جزای آن مرگ میباشد، این امر بوده و به اعتقاد این افراد روشنایی تنها مختص به خدا میباشد.

اکنون چه کسی میتوانید زنده بماند؟ آیا بابا واس که یک جنگجو قدرتمند و نام آو میباشد، قادر خواهد بود که از فرزندان خود محافظت کرده و جامعه خود را ایمن نگهدارد؟ توصیه میکنیم که به دیدن این سریال پرداخته و در آخر نیز نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع : آپ دی ال – دانلود سریال See 2019-2021 دیدن تمامی فصل ها با زیرنویس فارسی چسبیده

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند