Succession HBO، Barry Season 3 محصولات تأخیر توسط Coronavirus

شنبه - 9 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Succession HBO، Barry Season 3 محصولات تأخیر توسط Coronavirus

این هفته ، HBO اعلام کرد تولید در دو بزرگترین نمایش کانال ، جانشینی و باری، می تواند در میان نگرانی های فزاینده در مورد coronavirus رمان به تاخیر بیفتد. هر دو جانشینی و باری پس از به ثمر رساندن تمدید مربوط به فصل ۳ در سال ۲۰۱۹ در پیش تولید بودند.

در میان گزارش دهندگان در مورد تأخیر مضاعف برای جانشینی و باری رسانه هایی مانند Variety و Deadline بودند. در هر گزارش جمله ای مختصر از HBO وجود داشت که می خواند:

وی گفت: “ما مشتاقانه منتظر هستیم که تولید دوباره را دوباره شروع کنیم ، زیرا این کار برای همه افراد ایمن و سالم است. در صورت امکان ، نویسندگان ما به نوشتن از راه دور ادامه می دهند. “

 

در این مرحله ، مشخص نیست که تیم های نویسنده مربوطه برای چه مواردی استفاده کنند جانشینی یا باری قصد انجام هر کار از راه دور را دارید. اظهارات HBO مبنی بر خاموش کردن ، گام منطقی بعدی در خاموش کردن شرکت در کلیه نمایش ها در کنار فرایند تولید در اوایل ماه مارس است. خاموش کردن قبلی شامل سنگهای قشر راستین فصل ۲ و رضایت فصل ۲ ، که یا فیلمبرداری را شروع کرده بود (در مورد سنگهای قیمتی) یا جدول شروع شده است با شروع فیلمبرداری قریب الوقوع (در مورد رضایت)

تاخیر در جانشینی و باری اجتناب ناپذیر است زیرا نگرانی ها در مورد جلوگیری از انتشار رمان ویروس کرمان ویروس در ایالات متحده و سراسر جهان افزایش می یابد. در ماه مارس ، صنعت سرگرمی به شدت ضربه خورده است که بسیاری از تولیدات سینمایی و تلویزیونی خاموش یا به تأخیر افتاده در حالی که به ویژه نمایش های تلویزیونی مانند آناتومی گری و مرده متحرک به طور غیر منتظره ای فصل های مربوط به آنها را که هنوز در هوا و در میانه تولید هستند کوتاه می کند.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند