باب ایگر نکات دیگر فیلمهای تئاتری را ممکن است به دیزنی منتقل کند

چهارشنبه - 20 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : باب ایگر نکات دیگر فیلمهای تئاتری را ممکن است به دیزنی منتقل کند


artemis-fowl-ferdia-shaw-slice

آرتمیس فاول ممکن است آخرین عنوان تئاتر نباشد که سینماها را به طور کامل پرش می کند و مستقیماً به دیزنی + می رود. در مصاحبه اخیر با بارون ، دیزنی باب ایگر اظهار داشت که فیلمهای دیگر ممکن است مستقیماً بر روی سکوی جریان پخش شوند ، که در حال حاضر برای محتوای جدید گرسنه هستند.

“از نظر فیلم هایی که بعد از آن پیش می روند آرتمیس، ممکن است چند مورد دیگر هم وجود داشته باشد که ما به طور مستقیم روی Disney + قرار دهیم ، اما اکثر فیلم های دیزنی بزرگ ، ما فقط منتظر اسلات خواهیم بود. ” “در بعضی موارد ، ما موارد جدید را قبلاً اعلام کرده ایم ، اما بعداً در تقویم.”

 جنگل-کروز-dwayne-جانسون-امیلی-بلانت-اجتماعی

تصویر از طریق Walt Disney Studios Motion Pictures

توجه به این نکته مهم است که ایگر به طور خاص نشان می دهد که استودیو هنوز هم قصد دارد از نسخه های تئاتر برای بزرگنمایی های اصلی خود استفاده کند ، بنابراین انتظار ندارید عناوینی مانند مولان یا عنکبوت به زودی در دیزنی + آغاز می شود. ما برخی از تاریخ های انتشار جدید را قبلاً می دانیم ، زیرا دیزنی هفته گذشته برنامه تغییر کاربری خود را ارائه داد که شامل تغییرات اساسی مانند ضربه زدن به دواین جانسون / امیلی صاف ماجرا کشتی جنگی از این تابستان تا ژوئیه ۲۰۲۱٫ ایگر همچنین خاطرنشان می کند که برخی از عناوین در دیزنی + زودتر از آنچه که در ابتدا برنامه ریزی شده بود به دلیل ابتلا به بیماری کروناویروس و لزوم نگه داشتن مشترکین با سیستم عامل منتشر شد.

وی گفت: “در بعضی موارد ما چیزهایی را سریعتر از آنچه به نظر می رسد روی دیزنی + انتقال داده ایم.” “منجمد ۲ یکی از آنها بود ، اما به جلو بزرگترین نمونه خواهد بود وقتی این اتفاق افتاد در سینماها بود. ما برای دو هفته به یک دوره پرداخت در هر بازدید منتقل شدیم که مردم بتوانند آن را بخرند و مالک آن باشند. و بعد ما به دیزنی + پرداختیم. “

جالب است که حدس بزنید چه فیلمی ممکن است دیسنی را انتخاب کند تا از خدمات پخش خود برتر شود. فیلم ابرقهرمانی با تأخیر طولانی جهش های جدید در ابتدا قرار بود آخر هفته گذشته به سینماها بیاید ، اما ماه گذشته این برنامه کنار گذاشته شد و شایعه شده است که ممکن است در دیزنی + یا هولو تعظیم کند. اطلاعات بیشتر درباره برنامه انتشار به روز شده دیزنی را در اینجا بخوانید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند