“آخرین بچه های روی زمین”: مکس برالیه و اسکات پترسون در فصل ۲ و بعد از آن

شنبه - 30 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : “آخرین بچه های روی زمین”: مکس برالیه و اسکات پترسون در فصل ۲ و بعد از آن

اینجا گوش کنید / بارگیری کنید:

از نویسنده پرفروش ترین نیویورک تایمز ماکس برالیه و نمایشگر اسکات پترسون از کارتون های اتمی سری انیمیشن های سرگرم کننده و سبکی است ، آخر بچه ها بر زمین. آمار Netflix به دنبال جک سالیوان (نیک ولفهارد) و گروهی از دبیرستان های حومه شهر حومه در یک خانه درختی خالی از سکنه زندگی می کنند ، بازی های ویدئویی می کنند ، خود را روی آب نبات می بندند و با زامبی ها می جنگند. ۱۰ قسمت جدید جدید امروز به نتفلیکس رسیدند. حتماً اکنون آنها را به لیست تماشای خود اضافه کنید!

به افتخار آمدن فصل جدید ، من فرصتی پیدا کردم که به عنوان بخشی از ادامه ما با برالی و پترسون گپ بزنم شنبه عزاداری کارتون سری مصاحبه ، مانند گفتگوی مرتبط ما با خود ولفهارد. من بعد از گپ قبلی ما که با EP انجام دادم ، وارد برنامه EP شدم آخرین بچه ها در زمین. ما در مورد چگونگی برخورد تیم خلاق با وضعیت قرنطینه فعلی و اینکه آیا تأثیر آن بر روند نوشتن آنها برای سریالهای آخرالزمانی اثر گذاشته یا خیر ، صحبت کردیم. برالی و پترسون همچنین درباره اینکه میزان بازیگران شخصیت ها در فصل ۲ چه در بلوغ و چه با درج بازیگران صداهای جدید زیاد شده است صحبت کردند مارک هامیل ، روزاریو داوسون ، کاترین اوهارا ، بروس کمپبلو کیت دیوید؛ همه موارد ضد و نقیض آنها در مصاحبه زیر اشک می زند. راحت گوش کنید و بخوانید ، اما برخی تباه کننده برای این فصل دنبال کنید!

این دومین باری است که فرصتی برای صحبت با شما با هم دارم ، اما آخرین باری که صحبت کردیم ، قبل از شروع فصل ۱ بود. بنابراین پاسخ از پاییز گذشته چگونه بوده است؟

اسکات پترسون: خوب ، ما از نتفلیکس شماره نمی گیریم. آنها کسانی را که بسیار نزدیک به سینه هستند نگه می دارند. اما آنچه می فهمیم این است که واقعاً خیلی خوب انجام شده است ، این مسئله از نظر تعداد افراد در حال تماشای آنها فراتر از انتظارات آنها است ، و این فقط برای اولین بار ویژه ۶۶ دقیقه ای است که مبتنی بر کتاب اول است. اما به طور حماسه ، ما شنیده ایم که بسیاری از مردم آن را دوست دارند ، بچه ها بارها و بارها آن را تماشا می کنند. بنابراین ما واقعاً خوشحالیم

Max Brallier: من بسیار خوشحالم ، من از زمان راه اندازی این سریال فقط بازدیدهای مدرسه و مواردی از این دست را انجام داده ام ، که طرفداران کتاب ها واقعاً طرفداران نمایش بوده اند و واقعاً فوق العاده ، عالی ، مشتاق ، چیزهای خوشحال کننده ای برای گفتن ، که همان چیزی بود که من امیدوار بودم به حقیقت پیوست.

پس حالا که هردو احساس می کنید که فصل ۲ واقعاً برای لذت بردن از طرفداران آنجا چیست؟

Max Brallier: احساس خوبی دارم. من واقعاً خوشحالم که اتفاق افتاده است … بله ، واقعاً بالاخره اینجا ، طرفداران می توانند از آن لذت ببرند. من برای طرفداران سری کتاب ها بسیار هیجان زده هستم تا ببینند چه چیزهایی متفاوت است ، چه چیزی تغییر کرده است و چه نوع تخم مرغ عید پاک را در آنجا داریم. کارتون های اتمی ، همه افراد در این فصل کار شگفت انگیز کرده اند و واقعاً اسکات در رهبری نمایش.

اسکات پترسون: بله ، این یک فصل پدیده است ، و در حالی که نوع خاصی از جهان و شخصیت ها را تشکیل می دهد ، اینجاست که می خواهیم دیوانه شویم و واقعاً همه این موارد را گسترش دهیم و یک شخصیت کاملا جدید را به وجود آوریم. و واقعاً بچه ها را با ماجراجویی های بسیار بزرگتر ، همه بر اساس کتاب های مکس ، بفرستید. اما واقعاً فرصتی به ما می دهد که خیلی خیلی بزرگتر برویم ، که فکر می کنم بچه ها واقعاً دوست دارند.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند