جو بایدن به عنوان میهمان در نمایشگاه شب دیر هنگام “Desus & Mero” Showtime تعیین شد

چهارشنبه - 27 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : جو بایدن به عنوان میهمان در نمایشگاه شب دیر هنگام “Desus & Mero” Showtime تعیین شد

joe-biden-desus-and-mero-مصاحبه-زمان نمایش

معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن، که پیشکسوت فعلی نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آینده است ، به عنوان مهمان در قسمت بعدی جدید Desus و Mero در Showtime ، شبکه سه شنبه اعلام کرد.

این مصاحبه به عنوان میزبان از طریق کنفرانس ویدئویی از راه دور انجام خواهد شد دسوس نیس و بچه مرو ادامه فیلمبرداری قسمتهای نمایش اواخر شب از خانه های مربوطه. مصاحبه بایدن از پنج شنبه ۱۶ آوریل ساعت ۱۱ بعد از ظهر پخش می شود. در هر دو ساحل

بایدن اخیراً تأییدیه هایی از این شرکت بدست آورده است برنی سندرز و باراک اوبامااو هرچند حمایت های فزاینده ای برای فرماندار نیویورک وجود دارد ، وی را به عنوان نامزد احتمالی دموکرات تبدیل کرد اندرو کوومو و فرماندار کالیفرنیا گاوین نیوزوم کلاه خود را در حلقه انداختند.

خنده دار است ، من این هفته آخر هفته راجع به Desus و Mero با دوست دخترم صحبت می کردم ، زیرا او ابراز علاقه کرده است که دو گیاه را بعد از آنها نامگذاری کند زیرا او انرژی خود را در دوربین دوست دارد. من تلویزیون اواخر شب را به اندازه کافی تماشا نمی کنم ، اما آنچه را که از نمایش آنها دیده ام ، دوست دارم ، و آنها قطعاً یک عکس متفاوت از ، مثلاً Jimmys ، به ارمغان می آورند.

Desus و Mero از آشنایان دیرینه ای بودند که در روزهای ابتدایی توییتر دوباره به اینترنت وصل شدند ، جایی که آنها خودشان روحیه مهربانی پیدا کردند. این امر منجر به ایجاد لک های پیچیده در مجتمع ها و MTV شد و یک نمایش روزانه در اواخر شب در ویس لند ، دنباله ای وفادار به وجود آورد. شما ممکن است همیشه با آنچه که باید بگویند را دوست نداشته باشید یا با آن موافق باشید ، اما آنها صدای منحصر به فردی دارند که درهم و برهمی رسانه ها ایجاد می شود.

مدیر اجرایی دوقلوی سریع سریال سریال های Showtime خود را به همراه تولید می کنند لیلی برنز، تونی هرناندز و ویکتور لوپز، و آنها ادامه می دهند برای میزبانی از آنها پسران بودگا پادکست برای تماشای بهترین برنده تصویر Desus و Mero roast کتاب سبز، اینجا کلیک کنید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند