فیلم بعدی “Northman” رابرت اِجرز آنقدر بزرگ است ، او مجبور شد نحوه کار خود را تغییر دهد

جمعه - 29 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : فیلم بعدی “Northman” رابرت اِجرز آنقدر بزرگ است ، او مجبور شد نحوه کار خود را تغییر دهد

 robert-eggers-slice

اگر شما هم دیده اید ساحره ( VVitch برای غرق واقعی) یا فانوس دریایی (فانوس دریایی، ای سگ دریای شور! برای غرفه های واقعی) ، شما می دانید چقدر فیلمساز دقیق رابرت Eggers‘دیدگاه ها هستند. او شروع به عنوان یک طراح تولید ، و این نقاشی های کم هزینه ترسناک در هنر است اما بخش بزرگی از آن را احساس می کنید زیرا می توانید نوک انگشتان تحت اللفظی Eggers را در هر سطح احساس کنید. اما برای فیلم بعدی اش ، Northman، این نوع فرآیند باید تغییر کند. زیرا ، همانطور که او برای فیلم مستقل قهوه صحبت کردن (از طریق IndieWire) توضیح داد ، این بزرگترین فیلمی است که وی تاکنون ساخته است.

در پنج ماه گذشته ، Eggers در زمینه پیش تولید کار سختی کرده است Northman، کمک به ست ، پروتز ، لباس و سایر موارد. به طور معمول ، خود Eggers تمام این نوع کارها را به تنهایی انجام می داد. اما برای فیلمی از این مقیاس ، این کار غیرممکن بود: “مقیاس بسیار بزرگ است و مکانها و چیزهای بیشتری وجود دارد که من نمی توانستم همه کارها را انجام دهم یا خودم همه راه حل ها را بشناسم. این یک چالش با فیلم جدید بوده است. “

در حالی که Eggers در ساخت فیلم هایش “مخفی” نیست. ساحرهفیلمبرداری در یک فانوس دریایی لعنتی در فانوس دریایی) ، Northman، یک حماسه نظامی در مورد یک شاهزاده نوردیک در تلاش برای انتقام از قتل پدرش ، یک موم کامل است.

من می خواهم بگویم – حرکت از دو دستی به فیلمی که در آن هیچ صحنه ای “یا با یک قایق” یا “چیزهای اضافی” وجود نداشته باشد – حرکت بسیار خوبی برای Eggers است. اما او و خدمه اش (بسیاری از آنها از فیلم های قبلی خود برمی گردند) همه آماده و آماده برای شروع فیلمبرداری بودند. بازیگرانش ، از جمله الكساندر اسكارسگورد، نیکول کیدمن، بیل اسکارگارد، ویلم دافوو آنیا تیلور-جویشروع به نمایش تست های لباس و آرایش کرد. و پس از آن ، همانطور که همه ما می دانیم ، coronavirus یک هفته قبل از تیراندازی همه چیز را خاموش کرد. در عین حال ، Eggers و یک خدمه کوچک به کار خود ادامه می دهند: “سازندگان زره پوش برای کاراکترها روی زره ​​کار می کنند. پروتزهایی ساخته می شوند. من کار خود را با DP انجام می دهم[[جارین بلاشک]و هنرمند داستان اتفاقاتی وجود دارد که باید اتفاق بیفتد. مدیر موقعیت مکانی ما دائماً در حال بررسی مکان ها است ، برخی از آنها در حال حاضر مجموعه های نیمه ساخته هستند. “

با تمام شدن این اتفاقات ، ما هیجان زده می شویم که شما را به روز کنیم Northman، بلند پروازانه ترین پروژه Eggers تا به امروز. برای اطلاعات بیشتر در مورد این ماسترو ، تحلیل ما در مورد پایان wacko آن را بررسی کنید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند