نمایش تلویزیونی “Myst” در آثار نویسنده “Thor” ، “X-Men: کلاس اول”

پنجشنبه - 28 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : نمایش تلویزیونی “Myst” در آثار نویسنده “Thor” ، “X-Men: کلاس اول”

myst-tv-show-نویسنده-Ashley-edward-miller-Village-showshow

یک سریال تلویزیونی مبتنی بر بازی ویدیویی محبوب عارف در کارهایی در Village Roadshow است که ضبط شده است ثور و مردان ایکس: کلاس اول کاتب اشلی ادوارد میلر به گزارش آخرین مهلت ، برای نوشتن خلبان و خدمت به عنوان نمایشگر.

اولین بار در سال ۱۹۹۳ منتشر شد ، عارف یک بازی ماجراجویی گرافیکی اول شخص با تاریخ غنی روایت است ، هرچند روی زنی به نام آنا و نوه درخشان آتروس تمرکز دارد. هنگامی که آنا تمدن Dni را در غاری در اعماق زیر صحرای نیومکزیکو کشف می کند ، او مجموعه ای از رویدادهای جهان را شکل می دهد ، زیرا این افراد توانایی منحصر به فرد برای نوشتن کتاب هایی دارند که می توانند به جهان های دیگر پیوند دهند. این توانایی و نتیجه احتمالی ناشی از کشف آن است که به عنوان کاتالیزوری برای آن عمل می کند عارف حق امتیاز.

عارف یکی از آن بازی هایی بود که من خودم هرگز بازی نکردم ، اما افرادی را می شناختم که آن را بازی می کردند. من حتی فکر نمی کنم که در گفتگو تنها در Collider باشم. توسط برادران ایجاد شده است رند و رابین میلر و شرکت آنها سیان و رند سری Myst را با کوچکترین برادرش تولید می کنند ، رایان میلر، همچنین اسحاق تسترمن و ییل برنج در Delve Media. Village Roadshow برای یک سال گذشته IP را توسعه داده است و این ملک قبلاً توسط Legendary TV ساخته شده بود ، که در یک مقطع با Hulu برای یک سریال اکشن زنده معامله داشت.

عارف تا سال ۲۰۰۲ پرفروش ترین بازی رایانه ای PC در تمام دوران بود و بیش از ۱۵ میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رسانده است. Village Roadshow معتقد است که این بازی دارای اساطیر کافی برای پشتیبانی از جهان چند پلتفرمی است که شامل فیلم و نمایش های تلویزیونی هم نوشته شده و هم فیلم نشده است. به نظر می رسد که از نظر من کمی جاه طلب است عارف احساس می کنم بیشتر از یک سریال تلویزیونی با تلو تلو ، یادگار دهه ۹۰ برای من است ، اما من هیچ وقت زیاد اهل گیمر نبودم. من فقط دیدم که چه اتفاقی افتاده است برج تاریک و از ترس اینکه همین مشکلات در انتظار منتظر باشید عارف سلسله.

میلر ، که هیچ ارتباطی با عارف سازندگان تا آنجا که من می دانم ، نویسنده و تهیه کننده تلویزیون با تجربه است که اعتبار آن را نیز شامل می شود Terminator: The Sarah Connor Chronicles، بادبان های سیاه و لور. او همچنین در حال نوشتن یک بازسازی برنامه ریزی شده است مشکل بزرگ در چین کوچک برای دواین جانسون.

در مورد Village Roadshow ، این شرکت در حال ایجاد یک راه اندازی مجدد از صندلی های جنگ ۶۰s با مضمون جنگ است قهرمانان هوگان، که به نظر نمی رسد ایده خوبی باشد ، اگرچه فکر می کنم یکی به بازیگر و بازیگران بستگی دارد. صحبت از قهرمانان هوگانبرای دیدن لیست ۲۵ فیلم برتر جنگ قرن بیست و یکم اینجا را کلیک کنید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند