می توانید Quibi را به زودی در یک تلویزیون یا رایانه تماشا کنید ، نه فقط تلفن

سه شنبه - 26 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : می توانید Quibi را به زودی در یک تلویزیون یا رایانه تماشا کنید ، نه فقط تلفن

punkd-quibi-shans-the-rapper-slice

آیا تماشای قسمت های ۱۰ دقیقه ای یا کمتر از چیزهای جدید در تلفن شما ، به عنوان مثال ، رفت و آمد عمومی در محل کار یا تمرین در ورزشگاه برای شما جذاب است؟ جفری کاتزنبرگ امیدوارم اما هنگامی که پلتفرم جدید جریان وی Quibi هفته گذشته با بازخورد و اعداد و ارقام نسبتاً تحت تأثیر قرار گرفت ، واقعیت جدیدی پدیدار شد: در دنیایی که افراد در طول همه گیری های کورو ویروس در خانه گیر کرده اند ، ما نمی توانیم هیچ یک از این موارد را انجام دهیم. مواردی را بخورید که ممکن است نیش های سریع موبایل در دسترس شما باشد. درعوض ، ما تمایل داریم که در زمان لذت بردن از تلویزیون لذت ببریم. و بنابراین ، فرض اولیه از تصور خود ، مدیر عامل شرکت Quibi مگ ویتمن به CNBC قول داده است كه گزینه “تماشای تلویزیون” زودتر از آنچه تصور می كنیم است.

 quibi-تشکر-یک میلیون-جنیفر-لوپز

تصویر از طریق Quibi

وقتی ویتمن در مورد برنامه هایی برای پخش محتوای Quibi در تلویزیون ها یا دستگاه های غیر موبایل سؤال شد ، ویتمن در مصاحبه ضبط شده از خانه گفت (که برخی از مشکلات قابل قبولی را با “مشکلات فنی تماس بزرگنمایی” تجربه کرده بودند) گفت: “ما در مورد آن مقدم بودیم ، اما ما واقعاً می خواستم برای موبایل این حق را بدست آورم اما اکنون وضعیت فعلی ، ما در حال صحبت با تیم مهندسی هستیم – ما همیشه برنامه ریزی کرده بودیم که بتوانیم به تلویزیون شما ریخته باشیم ، بنابراین می خواهیم ببینیم که آیا می توانیم آن را در نقشه راه مهندسی تسریع کنیم. بنابراین ما سرانجام به آنجا خواهیم رسید ، اما هرگز بخشی از پرتاب نبود. ” در حالی که ویتمن جزئیات خاصی در مورد دسترسی به چنین گزینه های جریان ارائه نداد ، به نظر می رسد اظهارات وی اعتراف می کند که coronavirus باعث کاهش درخواست تجدیدنظر در یک بستر جریان با محتوای تلفن همراه و تمایل نهایی برای “Quibi Premium” شده است. انواع همیشه در برنامه های آنها ساخته شده بود (و به احتمال زیاد هزینه بیشتری برای مشترک شدن در ما هزینه خواهد کرد).

ویتمن همچنین برای دفاع از شماره های Quibi در آنجا حضور داشت – او این سرویس را مدعی شد که “۱٫۷ میلیون بار بارگیری در هفته اول خود دارد” ، اصرار داشت که همه گیر کوراو ویروس بر خلاف مارک تجاری “در حال حرکت” بر کسب و کار آنها تأثیر نمی گذارد ، و با افتخار از وضعیت خود به عنوان “اولین موفقیت برنامه تجاری جدید با نام تجاری جدید” ، و گفت: “۸۰٪ افرادی که یک نمایش را شروع کرده اند ، آن را در قسمت اول تماشا می کنند.” در مقایسه با چیزی مانند دیزنی + ، که پس از روز اول خود ۱۰ میلیون مشترک را به خود اختصاص داده است ، این امیدوار کننده ترین خبر نیست. اما برای خدماتی مانند Quibi که هیچ گونه شناختی از نام تجاری ندارد و در عوض برای اتخاذ این کلمه به قدرت ستاره خود تکیه می کند (عاملی که مطمئن نیستم برای مصرف کنندگان Gen-Z دوستانه تلفن همراه که آنها هدف قرار می دهند مهم باشد. استراتوسفر خود ستاره های TikTok و Twitch) ، شاید برای ماندن امیدوار باشید کافی است. و همین که به افراد اجازه دهند وسایل خود را از طریق تلویزیون تماشا کنند ، شاید این تعداد حتی بیشتر شود. و شاید – فقط شاید – آنها به ما اجازه می دهند فیلم های تقسیم شده آنها را که همه با هم ردیف شده اند تماشا کنیم. آکا… یک فیلم عادی. می توانیم خواب ببینیم ، درست است؟

برای اطلاعات بیشتر در مورد همه چیزهای Quibi ، در اینجا مثالی از بدترین ارائه خدمات و بهترین ها آورده شده است.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند