“Fonzo” Josh Trank ظاهراً دارای عنوان ، توزیع کننده و برنامه های انتشار دیجیتالی جدید است

پنجشنبه - 28 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : “Fonzo” Josh Trank ظاهراً دارای عنوان ، توزیع کننده و برنامه های انتشار دیجیتالی جدید است

fonzo-capone-tom-hardy-josh-trank

برای کسانی که از شما تعجب می کنند چه زمانی می توانید سرانجام ببینید تام هاردی به عنوان گانگستر بدنام آل کاپون در نویسنده / کارگردان جاش ترانکرا فونزوبالاخره ممکن است یک جواب در حال تبلور باشد. اگر می توانید آن را باور کنید ، فونزو در ماه اکتبر سال ۲۰۱۶ با شروع فیلمبرداری اعلام شد و برخی از صحنه های پشت صحنه نگاهی به تبدیل هاردی به رئیس جرم جنایی شیکاگو در سراسر ۲۰۱۸ انداختند.

خوب ، به روزرسانی امروز را در نظر بگیرید ، که در آوریل ۲۰۲۰ اتفاق می افتد ، اولین رسمی که از دو سال پیش از فیلمبرداری گرفته ایم. کاربر توییتر در حالت عقاب با چشمantovolk ، که تصویری از سایت فیلم Ratings ارسال کرده است ، فونزو چند ترفند بدست آورده است. اول ، فیلم سینمایی در حال حاضر ظاهراً عنوان شده است کاپون. فیلم همچنین به “خشونت شدید / خونین ، زبان فراگیر و برخی از جنسیت ها” رتبه بندی “R” داده شده است ، که انتظار دارید با توجه به این اتفاق یک درام جنایی باشد که یکی از چهره های مشهور جنایی آمریکا را ردیابی می کند.

شاید جالب ترین نکته از همه این باشد که ویژگی Trank توسط Vertical Entertainment توزیع خواهد شد ، شرکتی که بیشتر با داشتن عناوینی مانند گوتی، باشگاه پسرانه میلیاردرو استاد و جنون (سرد؟؟). Vertical همچنین به دلیل استفاده از رویکرد “انتشار آن به صورت دیجیتالی” شناخته می شود و ممکن است در کارت ها باشد فونزو کاپون، هم. با این حال ، هیچ اظهارنظر رسمی از Vertical یا Trank در رابطه با انتشار برنامه هایی برای ستاره هاردی بیان نشده است ، بنابراین عجیب است که بیانیه قطعی در مورد چگونگی اجرای این بازی بیان کنیم. بیانیه Trank ممکن است به زودی از طریق رسانه های اجتماعی اتفاق نیفتد ، از آنجا که این مدیر در اواخر ماه مارس در اینستاگرام اعلام کرد که استراحت از سکو دارد.

بنابراین ، آیا هر یک از این اطلاعات جدید بدان معنی است که ما مطمئناً شاهد آن خواهیم بود کاپون هر زمان به زودی؟ نه ، نه لزوماً اما حداقل آخرین ویژگی Trank چند قدم نزدیک تر برای انتشار است.

برای اطلاعات بیشتر ، تقویم انتشار نسخه ۲۰۲۰ ما را بررسی کنید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند