آلیشیا سیلورستون یک صحنه دلخراش مورد علاقه از “Clueless” را برجسته می کند

پنجشنبه - 28 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : آلیشیا سیلورستون یک صحنه دلخراش مورد علاقه از “Clueless” را برجسته می کند

به عنوان یک کودک دهه ۹۰ ، حتی نمی توانم شروع کنم به شما بگویم که درباره قسمت بعدی چقدر هیجان زده هستم شب خانمها زیرا ما باید آلیشیا سیلورستون در نمایش! Ladies Night یک سری مصاحبه با فرم طولانی است که برای یادآوری و تأمل سفر از الهام اولیه به آخرین پروژه مهمان طراحی شده است و در مورد Silverstone ، این پروژه جدید نسخه آینده است درمان بد. وقتی می خواهیم مصاحبه کامل را در روز جمعه انجام دهیم ، می خواهیم اطلاعات بیشتری در مورد آن فیلم جدید داشته باشیم ، اما در این میان چطور می توانید یک کلیپ کوتاه از چت خود داشته باشیم؟

بله ، Silverstone به لطف سال ۱۹۹۵ یک افسانه کمدی رمانتیک در دبیرستان است بی روح، اما همچنین به خوبی قابل ذکر است که او از چه زمان پرکار بوده است. سیلورستون بدنه‌ی کار از جمله فیلم ، شوهای تلویزیونی و کارهای قابل توجهی از صحنه را نیز در خود جلب کرده است و ژانرها و مباحث مختلفی را پوشش داده است که توسط برخی از همکاران بسیار با استعداد مطرح شده است. سفر او در صنعت مملو از انتخاب های شجاعانه و کارهایی است که از جایی از شور و نشاط خالص حاصل می شود و او را واقعاً میهمان مناسبی می کند تا در نمایشی مانند خانمها شب حضور داشته باشد. اما باز هم ، بچه ای از دهه ۹۰ اینجا! شما می دانید که من مجبور به حداقل یک سوال در مورد لغزش هستم بی روح.

به عنوان کسی که دارای لیست لباس های شسته شده و گفت و گوهای مورد علاقه است ، من کنجکاو شدم که سیلورستون را در این موضوع بگذراند ، بنابراین از او سؤال کردم که آیا یک لحظه خاص در آنجا است بی روح که بیشتر به او افتخار می کند و آرزو می کند که بیشتر اوقات صحبت شود. این چیزی است که او به من گفت:

به نظر می رسد ، قلب سیلورستون نه تنها در شخصیت شخصیت Cher ، بلکه مادر او نیز در واقع بر آنچه او با این نقش انجام داد نیز تأثیر گذاشت:

اگر در جستجوی اطلاعات بیشتر از Silverstone در مورد ظاهر او هستید سالهای شگفت انگیز، او آئروسمیت فیلم های موسیقی ، نقش او در بتمن و رابینو خیلی چیزهای دیگر ، مراقب قسمت کامل فیلم Collider Ladies Night در ۱۷ آوریل باشید ، فقط در زمان انتشار VOD از درمان بد.

و اگر آنچه را که Silverstone در مورد بازخوانی نقش خود به عنوان Batgirl گفت ، از دست ندید ، اینجا را کلیک کنید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند