منحصر به فرد “تور جهانی ترولز”: از ویبی سیتی با بازیگران این ویژگی جالب توجه دیدن کنید

یکشنبه - 31 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : منحصر به فرد “تور جهانی ترولز”: از ویبی سیتی با بازیگران این ویژگی جالب توجه دیدن کنید

با توجه به تور جهانی ترولز، آنا کندریک و جاستین تیمبرلیک برای دنباله همه ستاره ای به موسیقی موسیقی DreamWorks Animation 2016 برگردید. در ماجراجویی که آنها را فراتر از آنچه که قبلاً می شناختند ، پاپی (کندریک) و شاخه (تیمبرلیک) کشف می کنند که آنها جز یکی از شش قبیله مختلف Trolls هستند که در شش سرزمین مختلف پراکنده شده اند و به شش نوع موسیقی مختلف اختصاص داده اند: فانک ، کشور ، تکنو ، کلاسیک ، پاپ و راک. دنیای آنها بسیار بزرگتر و کلان تر بلند خواهد شد.

عضو ملک سلطنتی سخت ، ملکه بار (راشل بلوم) ، به کمک پدرش King Thrash (اوزی اوزبورن) ، می خواهد انواع دیگر موسیقی را از بین ببرد تا اجازه دهد راک عالی باشد. با سرنوشت جهان در معرض خطر ، پوپی و شعبه به همراه دوستانشان – Biggie (جیمز کوردن) ، چنیل (کارولین هجلت) ، ساتن (آینو جوو) ، کوپر (ران Funches) و گای الماس (کونال نایار) – برای بازدید از همه سرزمین های دیگر تصمیم گرفتیم تا ترول ها را در هماهنگی با بارب ، که به دنبال بالا بردن همه آنها است ، متحد کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=Tm8viXpHzDc

بازیگران به عنوان اعضای قبایل مختلف موسیقی یکی از بزرگترین و تحسین برانگیزترین گروه های استعداد موسیقی است که تاکنون برای یک فیلم انیمیشن جمع شده است. از سرزمین فانک هستند ماری جی بیلیگ، جورج کلینتون و اندرسون .پاك. نمایندگی کشور است کلی کلارکسون همانطور که دلتا سحر ، با سام راکول به عنوان Hickory و فلولا بورگ به عنوان دیکوری. ج بالوین Reggaeton را به ارمغان می آورد ، در حالی که استر دین به قبیله پاپ اضافه می کند. آنتونی راموس ضرب و شتم در تکنو و جیمی درنان جاز صاف را پوشش می دهد. هادی و ویولونیست مشهور جهان گوستاوو دادامل به عنوان Trollzart ظاهر می شود و چارلی یی به عنوان Pennywhistle از سرزمین کلاسیک. و کنان تامپسون رپ به عنوان ترول تازه متولد شده به نام Tiny Diamond.

تور جهانی ترولز کارگردانی شده است والت دوورن، که به عنوان مدیر همکاری در ترول ها، و با بازگشت تولید کننده تولید می شود جینا سای. این فیلم با همکاری کارگردانی ساخته شده است دیوید اسمیت و تولید شده توسط کلی کوونی کیلا، هر دو نفر در مرحله اول کار کردند ترول ها.

https://www.youtube.com/watch؟v=tFOFGh69HUI

https://www.youtube.com/watch؟v=8c4mLsWCppI

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند