دانلود فیلم و سریال خارجی + جدیدترین سریال های نمایش خانگی

یکشنبه - 19 مرداد 1399

دانلود فیلم خارجی ، جدیدترین فیلم های ایرانی با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی از سایت دانلود فیلم

دانلود جدیدترین سریال های نمایش خانگی

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی جدیدترین سریال در حال پخش نمایش خانگی است که با استقبال زیادی رو به رو شد ، یک سریال پرستاره با حضور امیر آقایی ، مهدی سلطانی ، نیکی کریمی ، امین حیایی ، سینا مهراد ، امین تارخ و کامبیز دیرباز که نویسنده و تهیه کننده این سریال برعهده حامد عنقا است. سریال آقازاده به یک درام سیاسی اجتماعی است که به شخصیت یک آقازاده و تخلفات سیاسی اقتصادی او میپردازد.

سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی دومین سریال عاشقانه او که در سه فصل وارد نمایش خانگی شد و هم اکنون به قسمت های انتهایی فصل سوم نزدیک میشود. سریالی پر بیننده که البته با انتقادات زیادی رو به است از جمله طولانی بودن سریال و تشبیه با سریال های ترکیه ای که باید ببینیم منوچهر هادی در تجربه سوم خودش در سریال گیسو چگونه عمل خواهد کرد. سریال دل با نقش آفرینی حامد بهداد ، ساره بیات ، یکتا ناصر ، کوروش تهامی و بیژن امکانیان هر هفته چهارشنبه ها ساعت هشت صبح پخش میشود.

سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی که نزد نمایش خانگی بسیار محبوب شد و این روزها تنها چند قسمت دیگر به پایان آن نزدیک است. اولین تجربه مصطفی کیایی در سریال نمایش خانگی بسیار خوب عمل کرده و از بازخورد این سریال در فضای مجازی مشخص است چقدر این سریال پربیننده و پرمخاطب شد. در سریال هم گناه محسن کیایی ، مهتاب کرامتی ، پرویز پرستویی ، مهدی پاکدل و رویا تیموریان هنرنمایی میکنند. سریال هم گناه در دو فصل دوازده قسمتی وارد نمایش خانگی شد و هر هفته دوشنبه ها سریال پخش میشود.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند