Spike Lee سهام Script Script Unproduced for Jackie Robinson Biopic

سه شنبه - 12 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Spike Lee سهام Script Script Unproduced for Jackie Robinson Biopic

 انجام-درست-چیز-فیلم-تصویر-سنبله-لی-برش-01

“یکشنبه بعد از ظهر خوب از مرکز داورا مرکز حماسه ایالات متحده و NYC.” بنابراین یک پست اخیر در اینستاگرام از فیلمساز اصلی و نماد NYC آغاز می شود سنبله لی. اما این یک پست معمولی از لی نیست ، و نه اذعان به اینکه او برای covid-19 مثبت است (خدا را شکر). در عوض ، لی با یک فیلمنامه کامل و غیرمترقبه یکی از پروژه های حیوان خانگی خود به ما هدیه می کند: الف جکی رابینسون بیوپیک

لی طرفدار داستان رابینسون بوده و تمام عمر خود را قدم می گذارد – در ضربه بزرگ او کار درست را انجام دهیدشخصیت او حتی ۴۲ پیراهن بروکلین داجرز رابینسون را نیز پوشیده است. بنابراین لی اقتباسی زندگی نامه رابینسون من هرگز آن را ساخته نشده است از اهمیت ویژه و اشتیاق فیلمساز برخوردار بود. و در مقابل یک پوستر برای داستان جکی رابینسون، بیو در سال ۱۹۵۰ با بازی خود رابینسون ، لی مستقیماً با دوربین صحبت کرد تا کمی درمورد اینکه چرا این اتفاق افتاد ، و چرا هرگز تولید نشده است به ما بگویید:

blackkklansman-spike-le-john-david-washington

تصویر از طریق ویژگی های فوکوس

همه ما وقت زیادی برای فکر کردن در مورد مسائل ، زندگی خود ، آنچه اتفاق افتاده است ، چه اتفاقی نیفتاده است. و شروع کردم به فکر کردن در مورد یکی از پروژه های رویایی ام. من فیلمنامه ای برای جکی رابینسون نوشتم. من می خواستم Denzel با جکی بازی کند ، اما Denzel گفت که او خیلی پیر است. و این فیلمنامه را از طاق بیرون کشیدم. و بنابراین ، من می خواهم این اسکریپت را با شما به اشتراک بگذارم. و همچنین – اگر بیس بال ، ورزش را دوست ندارید نگران نباشید. این یک داستان عالی آمریکایی است. هرگز ساخته نشد ، اما من می خواهم این فیلمنامه را با شما به اشتراک بگذارم … این پنجمین پیش نویس ، ۱۹۹۶ است … امیدوارم که از آن لذت ببرید. اگر اینطور نیست ، خوب است.

لی به کدام “Denzel” اشاره دارد؟ اوه ، تو دو ، دنزل واشنگتن، یکی از بزرگترین ستارگان آمریکایی و یک موزه لی! واشنگتن / لی فیلم هایی مانند او بازی کرد، درون مرد، و بیوگرافی دیگر مالکوم ایکس با یکدیگر. لی پسر سلسله واشنگتن را خیلی دوست دارد ، فرزند دنزل را بازی کرد جان دیوید واشنگتن به عنوان سرب در BlackKklansman. در سال ۱۹۹۶ ، دنزل ۴۲ ساله بود – به طور اتفاقی ، شماره پیراهن رابینسون. رابینسون ۲۸ ساله بود که اولین بار در سال ۱۹۴۷ با بروکلین داجرز امضا شد. آیا این بدان معنی است که دنزل برای بازی در این فیلم خیلی پیر بود؟ از نظر فنی ، شاید. اما من دیگر بیوگرافی اخیر رابینسون را دیدم ، ۴۲. و ، بگذارید فقط بگوییم من ترجیح می دهم لی / واشنگتن را ببینم. تا آن زمان ، فیلمنامه را با خوشحالی می خوانم.

پست IG کامل لی را در زیر مشاهده کنید. و اینجا را کلیک کنید تا خود فیلمنامه را بارگیری و مطالعه کنید. برای اطلاعات بیشتر از لی ، خبرهای باورنکردنی از جفت شدن او با آنها را بررسی کنید دیوید بایرن. به علاوه ، در اینجا وی در حال گفتگو با جمعی از دیگر مدیران دپو است.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند