داگری اسکات در دریای تب و بازی در نقش جیکوب کین در Batwoman

سه شنبه - 26 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : داگری اسکات در دریای تب و بازی در نقش جیکوب کین در Batwoman

از نویسنده / کارگردان ناسا هاردیمان، فیلم ترسناک ایندی تب دریایی نشان می دهد چه اتفاقی می تواند رخ دهد هنگامی که یک زندگی اسرارآمیز یک ماهی قایق ماهیگیری در اقیانوس اطلس عمیق با خدمه خود در هیئت مدیره مسافرت می کند. وقتی دانشجوی زیست شناسی دریایی Siobhán (هرمیون کورفیلد) باید یک هفته را در قایق تحمل کند که خدمه نزدیک او شروع به تسلیم شدن در برابر عفونت عجیبی می کنند که آنها را بیرون می کشد ، یک به یک ، او سعی می کند منبع آن را بفهمد و چگونه آن را متوقف کند.

در طی این مصاحبه تلفنی یک به یک با Collider بازیگر اسکاتلند داگری اسکات (کسی که جرارد را بازی می کند ، نیمی از زوج مسئول خدمه ماهیگیری ، در کنار همسرش) در مورد مضامین بسیار امروزی که حضور دارند صحبت کردند تب دریایی، ایجاد و تنظیم لحن ، نوع زندگی این ماهیگیران ، تجربه تیراندازی با کشتی و مجموعه های محدود برای تکرار آن ، و مجموعه ها و داستان های زن محور است. او همچنین در مورد آنچه او را به سریال CW جلب کرده صحبت کرد باتومن و آنچه او از بازی در آن جهان لذت می برد ، چه چیزی را در جستجوی یک نقش می داند و پروژه ای را که اکنون چند سال دارد در حال توسعه است.

 Sea-fever-dougray-scott

تصویر از طریق باروت و آسمان

Collider: این قطعاً فیلمی است که شما را به ویژه با وضعیت فعلی جهان از بین می برد.

DOUGRAY SCOTT: من می دانم. خیلی مهم است ، اینطور نیست؟ مطمئناً کمی ناراحت کننده است

به طور واضح برخی مضامین فعلی در این مورد وجود دارد که از قبل مرتبط بودند ، وقتی بخوانید و آن را شلیک کنید ، اما اکنون این مسئله حتی بیشتر قابل جابجایی است. آیا به نظر می رسد وقتی که ابتدا این فیلمنامه را خوانده اید ، آیا اکنون برای شما حتی ترسناک تر و واقعی تر نیز احساس می شود؟

SCOTT: متأسفانه ، بسیار جالب است با موضوعات فیلم. حتی وقتی آن را می خوانم ، چه چیزی در محیط اتفاق می افتد ، با تغییر اوضاع سیاسی و تغییر اوضاع ، فیلمی مانند این بسیار جالب است زیرا ما می دانیم که چه کاری با جهان انجام می دهیم. با توجه به محیط و آنچه در محیط آنها قرار می دهیم ، عواقب رفتار ما عواقب آن خواهد بود. باید به جایی رفت و با درک این موضوع ، مدتی است که می دانیم که عواقب آن بسیار زیاد است. مگر اینکه متوقف شویم و راهی را که خودمان در جهان انجام می دهیم تغییر دهیم ، پس از آن آسیب ها جبران ناپذیر می شوند و جهان تحت تأثیر آن قرار می گیرد. بنابراین ، وقتی این فیلمنامه را خواندم ، به همه آن مضامین فکر کردم. بله ، در مورد موجودی در دریا است ، اما این نماینده ناشناخته ها و همه چیزهایی است که ما نمی دانیم در مورد خسارات وارده به سیاره ، چه در زمین و چه در دریا. ما نمی دانیم بازپرداخت برای انتخاب هایی که ما طی سالها انجام داده ایم چه میزان خواهد بود. هنگامی که ما با یک مشکل یا بحرانی مانند این مواجه شدیم ، چگونه با آن مقابله می کنید؟ اگر به آنچه امروز اتفاق می افتد نگاه کنید ، چگونه می توانیم با بحران های تاج و انتخاب هایی که انجام می دهیم ، مقابله کنیم؟ آیا ما خودخواه هستیم یا برای خیر بشریت انتخاب می کنیم؟ بنابراین ، بله ، در حال حاضر تعداد زیادی موازی وجود دارد.

خیلی از موفقیت فیلمی مثل این ناشی از روحیه و جو و جو و تنشی است که ایجاد می کند. آیا از اولین باری که فیلمنامه را خوانده اید ، این چیزی بود که شما توانستید به دست بیاورید ، یا این چیزی بود که از گفتگو با کارگردان حاصل می شد؟

عکس: این از وقت گذراندن بازیگران و گفتگو با (نویسنده / کارگردان) ناسا گذشته است [Hardiman]. لحن را تنظیم کرد. او فیلمنامه را نوشت ، و نویسنده فوق العاده ای است. او همچنین بینایی عالی برای داستانی که می خواست برای گفتن داشته باشد. از همان اوایل بسیار آشکار بود که چه نوع استاد دیوانه ای که ناسا است. بنابراین ، من فقط سعی کردم به حرفهای او برای گفتن گوش دهم و سعی کردم او را ناامید نکنم. ما وقت زیادی را با خدمه تریلر گذراندیم و چیزهای زیادی از آنها آموختیم. من در آن جهان غوطه ور شدم ، برای زمانی که در ایرلند بودم و همین کمک کرد. گاهی اوقات احساس می کردیم که یک گروه تئاتر هستیم. فیلمنامه زیرنویس زیادی در آن داشت و بازیگران دوست داشتند در شرکت یکدیگر باشند. چالش این بود که آنچه در ظاهر یک فیلم ژانر است ، یک درام عاطفی در مورد انزوا در یک قایق و ماهیت شکسته شده تاریخ شخصیت ، چگونگی برخورد این شخصیت ها با گذشته خود ، چگونگی برخورد وضعیت فعلی آنها با انتخاب هایی که انجام داده است. ساخته شده در گذشته ، و آنچه را که به دیگران ارائه می دهد. فکر کردم فیلمنامه فوق العاده ای است.

 Sea-fever-dougray-scott

تصویر از طریق باروت و آسمان

چه چیزی راجع به افرادی که این نوع سبک زندگی را تجربه می کنند ، آموخته اید ، و چگونه این امر نحوه بازی این شخصیت را آگاه کرده است؟

SCOTT: من کمی در مورد دنیای مردان قایق موتوری می دانستم که با اسکوتر در ماهیگیر وقت گذرانده ام. شما به مدت یک هفته در هفته خود به تنهایی ، و شما خیلی شستشو نمی دهید. شما با هم غذا می خورید ، شما در کنار هم می خوابید – نه از نظر جنسی ، اما بخش های کوچکی را با یکدیگر به اشتراک می گذارید – و بسیار کمی می خوابید. شما ممکن است یک ساعت یا دو ساعت بخوابید ، و بعد بیدار شوید. این سه هفته کار شدید است. این همه دست روی عرشه است تا بتوانید صید را بدست آورید ، و بعد همه شما به دنبال این گرفتن عظیم می باشید که می خواهد دستمزدهای شما را برای یک ماه پرداخت کند. از نظر جسمی بسیار دقیق است ، دنیای ماهیگیران و مردان ماهیگیری. پس از فهم ماهیت نامناسب وضعیت معیشت آنها ، آنگاه ناامیدی را که جرارد در زندگی خود دارد و انتخاب هایی که انجام می دهد ، می فهمید ، به دنبال آنچه که فکر می کند یک مدرسه عظیم ماهی است ، در منطقه ای که نباید باشد. به دلیل محافظت شده است او این کار را می کند ، بی خبر از بقیه خدمه ، زیرا او ناامید است. او باید برای نجات معیشت خانواده خود ، یك انتخاب را انجام دهد. بنابراین ، هرچه در مورد آن جهان بیشتر بدانید ، انتخاب هایی که شخصیت انجام می دهد را درک می کنید.

چه شد که مقداری از اینها را روی یک کشتی شلیک کنید ، و چگونه این مقایسه با تیراندازی روی یک مجموعه مقایسه شد؟ آیا همه این احساس را که بسیار محکم و محدود است ایجاد کرده است؟

عکس: بله ما مدت زمان کمی را در قایق گذراندیم تا حس فضای و محاصره را بدست آوریم ، و اینکه چگونه شما نمی توانید از یکدیگر دور شوید. شما همیشه در یک شرکت دیگر هستید. فضای زیادی وجود ندارد ، بنابراین شما می توانید بوی یکدیگر بخورید و همیشه با هم می خورید. این مجموعه مجموعه فوق العاده ای بود که در استودیو داشتیم اما صرف وقت در قایق کمک می کند تا درک عملی از زندگی روزمره در یک کشتی تریلر را به ما بفهمانیم ، چه شکلی ، چقدر دشوار است و چقدر خطرناک است .

 دریا-تب-داگرا-اسکات-کونی-نیلزن-هرمیون-کورفیلد-اردلان-اسماعیلی

تصویر از طریق باروت و آسمان

این یک فیلم بسیار زن محور است و شخصیت های اصلی زن هستند ، اما در همان زمان ، داستان بدون اینکه جنسیت خاصی داشته باشد ، روایت می شود. آیا این چیزی بود که شما متوجه آن شدید ، در زمانی که این مطلب را خواندید و آن را درست می کردید ، یا این چیزی است که شما واقعاً پس از واقعیت به آن فکر کرده اید؟

عکس: من فکر کردم وقتی خواندم آن را خیلی زن محور خواندم و آن را دوست داشتم. من فکر کردم واقعاً جالب است که همانطور که جرارد گفت فریا رئیس بود. این مرا نترساند. من به عنوان یک بازیگر مرد ، من یک طرفدار عظیم کار با کارگردانان و بازیگران زن هستم. من مرعوب نیستم و به هیچ وجه سوء استفاده از آن نیستم. از کار کردن با زنان بسیار لذت می برم. من همه به خاطر صدا دادن به زنان در دنیای داستان پردازی فیلم ها و تلویزیون هستم. سالهاست که آنها در کنار هم قرار گرفته و در پس زمینه قرار می گیرند ، و برای فیلم ها مهم است که شخصیت های اصلی زن باشند. من فکر می کنم این یک قطعه گروه از بسیاری جهات بود ، اما شما فریا و سیوبون دارید که عالی است.

چه شد که این کار را در کنار کانی نیلسن انجام داد؟

اسکات: من عاشق کار با کانی بودم. می دانیم ، همه ما شخصیت های مجرد هستیم. خیلی خوب پیش رفتیم. او یک بازیگر فوق العاده است این گروه بسیار خوب و محکم بود. ناسا کارگردان فوق العاده ای بود و هرمیون [Corfield] فوق العاده بود ، همه بازیگران عالی بودند. اوقات خوبی داشتم که با همه کار کردم.

شما هم دارید باتومن، که با قسمت های جدید در تاریخ ۲۶ آوریل به قسمت CW برمی گردد و در این بین بینندگان جدید می توانند همه قسمت ها را تاکنون پخش کنند. بیشتر از اینکه بخشی از آن سریال تلویزیونی شوید و از آن شخصیت پرده برداری کنید ، چه چیزی را بیشتر از همه لذت برده اید؟

عکس: سرگرم کننده است این ژانری است که من واقعاً تجربه زیادی با آن ندارم ، اما من از بازی شخصیت کاراکتر ژاکوب کین لذت بردم باتومن، و آن کل جهان این یک دنیای بسیار متفاوت است سرگرم کننده است ، با بسیاری از اقدامات اکشن. امیدوارم که فصل دوم فیلمبرداری را شروع کنیم ، امیدوارم که در ماه ژوئیه ، اگر همه بتوانند به کار خود برگردند. خواهیم دید. من از آن بسیار لذت بردم این یک دنیای عالی است که می توانید در آن شرکت کنید.

من دوست دارم که چنین پویایی خانوادگی قوی و جالب در این نمایش وجود داشته باشد. چه چیزی از آن جنبه از آن لذت برده اید؟

SCOTT: بازی با شخصی مانند Jacob جالب است زیرا او یک مرد آلفا است که کنترل خانواده اش را کنترل می کند ، یا می خواهد کنترل خانواده خود را در دست داشته باشد ، و همچنین فکر می کند باید در کنترل شهر گاتهام باشد زیرا می تواند از آنها محافظت کند و که او تنها کسی است که به آنها اعتماد دارد. او به باتوممن اعتماد نمی کند. او از Batwoman متنفر است ، به همان روشی که از بتمن متنفر است. او کلاغ ها را تنها گروه قابل اعتماد و شریف می داند که می توانند از شهر گاتهام حمایت کنند ، زیرا نیروی پلیس به اندازه کافی قوی نیست و در سالهای گذشته از فساد پیشی گرفته است. او احساس می کند تنها شخصی است که می تواند از شهر محافظت کند. بنابراین ، شما آن سمت را دارید ، و سپس با دختر او رابطه دارید ، و اینکه چگونه طی دوره انجام می شود و تغییر می کند. او یک شخصیت جذاب برای بازی کردن است زیرا شما پدر دارید ، اما فرمانده دیگری نیز دارید که بسیار نظامی است. او محصول تربیت اوست. بازی جالب است.

در این مرحله از زندگی و شغل خود ، در یک پروژه به دنبال چه چیزی هستید و چه چیزی شما را از کار هیجان زده می کند؟ آیا شما لیست دلخواه شخصی خود را دارید ، یا وقتی می خوانید چیزی غریزه است؟

اسکات: من سعی می کنم خودم را تکرار نکنم. من کاری نکرده ام باتومن قبل ، بنابراین جذاب بود. با تب دریایی، من قبلاً شخصیتی مثل این کار نکرده ام. من پروژه های خودم را نیز توسعه می دهم. من سال آینده این کار Irvine Welsh را انجام خواهم داد. او اشتباه کرد مربیگری، و او این رمان از او را که من تقریباً چند سال در حال ساخت آن هستم ، اقتباس کرد ، و اینکه چگونه به وی سفارش فیلم داده شده است ، بنابراین جالب است. من سعی می کنم ریسک کنم و به خودم فشار می آورم و سعی می کنم خودم را تکرار نکنم. این واقعاً معیارهایی است که من دارم

دوست دارید در طی یک دوره از سال روی یک پروژه کار کنید و توسعه دهید. چگونه می توانید در تلاش برای ساختن چیزی انگیزه داشته باشید؟

اسکات: این یک سوال خوب است. شما فقط باید مورد تعقیب قرار بگیرید. شما باید کاملاً متعهد به انجام این کار باشید. اگر به آن اعتقاد دارید ، باید بی رحمانه باهوش باشید ، برای این که داستانی را بیان کنید که احساس می کنید سزاوار شنیدن آن هستید. این همان اتفاقی است که با من افتاده است جرم، نامیده می شود. من اروین ولز را سالهاست که می شناسم ، و ما آنرا با هم توسعه داده ایم. اکنون ، برای تلویزیون سفارش شده است. این یک جاده طولانی است ، اما شما فقط باید پرشور باشید. اگر به چیزی اعتقاد دارید ، تا زمانی که مردید ، ادامه می دهید.

تب دریایی در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ ، On Demand و در Digital در دسترس است.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند