The Last Man on Earth YouTube Live Chat with Will Forte & Cast

پنجشنبه - 21 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : The Last Man on Earth YouTube Live Chat with Will Forte & Cast

the-last-man-on-earth-slice

در همبستگی با هر کس که در طول همه گیری رمان عروق کرونوی ویروس همکاری کرد ، ویل فورته یک جریان پخش مستقیم YouTube را با اعضای بازیگرانش از کمدی پس از آخرالزمانی اعلام کرد آخرین مرد روی زمین.

فورت این رویداد جریان زندگی را در حساب توییتر خود فاش کرد ، در کنار یک بروشور با جزئیات بیشتر در مورد جریانی که بر فراز تصویری از شخصیت Forte قرار گرفته است ، فیل میلر در یک استخر پرپیچ و خم محاصره شده است.

آخرین مرد روی زمین یک سال پس از وقوع طاعون کشنده ، نسل بشر اتفاق می افتد. فیل شروع به نقاشی ناخوشایند در هر ایالت می کند تا همه بازماندگان احتمالی را به سمت زادگاهش توسون ، آریزونا سوق دهد و به طور معجزه آسا مردم به تدریج ظاهر می شوند ، از جمله کارول (کریستن شوال) ، که فیل را متقاعد می کند که وظیفه آنها تغییر مکان دوباره سیاره است. در نهایت فیل از Tuscon بیرون کشیده می شود ، و او و کارول راهی مالیبو می شوند ، سپس یک ساختمان اداری ، سپس یک جزیره بیابانی و سرانجام مکزیک. این یک وضعیت واقعی بی نظیر از هر طریق ممکن است ، توسط Forte و مدیر اجرایی تولید شده است ۲۱ خیابان پرش و فیلم لگو معماران فیل لرد و کریستوفر میلر.

این نمایش به مدت چهار فصل ، از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ روی Fox اجرا شد. مشخص نیست اعضای بازیگران در کدام یک شرکت خواهند کرد ، اما فورته هر دو ستاره را نشان کرد مری استینبورگن و پیمان بنز، که چندین قسمت را کارگردانی کرده است. جریان مستقیم پنج شنبه ، ۹ آوریل در ساعت ۶ بعد از ظهر در ساعت PST برگزار می شود ، بنابراین برای بررسی آن ، لینک اینجا یا توییت Forte را دنبال کنید. برای اطلاعات بیشتر با Forte ، این گفتگوی اختصاصی مستقیم را که بازیگر / کمدین اخیراً با استیو وینتراوب Collider داشته است ، تماشا کنید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند