Edgar Wright به کارگردانی فیلم ربات جاه طلب قلب من را به پنج نفر تنظیم کرد

چهارشنبه - 13 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Edgar Wright به کارگردانی فیلم ربات جاه طلب قلب من را به پنج نفر تنظیم کرد

edgar-Wright-baby-driver-slice

ادگار رایت ناتوان از ساخت یک فیلم بد ، و یک پروژه بعدی بالقوه برای راننده کودک به نظر می رسد فیلمساز کاملاً باورنکردنی است. در حالی که رایت در حال حاضر پس از تولید بر روی هیجان روانشناختی قرار دارد دیشب در سوهو، که قرار است اواخر امسال به سینماها بیاید ، به نظر می رسد که وی به دنبال این است که روسری را به یک داستان علمی تخیلی ربات فرو کند.

طبق THR ، رایت قرار است اقتباسی از آینده را هدایت کند سیمون استفانسون رمان قلب من را روی پنج تنظیم کنید، و ورود به سیستم باورنکردنی است:

با توجه به خلاصه داستان این داستان “در یک انسان کاملاً انسانی ۲۰۵۴” تنظیم شده است و از جارد ، اندرویدی که به عنوان دندانپزشک فعالیت می کند ، پیروی می کند ، زیرا وی تحت بیداری عاطفی قرار می گیرد که با معرفی فیلم های دهه ۸۰ و ۹۰ برانگیخته می شود. او سپس تلاش می کند تا انسانها را متقاعد کند که باید به او و نوع خود اجازه دهند. این یک تلاش است که به یک ماجراجویی فراموش نشدنی در سواحل غربی آمریکا منتهی می شود ، مصمم به ملاقات با برنامه نویسی است که او را خلق کرده و یک فیلم نامه را می نویسد که دنیا را تغییر خواهد داد.

 edgar-Wright-the-worlds-end

تصویر از طریق ویژگی های فوکوس

به این معنا که زیاد برای باز کردن دندانپزشک ربات؟ بررسی. سنگین دلتنگی فیلمهای دهه ۸۰ و ۹۰؟ بررسی. A.I. اخلاق؟ بررسی. ماجراجویی آمریکایی؟ بررسی. و برای فینال بزرگ: ربات می خواهد فیلمنامه ای بنویسد که دنیا را تغییر دهد. چادری بازی تمام شد. حالا این فیلم را به من بدهید.

در حقیقت ، این نوع داستان در دستان اشتباه می تواند یک فاجعه باشد ، اما باز هم ، رایت ثابت کرده است که نتوانسته فیلم بدی بسازد. فیلم های اولیه او مانند شان مردگان و ریش ریش شدن داغ ریف های ژانر درخشان بودند. اسکات زائر در مقابل جهان ثابت کرد رایت می تواند بودجه بزرگی را اداره کند در حالی که دنبال چشم پوشی و منحصر به فرد است! پایان دنیا قدم خنده دار و در عین حال بالغ و شگفت آور تاریک از نظر شخصیت و احساسات بود. و راننده کودک راهپیمایی تنگ تر از جاه طلبی اکشن ، هیجان انگیز و موسیقی است که رایت با زیبایی به جلو می رود.

با دیشب در سوهو، خواهیم دید که چگونه فیلمساز دقیق و با استعداد ژانر ترسناک را کنترل می کند ، و آیا او واقعاً ساخته است قلب من را روی پنج تنظیم کنید، خوب ، این ورود به سیستم کاملاً غیرقابل توصیف است اما من شک ندارم که چیز خاصی باشد.

استفنسون ، که این رمان را نوشت ، قرار است فیلمنامه و فیلم های عنوان کار را با آنها سازگار کند – که رایت قبل از آن بارها با او کار کرده بود – با توزیع Focus Features در حال پشتیبان این پروژه است. هیچ تضمینی وجود ندارد که این فیلم بعدی Wright باشد ، زیرا او در حال تهیه یک فیلم سینمایی است راننده کودک دنباله Sony Pictures و به اقتباسی از داستان هیولا YA پیوست شده است ملخ جنگل، اگرچه ما مدتی بروزرسانی در مورد آن پروژه نداشته ایم.

هر چه باشد ، قلب من را روی پنج تنظیم کنید به بهترین وجه مجنون به نظر می رسد در اینجا امیدواریم که رایت بتواند آن را بسازد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رایت ، آخرین قسمت از The Collider Podcast را ببینید که در آن مجدداً مورد بررسی قرار می دهیم اسکات زائر در مقابل جهان.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند