دانلود فیلم و سریال ، آپ دی ال



وب سایت آپ دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و محتوای وب سایت مطابقت با فرهنگ اسلامی میباشد.
دانلود سریال مانکن

برگزیدگان بیست و یکمین جشن سینمای ایران

برگزیدگان بیست و یکمین جشن سینمای ایران در همایش برج میلاد در تهران با مراسمی باشکوه در جمع اهالی سینما برگزارشد. در این مراسم جایزه های مختلفی در زمینه های بازیگری تا طراحی صحنه و لباس تعلق گرفت، فیلم های متری شیش و نیم، سرخپوست و شبی که ماه کامل شد جایزه های زیادی را دریافت کردند.

برگزیدگان بیست و یکمین جشن سینمای ایران

بیست و یکمین جشن سینمای ایران با رکوردداری‌ سرخپوست و تنگه ابوقریب با دریافت چهار جایزه، شبی که ماه کامل شد با دریافت سه جایزه و متری شیش و نیم با دریافت دو جایزه به کار خود پایان داد.

 

برگزیدگان بیست و یکمین جشن سینمای ایران

جایزه بهترین جلوه ویژه بصری به جواد مطوری برای فیلم سرخپوست رسید.

جایزه بهترین جلوه ویژه میدانی به محسن روزبهانی برای تنگه ابوقریب رسید.

جایزه بهترین چهره پردازی به ایمان امیدواری برای شبی که ماه کامل شد رسید.

جایزه بهترین صدابرداری به رشید دانشمند برای تنگه ابوقریب رسید.

جایزه بهترین صداگذاری به امیرحسین قاسمی برای تنگه ابوقریب رسید.

جایزه بهترین طراحی لباس به محمدرضا شجاعی برای شبی که ماه کامل شد رسید.

جایزه بهترین طراحی صحنه به کیوان مقدم برای فیلم غلامرضا تختی تقدیم شد.

جایزه بهترین موسیقی به حامد ثابت برای تنگه ابوقریب رسید.

جایزه بهترین نقش مکمل مرد به فرهاد اصلانی برای مغز‌های کوچک رنگ زده اهدا شد.

جایزه بهترین نقش مکمل زن به فرشته صدر عرفایی برای شبی که ماه کامل شد، رسید.

جایزه بهترین تدوین به بهرام دهقانی برای فیلم متری شیش ونیم اهدا شد.

جایزه بهترین فیلمبرداری به هومن بهمنش برای سرخپوست اهدا شد.

جایزه بهترین نقش اول مرد به نوید محمدزاده برای سرخپوست اهدا شد.

جایزه بهترین نقش اول زن به سارا بهرامی برای فیلم دارکوب اهدا شد.

جایزه بهترین فیلمنامه به محسن امیریوسفی برای آشغال‌های دوست داشتنی رسید.

جایزه بهترین کارگردانی به سعید روستایی برای متری شیش ونیم رسید.

جایزه بهترین فیلم به مجید مطلبی برای فیلم سرخپوست اهدا شد.

جایزه بهترین فیلم انیمیشن برای سیم ششم به کارگردانی بهرام عظیمی رسید.

جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی برای فیلم تشریح به کارگردانی سیاوش شهابی رسید.

جایزه بهترین فیلم مستند کوتاه دلبند به کارگردانی یاسر طالبی و فیلم مستند بلند زمستان است به کارگردانی پیروز حناچی رتبه برتر را کسب کردند.

نوید محمد زاده در جشنواره 21 سینما

 

منبع : سینما تیکتآپ دی ال

۰ نظر

سی‌ و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان

سی‌ و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان در شش روز برگزار شد و مراسم اختتامیه این جشنواره در روز آخر با حضور وزیر ارشاد، معاون رئیس جمهور در امور زنان، استاندار و هنرمندان کشور در اصفهان سالن همایش های سیتی سنتر در روز چهارم شهریور پایان یافت.

سی‌ و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان

اولین روز آغاز جشنواره فیلم کودک و نوجوان در روز ۲۸ مرداد شروع شد و در روز ششم به پایان یافت، این مراسم که با حضور مدیران و اهالی سینما در بوستان غدیر اصفهان برگزار شد.

چهره های حاضر در مراسم اختتامیه

حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی، علیرضا تابش دبیر جشنواره، علیرضا رضاداد مشاور عالی سازمان سینمایی، سیدمحمدمهدی طباطبایی نژاد معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی، حبیب ایل بیگی مشاور دبیر جشنواره، قدرت‌الله نوروزی شهردار اصفهان، عباس رضایی استاندار اصفهان، محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، مدیران بخش‌های مختلف جشنواره، نماینده یونیسف در ایران، معصومه ابتکار، ایرج طهماسب، مهدی جعفری، ساره بیات، سهیل موفق، نادره ترکمانی، حامد جعفری، مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی، غلامرضا موسوی، بیژن بیرنگ، جهانبخش سلطانی و…

تصاویر از سی‌ و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان

حضور ساره بیات در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کودک

منبع : سینما تیکت – آپ دانلود

۰ نظر

معرفی برترین فیلمنامه نویسان سال ۹۷

هشتمین شب فیلمنامه کانون فیلمنامه نویسان سینمای ایران به منظور معرفی برترین فیلمنامه نویسان سال ۹۷ با معرفی برگزیدگان ژانرهای سینمایی مختلف برگزار شد، همچنین در این مراسم از زنده یاد خشایار الوند تقدیر شد.

معرفی برترین فیلمنامه نویسان سال 97

هفت ژانر سینمایی برترین فیلمنامه ها

بهترین فیلمنامه هنر و تجربه
جایزه بهترین فیلم‌نامه هنر و تجربه با حضور پریسا شمس، محسن امیریوسفی و کیوان کثیریان به کاظم ملایی نویسنده فیلم کوپال تقدیم شد.

بهترین فیلمنامه موزیکال
جایزه بهترین فیلم‌نامه موزیکال با حضور عباس یاری، غلامرضا موسوی و رضا حیدرنژاد به فرشته طائرپور و افشین هاشمی برای خاله قورباغه تعلق گرفت.

بهترین فیلم‌نامه جنگی
سپس جایزه بهترین فیلم‌نامه جنگی با حضور جواد طوسی و علی اکبر قاضی نظام به محمد علی و حامد باشه آهنگر نویسنده سرو زیر آب اهدا شد.

بهترین فیلمنامه فانتزی
محسن امیریوسفی برای فیلم آشغال های دوست داشتنی

بهترین فیلم‌نامه اکشن
جایزه بهترین فیلم‌نامه اکشن با حضور طهماسب صلح‌جو و خسرو نقیبی به محمدحسین مهدویان و ابراهیم امینی برای فیلم لاتاری تقدیم شد.

بهترین فیلم‌نامه بخش جنایی
هومن سیدی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده تعلق گرفت که نوید محمدزاده به جای او این جایزه را دریافت کرد.

بهترین فیلم‌نامه کمدی
جایزه بهترین فیلم‌نامه کمدی با حضور حسین فرح‌بخش، مهدی سجاده‌چی و مجید صالحی به علی فرقانی برای فیلم مصادره تعلق گرفت.

بهترین فیلمنامه درام
جایزه ویژه بهترین فیلم‌نامه بخش دارم با حضور حسین ترابی، مسعود نقاش‌زاده و منوچهر شاهسواری به مجید رضا مصطفوی و پیام کرمی برای فیلم آستیگمات اهدا شد.
جایزه اصلی این بخش به پیمان معادی برای فیلم بمب، یک عاشقانه تعلق گرفت که جایزه او را حبیب رضایی دریافت کرد.

فیلمنامه منتخب مردمی
مغزهای کوچک زنگ‌زده با ۴٧ درصد آرای مردم در این بخش برگزیده شد و  به هومن سیدی تعلق گرفت که نویدمحمد زاده آن را دریافت کرد.

 

منبع : سینما تیکت

انتشار : آپ دانلود

۰ نظر