نمایش تریلر Prop Culture پرده از نمایش مجموعه + دیزنی + فیلم نشان می دهد

چهارشنبه - 27 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : نمایش تریلر Prop Culture پرده از نمایش مجموعه + دیزنی + فیلم نشان می دهد


 prop-فرهنگ-برش

“من هستم دن لانیگان، “با ابراز خوشحالی از تمرکز ما در اوایل تریلر برای اسناد جدید اسناد دیزنی + اعلام کرد فرهنگ سازگار. وی ادامه می دهد: “من تمام زندگی ام را صرف جمع آوری آثار باستانی از فیلم های مورد علاقه ام کردم.” و دوستان ، دروغ نمی گویند. شما می توانید برخی از مجموعه های گسترده زیرزمین لانگان را در تریلر و برخی در وب سایت شخصی وی مشاهده کنید. “اکنون ، من قصد دارم تا درباره فیلم های دیزنی که من عاشق آنها هستم اطلاعات بیشتری کسب کنم.” Lanigan نتیجه می گیرد و فرضیه سریال بسیار دلپذیر و طاقت فرسا را ​​ممکن است خارش شما ایجاد کند.

 prop-فرهنگ-02

تصویر از طریق دیزنی +

این نمایش نوید یک چیز خوب از نادر از انواع فیلم های دیزنی ، از پرده وینیل راجر خرگوش پشت سر هم در کسی که خرگوش روگر را طراحی کرد، به لوازم جانبی رایانه ای در زندگی واقعی از TRON، به کت جک اسپارو در دزدان دریایی کارائیب. و راهنمایی ما از همه اینها و سایر موارد ، Lanigan است که من فقط به طول این تریلر با آنها ملاقات کرده ام و از قبل می توانم بگویم شخصیتی تلویزیونی دوست داشتنی و جذاب خواهد داشت. این که آیا او در جستجوی یک گنج جدید است یا می پرسد کریستوفر لوید اگر او می تواند بوی خود را در راجر خرگوش طرفداری (“بدون نظریه” پاسخ معقول لوید است) ، لانیگان احساس می کند مانند چهره ای منحصر به فرد غیرقابل تحمل است که نمی توانید چشم خود را از آن جدا کنید. برای طرفداران فرهنگ جمع آوری فیلم ، صحنه های پشت پرده دیزنی یا تلویزیون واقعیت که چشم شما را به سبک های مختلف زندگی باز می کند ، فرهنگ سازگار ممکن است یک جریان ارزشمند ایجاد کند.

فرهنگ سازگار همه قسمت های دیزنی + ۱ مه را می ریزد. پیش پرده رسمی زیر را مشاهده کنید. برای دیوانگی بیشتر دیزنی + ، اینجاست که می توانید آخرین موارد را ببینید سیمپسونها خدمات کوتاه – و هنگامی که می توانید آنها را در نسبت ابعاد مناسب مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=50uSYVzHxF4

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند