تریلر “هرگز هرگز ندیده ام” هرگز نمایش جدید نتفلیکس Mindy Kaling را فاش کرد

پنجشنبه - 28 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : تریلر “هرگز هرگز ندیده ام” هرگز نمایش جدید نتفلیکس Mindy Kaling را فاش کرد

never-have-i-ever-cast-slice

“صلح ، باکره!” این تازه وارد است میترائی رماکریشنان فوراً تبدیل شدن به یک نماد در فضای ژانر “دختران نوجوان خوب شکستن کمدی بد” در این تریلر هرگز تا به حال نداشته ام. نمایش جدید Netflix ، از خالق مندی کالینگ (دفتر، پروژه Mindy) ، امیدوار است که در کنار آثاری مانند ، هوای کمیاب را اشغال کند معنی دختران و کتابفروشی. و بر اساس پیش پرده جدید خود ، به نظر می رسد با شوخی های شدید ، دوستی های قوی و درس های زیادی برای یادگیری تجربه دبیرستان به آنجا می رسد.

Ramakrishnan به عنوان Devi ، یک مهاجر درجه یک هندی-آمریکایی که در تلاش برای موفقیت در دبیرستان است و یک تجربه نوجوان آمریکایی عادی نیز دارد ، بازی می کند. همراه با بهترین دوستان او ، بی رحمانه با خلق و خوی رامونا جوان و اضافه بار نوع A لی رودریگز، او یک مأموریت دارد: گله را رها کنید. این سه برنامه دارای انواع مختلفی هستند ، به انواع مختلفی از shenanigans وارد می شوند ، و در مقابل والدین با ذهنیت سنتی خود دست و پنجه نرم می کنند – همه با انواع شوخی هایی که امیدوارند برای نوجوانان و نوجوانان قلب دلخواه یکسان باشند.

کالینگ در کنار خالق به عنوان خالق خدمت می کند لانگ فیشر (پروژه Mindy) مجری تولید این سریال کالینگ ، فیشر ، Tristram Shapeero (انجمن) ، هوارد کلین (دیروقت) ، و دیوید ماینر (۳۰ راک) اگر به دنبال کمدی نوجوانان پرشور ، وحشی و دلچسب هستید که می تواند زمان را سپری کند ، فکر کنید که هرگز تا به حال نداشته ام.

هرگز تا به حال نداشته ام می آید به Netflix 27 آوریل. تریلر رسمی و خلاصه داستان زیر را ببینید. برای اطلاعات بیشتر در مورد خانم کالینگ ، مصاحبه ما را با او در میان بگذارید دیروقت.

https://www.youtube.com/watch؟v=HyOCCCbxwMQ

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند