آهنگساز فوق العاده لیست پخش Zoey در ساخت رقص ASL

دوشنبه - 18 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : آهنگساز فوق العاده لیست پخش Zoey در ساخت رقص ASL

 zoeys-فوق العاده-لیست پخش-مندی-مور

از سازنده نمایش آستین وینزبرگ، سری NBC لیست پخش فوق العاده Zoey Zoey Clarke را دنبال می کند (جین لوی) ، رمزگذار رایانه ای که به طور ناگهانی خود را با توانایی شنیدن فطرت ها و خواسته های درونی افراد اطراف خود – اعم از خانواده ، همفکران یا افراد غریبه کامل – در قالب آهنگ های عامه پسند که اغلب با شماره های عملکرد کامل همراه است پیدا می کند. . در حالی که هیئت منصفه هنوز هم توانایی خود را در لعنت ناخواسته یا یک هدیه باورنکردنی نشان نمی دهد ، Zoey می یابد که با دنیا به گونه‌ای ارتباط برقرار کند که نتواند کمک کند اما عمیقاً روی او تأثیر بگذارد. این سریال همچنین ستاره می شود مری استینبورگن، پیتر گالاگر، اسکیلار آستین، الکس نیول، جان کلارنس استوارتو لورن گراهام.

در قسمت ۹ ، “سکوت فوق العاده Zoey” ، زوی سعی می کند به مراقب پدرش میچ ، هووی (زاک اورت) دوباره با دختر متروک خود وصل شویدساندرا مای فرانک) و او را برای زن توانمندی که هست ببیند. برای گفتگو درمورد اینکه چه چیزی لازم است تا تعداد عملکرد ناشنوایان بسیار متحرک در آن قسمت قرار بگیرد ، نشانگر تهیه کننده و تهیه کننده را نشان دهید مندی مور برای این گپ ۱ در ۱ با Collider به تلفن آمدیم. در طی این صحبت ، مور نحوه درگیری با وی را به اشتراک گذاشت لیست پخش فوق العاده Zoeyبا ساختن یک رقص ASL با گروه مستقر در لس آنجلس ، شرکت Deaf West Theater Company اتفاق افتاد ، آنچه لازم بود لوی به عنوان پیشرو این سریال ، تمام اعداد عملکرد را در یک قسمت انجام دهد ، نام های جالب ترین اجراهایی را که ایجاد کرده است ، و بیشتر .

COLLIDER: به دلیل نمایش هایی مانند پس فکر میکنی میتوانی برقصی و رقصیدن با ستاره ها، رقصندگان واقعاً مورد توجه قرار گرفته اند به گونه ای که قبلاً هرگز نبوده اند. از آنجایی که رقصندگان همیشه توجه آن را جلب نکرده اند ، آن طرف چیزهایی مانند شما چیست؟

 premiere-zoeys-فوق العاده-لیست پخش-mandy-moore-1

تصویر از طریق NBC

مندی مور: اول از همه ، این یک سفر عظیم است و خیلی عجیب است. یادم است که در هواپیما بودم ، اوایل چه موقع پس فکر میکنی میتوانی برقصی در اوج خود بود ، مانند فصل ۳ یا فصل ۴ ، و من در حال گوش دادن به افرادی بودم که پشت سر من بودند درباره شماره معاصر من صحبت کرده بودند و من نمی دانستند که من در مقابل آنها هستم. من دوست داشتم ، “این خیلی عجیب است!” شخصی شبیه بود ، “اوه ، بله ، شماره معاصر مندی با صبرا و. . ” من دوست داشتم ، “چه؟” این واقعیت که هر کسی حتی می تواند آن چیزها را به هم وصل کند واقعاً جالب است ، من باید صادق باشم ، و من به خاطر انجام این کار برای رقصندگان معتبر آن نمایش ها را اعتبار می کنم. مدتی طولانی در آنجا بود که فکر می کنم مردم فکر می کردند که رقص درست همان رقصندگان است. در حال حاضر موج سواری بسیار جالب است. رقص برگشته مدتها بود که در تلویزیون و فیلم و دنیای تجارت از بین می رفت. از اوایل تا اواسط دهه ۹۰ چیزی اتفاق نیفتاد. من در آن زمان به L.A نقل مکان کردم ، و به یاد می آورم مثل این باشم ، “Geez ، من واقعاً خوشحالم که به اینجا نقل مکان کردم. هیچ اتفاقی نمی افتد. “

چجوری درگیرش شدی لیست پخش فوق العاده Zoey؟

مور: من یک جلسه ناهار داشتم که (خالق) آستین [Winsberg] اتفاق افتاد زیرا ما در واقع برای یک پروژه متفاوت ملاقات می کردیم. دوباره وصل شده بودیم ما سالها قبل همدیگر را می شناختیم و مدتهاست که او را ندیده بودم. او حدود یک هفته پس از آن جلسه به من رسید ، و اسکریپت خلبان را از طریق ایمیل برای من ارسال کرد و فقط گفت: “سلام ، من فکر می کنم این خلبان گزیده می شود. اگر این اتفاق بیفتد ، من واقعاً دوست دارم شما را درگیر شوم. ” من فیلمنامه را در اتومبیل خواندم ، به محض اینکه این ایمیل را برای من ارسال کرد و من آن را دوست داشتم. این صفحه برای من واقعاً ظاهر شد. من این ذهنم را در ذهنم فهمیدم. من نمی دانم چطور دیگری این را توضیح دهم ، اما راهی که من آن را در ذهنم دیدم دوست داشتم ، “این اتفاق شگفت انگیز خواهد بود. بسیار بی نظیر و سرگرم کننده است. “

zoeys-jashtëzakon-playlist-Jane-levy-03

تصویر از طریق NBC

من فقط این ایده را داشتم که بتوانم آنچه را که مردم از طریق آهنگ و رقص در اعداد بزرگ موسیقی می اندیشند بشنوید ، من دوست داشتم ، “بله ، مرا ثبت نام کنید!” بنابراین ، من کار خود را تمام کردم و آستین ، ریچارد شپرد ، مدیر خلبان ، و من بسیاری از هفته ها ، ساعت ها در روز را صرف کردم ، در یک اتاق در کنار هم نشسته ، فیلم های رقص را تماشا می کردم و در مورد زبان می گفتم. حضور در این نمایش این یک چیز بزرگ بود روش های مختلف زیادی برای زندگی رقص وجود دارد ، بدیهی است. آستین با آنچه دوست دارد و آنچه دوست ندارد ، که من دوست دارم ، کاملاً واضح است. او مثل این بود ، “من نمی خواهم رقص را مانند یک موسیقی ویدیویی در این نمایش احساس کنم. این نیاز به پرش هرگز ندارد. باید احساس کند که در جهان زندگی می کند. ما هرگز نمی خواهیم روشنایی را تغییر دهیم و آن را به چیزی تبدیل کنیم که نیست. این افراد هرگز نمی توانند لباس را عوض کنند. وقتی رقصید ، این نوع نمایش ویدیوی موسیقی تقلیدی نیست. ” و بعد ، من کاملاً قلاب شده و دوست داشتم ، “تو زبان من صحبت می کنی ، مرد.” من آن را دوست داشتم

در همان زمان ، آیا شما تا به حال دوست دارید ، “خوب ، ما می توانیم این را برای خلبان انجام دهیم ، اما چگونه می توانیم این کار را انجام دهیم ، هر هفته”؟

مور: من یک فصل از آن را انجام دادم گلیسالها پیش ، اما غیر از آن ، این اولین چیز بزرگ اپیزودیک من است. من به عنوان یک رقصنده ، صحنه به صحنه ، کار کرده ام ، اما هرگز به عنوان یک طنز فصلی ، بنابراین بخشی از آن ممکن است جهل باشد. من دوست داشتم ، “مطمئنا ، ما می توانیم آن را انجام دهیم!” همچنین ، من فکر می کنم بخشی از آن این است که من روانی هستم. من یک چالش را دوست دارم ، و هرگز نمی خواهم به رقصیدن بگویم. من معتقدم ، اگر سیستم های خوبی را در دست بگیرید و بازیگرانی دارید که مایل به رفتن به آنجا هستند و این کار را انجام می دهند و یک نمایشگر نمایشگر هم دارید که می خواهد ، من واقعاً فکر می کنم شما می توانید این کار را انجام دهید و فکر می کنم این اتفاق افتاده است با Zoey. ما با هم کار می کنیم یک نتیجه گیری کاملاً عالی از همه موارد. من نمی خواهم بگویم این آسان است. دشوار است که تعداد بسیاری از این موارد را تنظیم کنید. ما در این فصل یک امتیاز درست انجام دادیم و ۶۱ شماره انجام دادیم. سخت بود ، اما بسیار سرگرم کننده بود. کار کردن روی آن و ایجاد آن بسیار جالب است.

 zoeys-فوق العاده-لیست پخش-جین-لوی-zak-orth

تصویر از طریق NBC

می گویم روزهای ما بسیار طولانی بود. ما در حال آماده سازی اپیزودی بودیم که پیش آمد ، بیشتر اعداد را که در آن قسمت اتفاق می افتاد ، آموزش می دادیم و تیراندازی می کردیم ، همه در همان زمان. بنابراین ، برای بخش ما ، بسیار عجیب به نظر می رسد ، اما همه چیز در مورد جابجایی و شبیه بودن است. “خوب ، من امروز صبح دو ساعت ، از ساعت هشت تا ۱۰ ، برای ایجاد” Fight Song “، برای ایجاد” Fight Song “، باید این کار را انجام دهم. کار کن سپس ، من می دانم که برای آمادگی برای آن ، باید قبل از تولید خود را انجام دهم. من در این نمایش نیز تولید می کنم ، بنابراین واقعاً عالی بود که بتوانم به آن دست پیدا کنم و مانند آنها باشم ، “خوب ، نویسندگان ، من به این نیاز دارم. آستین ، می توانید به من این کار را بدهید؟ آیا می توانیم کمی بیشتر روی آن آهنگ کار کنیم؟ ” همه ما واقعاً با همدیگر در وقت بودیم و می دانستیم که این اعداد مهم هستند ، و به همان اندازه کار صحنه مهم هستند. من هرگز احساس نمی کردم که رقص یا اجرای کمانچه دوم باشد. ما همان اندازه کار صحنه بودیم که واقعاً از آن استقبال کردم.

من فکر کردم عملکرد “Fight Song” بسیار باورنکردنی و بسیار پرتحرک است. چگونه به جمع شدن شماره عملکرد ناشنوا نزدیک شده اید؟

مور: این همه با تصور شماره شروع می شود. آستین می دانست که می خواهد زویی یک آهنگ قلب را از دید ناشنوا تجربه کند و او می دانست که هیچ کلماتی نمی خواهد. ما در مورد آن سبک موسیقی تصمیم گرفتیم. ما در ابتدا این آهنگ را تولید کردیم که بسیار شبیه به نسخه اصلی باشد ، اما به نظر نمی رسید احساساتی داشته باشد. بنابراین ، ما به سراغ تهیه کننده موسیقی بازگشتیم و گفتیم: “شاید نیاز باشد رشته های بیشتری داشته باشد.” با ویولن سل بسیار زیباست و ویولن سل می تواند ملودی اصلی متن ترانه باشد ، به طوری که ما به عنوان مردم می شنویم هنوز می توانیم به آن وصل شویم. این یک چیز بزرگ بود من ASL صحبت نمی کنم. من آن را نمی دانم. اما من می دانستم که ، برای خودم ، به عنوان یک بیننده ، باید چیزی از این زبان احساس کنم که شاید آن را نفهمم ، اما من شروع به دریافت آن توسط زبان بدن یا پویایی یا بافت می کنم.

 zoeys-فوق العاده-لیست پخش-sandra-mae-frank-01

تصویر از طریق NBC

بنابراین ، تصمیم گرفتیم که این آهنگ نیاز به احساسات بیشتری داشته باشد. و بعد ، مجبور شدم ASL یاد بگیرم ، و خیلی سخت بود. من نمی دانم که درباره ASL اطلاعات زیادی دارید ، اما به طور مستقیم ترجمه نمی شود. اینگونه نیست که من بتوانم آن را برای کسی که ASL صحبت می کند ارسال کنم و مانند آن بگویم ، “فقط این را ترجمه کن” ، زیرا اینگونه نیست. روشهای مختلفی برای ترجمه آن وجود دارد ، درست مثل اینکه شما و شما روشهای مختلفی برای گفتگو درمورد چیزهای مشابه وجود دارد. وقتی همه ما توافق کردیم که چه حرکاتی را باید استفاده کنیم و چگونه می خواهیم آن را ترجمه کنیم ، نکته مهم بعدی برای من این بود که نمی خواهم جلوی زیبایی های ASL را بگیرم ، با یک دسته از رقص ها. شاید روشی که شما و من می بینیم رقص بسیار متفاوت از کسی است که شاید مانند ما رقص نکند ، بنابراین شماره یک من فقط گفتن این داستان بود.

داستان این دختر جوان است که برای خودش ایستاده و می گوید: “من می توانم این کار را انجام دهم ، پدر ،” و همه دوستانش که در اطرافش هستند می گویند: “همه ما می توانیم این کار را انجام دهیم. همه ما می توانیم روی دو پای خود بایستیم. ” بنابراین ، برای من ، واقعاً بیشتر در مورد ایجاد تصویری و ارتباط با موسیقی و ASL و کمتر در مورد رقص بود. این لگد نیست ، می چرخد ​​و می پرید. این واقعا سخت بود من سه نسخه مختلف از آن آهنگ را انجام دادم ، تمام راه تا روز قبل از شلیک ، و من به آنها سه نسخه مختلف را آموزش دادم. به عنوان یک تیم ، ما نمی توانیم کاملاً تصمیمی بگیریم که بهترین زمین چیست – چرا که این یک شماره واقعاً ظریف و با صدای بسیار ظریف است. یک درجه ، یک راه یا دیگری ، این می توانست واقعاً بد پیش برود ، بنابراین ما از آن بسیار آگاه بودیم. وقتی که بالاخره تماشای آن همه مجموعه را تماشا کردم ، دوست داشتم ، “مرد ، این کار می کند. این واقعا زیباست.”

این نمایشی است که به نظر می رسد فقط چالش های بی پایان دارد. درست قبل از ایجاد عملکرد ناشنوایان ، شما اپیزودی داشتید که هدایت شما در تمام قسمت های اعداد عملکردی را در یک قسمت انجام می داد. چه شد که چنین کاری انجام شود؟

 zoeys-فوق العاده-لیست پخش-جین-لوی-01

تصویر از طریق NBC

مور: خدا را شکر جین لوی. این تنها چیزی است که باید در مورد آن بگویم. ما مدتی می دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد. او ماهها در مورد این مسئله دچار ذبح شده بود زیرا دوست داشت ، “چگونه می خواهیم این کار را انجام دهیم؟” و من دوست داشتم ، “ما این را گرفتیم. این فقط گام به گام است. ” بخش بزرگی از آن این بود که مجبور شدم آن را خلق کنم ، مجبور شدم آن را خلق کنم ، بدون او نمی خواهم بگویم ، بلکه اول با خدمه اسکلت و تیمم. او هر روز تیراندازی می کرد ، بنابراین ما باید با او گفتگو کنیم. هنگامی که او یک ساعت استراحت داشت زیرا آنها شلیک می کنند چیز دیگری ، او به استودیوی رقص می آمد و ما در مورد آنچه قرار بود در یک صحنه احساس کند ، یا آنچه که او آن را می بیند ، صحبت خواهیم کرد. سپس من به او می گویم که چگونه آن را دیدم. ما این گفتگوها را خواهیم داشت ، و بعد می روم و کمی صحبت می کنم.

سپس ، وقتی دو روز وقفه داشتیم ، آن روزها من برای تمرین دوباره با او بودم ، بنابراین می دانستم که باید برای تدریس او و آمدن به آن آماده باشم. و او شگفت انگیز بود کار ساده ای نبود ، اما دیدن اینکه او واقعاً چسبیده روی مواد بود نیز بسیار رضایت بخش بود. من فکر می کنم او در آن اپیزود درخشان است ، و فکر می کنم ما با وجود تعداد بسیار متفاوت ، حتی اگر همه او باشد ، کار بسیار خوبی انجام دادیم. فکر می کنم همه آنها واقعاً متفاوت بودند. او فقط گونگ هو بود یک چیز در مورد او این است که او ۱۰۰۰٪ می رود. بعضی اوقات حتی مجبور هستید مثل او باشید ، “جین ، آرام باش” ، زیرا او اینقدر کامل است. اما بدون آن روزهای بی وقفه ، از نظر لجستیکی ، هرگز چنین اتفاقی نمی افتاد ، بنابراین من واقعاً از تولید برای آن تشکر می کنم. آنها مثل این بودند ، “باشه ، هیچ راهی نیست ما نمی توانیم ۱۶ ساعت ساقه او داشته باشیم و سپس به مدت دو ساعت دوباره تمرین کنیم. اینگونه کار نمی کند. ” بنابراین ، آن روزهای وقفه برای ما طلایی بود. این تنها راهی است که ما آن را انجام داده ایم.

من نمی خواهم از شما بخواهم شماره مورد علاقه خود را انتخاب کنید زیرا این امر مجنون است ، بنابراین آیا یک سرگرم کننده ترین شماره عملکرد برای شما وجود داشته است؟

مور: از کل فصل؟ من باید صادق باشم ، یک دسته از آنها را دارم. من دوست داشتم خلبان “انجام همه کارهایی را که می کنم پیروز باشم” انجام دهم. آن پسران خیلی بامزه بودند و ما آنقدر سرگرم کننده بودیم که آن را ایجاد کردیم. با پیتر رقصید [Gallagher]، در هر زمان ، همیشه. داشتن مریم [Steenburgen] در واقعیت باشد در حالی که او در قلب قلب بود بسیار سرگرم کننده بود. من احتمالاً تاکنون به “دیوانه” افتخار می کنم. من واقعاً فکر می کردم که “دیوانه” ، در قسمت ۸ ، واقعاً به زیبایی شلیک شده و اجرا شده است. این یکی از کسانی است که من واقعاً همه مراحل موجود در آن را دوست داشتم ، به جای اینکه آرزو کنم بتوانم قدم را تغییر دهم یا کاری متفاوت انجام دهم. در قسمت ۱۰ ، یک جنگ رقص بسیار جذاب است که در حال وقوع است ، که من واقعاً برای دیدن همه هیجان زده ام. این رقص در آن رقص زیادی دارد ، و این رقص عادی نیست که ما انجام می دهیم. من برخی از OG ها را برای حضور در آن استخدام کردم ، بنابراین واقعاً سرگرم کننده بود. من نمی دانم. من تعداد زیادی دارم من واقعاً در این فصل چنین اوقات خوبی را پشت سر گذاشتم.

این نمایش گاهی اوقات یک شماره انفرادی یا یک دوئیت دارد ، اما تعداد نمایش های بزرگ زیادی نیز وجود دارد و مکان های متنوعی را در آن کار می کنید. آیا انجام یک شماره عملکرد در سطح آزاد بسیار چالش برانگیز است ، مکان در فضای باز یا انجام یک کار در یک مکان سخت تر چالش برانگیز تر است؟

 zoeys-فوق العاده-لیست پخش-sandra-mae-frank-02

تصویر از طریق NBC

MOORE: هر شماره واقعاً چالش های خود را دارد ، اما بعضی اوقات موارد واقعاً سخت است زیرا ما تا قبل از شلیک به محل دسترسی نداریم. شما می توانید به عنوان یک خالق تصور کنید که سخت است مانند ، “خوب ، تصور کنید که این یک مرکز است” ، یا “تصور کنید که این یک نوار است.” این چالش برانگیز است برای “TiK ToK” با لورن گراهام ، ما صبح وقت داشتیم که در واقع او را آموزش دهیم. ما در استودیوی رقص من یک نوار مسخره ایجاد کردیم ، اما این هرگز به همان شکلی نیست که وقتی در آنجا هستید ، به همین دلیل بسیار چالش برانگیز بود. اما من همچنین این چالش را امتحان می کنم که بفهمم چه کاری می توانیم در فضا انجام دهیم و چگونه می توانیم در فضا خلاق باشیم. تقریباً آن را بهتر از فضای گسترده باز می پسندم. با فضای گسترده ای ، شما فقط دوست دارید ، خوب ، من حدس می زنم که ما رقصیم. ” اما اگر مواردی مانند میله یا مدفوع یا پله ها وجود داشته باشد ، بلافاصله به شما خط می دهد که می توانید در درون خلاق باشید و من واقعاً آن را دوست دارم. فکر می کنم سرگرم کننده است

از آنجا که شما در حرفه خود انواع مختلفی از رقص های رقص را انجام داده اید ، آیا کاری وجود دارد که شما هنوز هم دوست دارید انجام دهید ، که احساس می کنید هنوز فرصت انجام این کار را پیدا نکرده اید؟

مور: من واقعاً دوست دارم که در یک مقطع ، به برادوی بپیوندم و یک نمایش را انجام دهم. رویای من این است که بتوانم یک نمایش همه رقص ایجاد کنم که هیچ دیالوگ نداشته باشد و این همه از طریق رقص است. من فقط فکر می کنم که بسیار سرگرم کننده خواهد بود من واقعاً دوست دارم که آن را در یک فضای تعاملی قرار دهم ، جایی که افراد می توانند آن را به شکلی تجربه کنند که شاید متفاوت از فقط نشستن در یک صندلی باشد. این مانند ترکیبی از احتمالاً یک میلیون نمایش است که در آنجا حضور دارند ، اما من دوست دارم این کار را انجام دهم. در همین حال ، من فقط دوست دارم که رقص در انواع مختلف جهان باشد ، با این داستانهایی که خلاقانه برایشان تعریف شده است. من فقط فکر می کنم Zoey واقعاً خاص است. این قلب و نشاط زیادی دارد ، و من عاشق رقص برای زندگی در آن جهان هستم.

لیست پخش فوق العاده Zoey پخش می شود شبهای یکشنبه در NBC.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند