تایلر پری بقال فروشی ها ، عضو خدمه عزاداری را که از دست داده به کورون ویروس اهدا می کند ، اهدا می کند

پنجشنبه - 21 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : تایلر پری بقال فروشی ها ، عضو خدمه عزاداری را که از دست داده به کورون ویروس اهدا می کند ، اهدا می کند

tyler-perry-slice

تایلر پری استودیوی بسیار خوبی برای آتلانتا انجام داده است: عنوان استودیوی Tyler Perry Studios در منطقه آتلانتا مستقر ، راه‌اندازی و رونق دارد و پری را به عنوان اولین فرد آمریکایی آفریقایی-آمریکایی صاحب و اداره یک استودیوی بزرگ تولید فیلم کرد. تأثیر وی بسیار گسترده و گسترده است ، و بازیگران و خدمه را نیز تحت تأثیر قرار می دهد ، از جمله ارتش عظیم هنرمندان ، پیشکسوتان و سایر کارگران یقه آبی که باید برای از بین بردن تولید فیلم بلند استفاده کنند. علاوه بر این ، تأثیر پری الهام بخش و راهنمای هموطنان رنگ در سفرهای خلاقانه خود است. اما روشن است که مستقر شدن در آتلانتا همه کار پری نیست. شهر و مناطق اطراف نیز در سطح شخصی به او رسیده اند.

طبق گزارش AJC ، پری اخیراً در تمام ساعات اولیه خرید خود در ده ها فروشگاه کروگر در آتلانتا و وین دیکسی در زادگاه خود در نیواورلئان ، کلیه مواد غذایی را برای سالمندان پرداخت کرده است. فلیکس ترنرسخنگوی آتلانتا برای کروگر سخنان زیر را برای گفتن داشت:

“خریداران Kroger با ریسک بالا و پرخطر در مترو آتلانتا صبح امروز وقتی که یاد گرفتند تایلر پری برگه مواد غذایی خود را به طور کامل پرداخت کرده است ، از ثبت نام غافلگیر شد. ما می خواهیم با تشکر از آقای پری بخاطر مهربانی و سخاوت خود در طول این همه گیری بی سابقه ، به مشتریان خود بپیوندیم. واقعاً خوشحال کننده بودیم زیرا اخبار ما در ۴۴ فروشگاه در مترو آتلانتا پخش شد.

سخاوت و عمل مهربانانه پری فراتر از تأمین نیازهای سالمندان بود. فیل کلرگزارشگر پیشین AJC ، با اهدا ۳۰۰ دلار به بانک غذای جامعه آتلانتا ، مبلغ ۲۹۰ دلار مواد غذایی خود را به پیش پرداخت کرد. امیدوارم افراد بیشتری به خصوص کسانی که از نظر مالی توانایی بیشتری دارند ، همین کار را انجام دهند.

رفته-دختر-تایلر پری“اهدا” شش رقمی احتمالی از پری ، با قیمت ۲۱۰۰۰ دلار به ۴۲ سرور خارج از محل کار در رستوران محلی مورد علاقه خود در آتلانتا می رود. ۵۰۰ دلار در موسیقی پاپ ، این یک افزایش خوب برای افرادی است که به طور مستقیم تحت تأثیر مالی همه گیر هستند ، بلکه بیش از حد متوسط ​​مردم نیز قادر به انجام آن هستند. با این حال ، پری نیز مانند سایر اعضای طبقه بالا قادر است ضمن حفظ سبک زندگی راحت ، انسان دوستانه باشد. لیدی گاگاتلاش ها برای ترغیب یک کنسرت بحرانی coronavirus تاکنون بیش از ۳۵ میلیون دلار جمع آوری کرده است. مدیر عامل جنجالی توییتر جک دورسی ۱ میلیارد دلار برای امور خیریه در رابطه با مبارزه با coronavirus و تحقیقات آینده اختصاص داده است. در حالی که مارک زاکربرگ، همسرش دکتر پریسیلا چان ، و بیل و ملیندا گیتس از طریق بنیاد خیرخواهانه خود ۲۵ میلیون دلار به تحقیقات درمانی COVID-19 کمک کرده است.

اکنون افراد حاضر در باشگاه میلیاردرها با انتقاد نسبتا زیاد نسبت به پرتاب یک زن و شوهر نسبی از مشکلات جهانی ، روبرو شده اند ، اما حرکات خیرخواهانه مانند پری احساس جدی تر می کنند زیرا مستقیماً به نفع مردم هستند و آنها به صورت محلی انجام می دهند. و با دلیل خوب

پری همچنین اخیراً به رسانه های اجتماعی رفت تا نه تنها درگذشت عضو خدمه دیرینه سوگواری کند چارلز گرگوریبلکه به طرفداران خود ترغیب کند که همه گیر کورو ویروس را جدی بگیرند:

این پست را در اینستاگرام مشاهده کنید

عزیزان سیاه پوست ، امروز با قلب سنگین شما را از درگذشت یکی از اعضای خدمه ما مطلع می کنم. آقای چارلز گرگوری یک مدل مو بود که سالها با ما همکاری کرده بود. مرد خونگرم ، دوست داشتنی و خنده دار بود. همه ما دوست داشتیم او را ببینیم که می آید و خنده های او را می شنود. چارلز امروز نبرد خود را با COVID-19 از دست داد. من را ناراحت می کند که فکر کنم او از این طریق درگذشت. دعای صادق من با خانواده او است. در حالی که همه می توانند به این ویروس مبتلا شوند ، این افراد سیاه پوست هستند که به تعداد بسیار بیشتری از آن می میرند. سیاه پوستان این چیز واقعی است. من شنیده ام که یک فرد سیاه پوست می گوید ، “مردم سیاه آن را نمی گیرند.” آن یک دروغ است! اگر کاری را که به ما گفته می شود انجام ندهیم می توانید آن را بدست آورید. یک زن سیاهپوست ۲۶ ساله روز دیگر درگذشت ، یک مرد سیاهپوست ۴۴ ساله روز دیگر درگذشت ، به ذکر صدها نفری که هر چند دقیقه در حال مرگ هستند نیست. سن شما مهم نیست !! سلامتی شما فرقی نمی کند. شما می توانید کاملاً سالم باشید ، و می توانید بمیرید! حالا به من گوش کن شما از زمانی که در این تجارت شروع کردم ، حق با من بوده اید ، پس لطفا مرا با قلب خود بشنوید. من عاشق ایالات متحده هستم. من عاشق طنز هستم. من عاشق فرهنگم هستم من موهایمان را دوست دارم. من پوست خود را دوست دارم. من همه چیز را در مورد اینکه چه کسی هستیم دوست دارم. همه ما. و من همه ما را خیلی دوست دارم که تماشای مردن روی تاک را ببینم ، زیرا ما آخرین کسی هستیم که می دانیم و این بیماری همه گیر را جدی نمی گیریم. سیاهپوستان ، ما در معرض خطر غیرمترقبه ای از مرگ این ویروس قرار داریم. لطفاً ، لطفاً ، خواهش می کنم ، خواهش می کنم این مسئله را جدی بگیرید. شما باید از نظر اجتماعی فاصله بگیرید. این به معنای قطع معاشرت است ، تجمع را متوقف کنید ، از انجام کارهایی که نه تنها زندگی شما را در معرض خطر قرار می دهد بلکه زندگی بسیاری دیگر را نیز متوقف می کند ، متوقف کنید. خانه بمانید !! از نظر اجتماعی فاصله بگیرید و زنده بمانید! اگر این کار را برای خودتان انجام ندادید ، آن را برای شخصی که دوستش دارید ، انجام دهید و برای کسانی که شما را دوست دارند. مادرم همیشه به من می گفت که منتظر کمک نباش! کمک خودتان باشید!

پستی که توسط تایلر پری (tylerperry) به اشتراک گذاشته شده است

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند